Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > LPG
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-05-2010, 09:40   #21
Cezar77
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 28-09-2008
Skąd: Szczecin - Gorzów Wlkp.
Model: FF MK3
Silnik: 1.5 TDCI
Rocznik: 2016
Postów: 345
Domyślnie Odp: [MK3] BRC sequent 24 LIGHT - czy warto ?

Nie nie to nie ta firma. Moja to AGADAMPOL

Cezar77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-06-2010, 09:07   #22
Szym0n
ford::advanced
 
Avatar Szym0n
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 26-04-2007
Skąd: Gorzów
Model: MK4 kombi TitaniumX
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 460
Domyślnie Odp: [MK3] BRC sequent 24 LIGHT - czy warto ?

Cytat:
Napisał mkaminski100 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A nie Jetronics czasami?
A co jakies złe doświadczenia z Jetronickiem (?) bo na czwartek mam montowac tam BRC sequent24
__________________
Było Mondeo MK 1 , MK2 i MK3
Jest: MK4 2.0 TDCi TitaniumX / Hyundai I30 1,6 CRDi
i będzie MONDEO
Szym0n jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-06-2010, 10:38   #23
mkaminski100
ford::expert
 
Zarejestrowany: 08-09-2007
Skąd: Basingrad UK
Model: rozne
Silnik: kilka
Rocznik: za stare
Postów: 2,991
Domyślnie Odp: [MK3] BRC sequent 24 LIGHT - czy warto ?

Cytat:
Napisał Szym0n Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A co jakies złe doświadczenia z Jetronickiem (?) bo na czwartek mam montowac tam BRC sequent24
Opisalem co bylo u mnie. Miala byc angielska dysza, byla tylko przystawka i to jeszcze musialem doplacic.
Mapy umial ustawic tylko jeden z nich, potem wgrali mi mapy od Omegi mamy (widzialem rejestracje w systemie). Nie wiem czy nawet ustawiali mapy do auta, bo u mnie tylko je wgrywali z bazy.
Ustawienia gazu u mnie i u mamy byly takie, ze auto 60% jezdzilo na benzynie. Wwiercili sie w kolektor bez zdejmowania (lgali na poczatku, ze zdejmuja - nadal mam zdjecia kolektora z tym gdzie sie wwiercili).
Rezerwa byla ustawiona dosc dziwnie na diodach, jak im powiedzialem to ustawil znow po swojemu nie pytajac sie mnie o nic.
Pytalem sie czy chociaz sprawdzaja wyniki na analizatorze to mi powiedzieli, ze tu sie nic nie sprawdza bo to taki madry system, tylko, ze nie sprawdzili nawet jakie czasy otwarcia maja wtryski i jak skacze lambda i integrator.
Potem sie okazalo, ze przy wiekszych predkosciach instalacja sie wylacza. nawet do nich nie jechalem i sam doszedlem, ze bezpiecznik na zasilaniu instalacji byl tak kiepski, ze spalil obudowe.

Mamie powiedzieli, ze jej wstawia "fajna" butle i wstawili najwieksza jaka weszla. Mama byla zrozpaczona, bo nie spodziewala sie, ze butla zajmie jej 70% bagaznika.

Zeby byla jasnosc - nie pisze, ze sa beznadziejni, bo pewnie wiedze maja, ale trzeba im wyraznie powiedziec czego sie oczekuje i sprawdzac to przed a nie po odbiorze. Na plus przemowila do mnie estetyka instalacji, bo potrafia to zrobil ladnie (choc mamie zalozyli wtryski nad korkiem wlewu oleju)
Ustal wiec najpierw z nimi:
- czy zdejma kolektor do wiercenia
- na jakie parametry ustawia czas przelaczania (standardowo robili co na 60 stopni i chyba 2 minuty)
- czy mapy beda ustawiali pod Twoje auto i Twoj sposob jazdy czy moze z bazy danych
- jaka butla - niech Ci wsadza butle i zobacz jak sie bedziesz z nia czul. Pojemnosc na sucho wyglada inaczej w bagazniku.
mkaminski100 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-06-2010, 09:34   #24
Jabba
ford::amateur
 
Avatar Jabba
 
Zarejestrowany: 12-06-2010
Skąd: Gdańsk Wolne Miasto
Model: Ford Galaxy [MK-I]
Silnik: 2.3 benz + LPG BRC
Rocznik: 1998
Postów: 3
Domyślnie Odp: [MK3] BRC sequent 24 LIGHT - czy warto ?

Cytat:
Napisał M.A.G. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Małe OT - jest o lubryfikacji osobny wątek, z którego nic nie wynika - a prywatnie uważam, że to takie samo "cudo" jak magnetyzery itp. wynalazki
Witam. Ja montuję w poniedziałek BRC i z lubra jest tak, że można ją w każdej chwili dołożyć, więc podobnie jak M.A.G. nie montuje jej od razu.
Jabba jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-06-2010, 11:48   #25
konrad_b
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 06-11-2009
Skąd: Krk
Model: C-max
Silnik: 1.8 120KM by LPG BRC SQ24
Rocznik: 2004
Postów: 379
Domyślnie Odp: [MK3] BRC sequent 24 LIGHT - czy warto ?

pewnie że można dołożyć, pytanie po co ?
jak wypalą się gniazda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

albo zakładam od początku, albo nie
zakładanie po np 10kkm jest dla mnie bez sensu
__________________
konrad_b jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:37.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.