Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-02-2020, 06:05   #141
sisikokole
ford::amateur
 
Imię: arek
Zarejestrowany: 08-03-2015
Model: uchatka mk3
Silnik: diesel
Rocznik: 2014
Postów: 5
Domyślnie Odp: Optymalny rozmiar felg i opon

otwórz linki na próbe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
w nowszej przeglondarce

sisikokole jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-02-2020, 07:32   #142
druteron
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-07-2019
Model: Ford Focus MK3
Silnik: 1.6 EcoBoost, 150KM
Rocznik: 2011
Postów: 25
Domyślnie Odp: Optymalny rozmiar felg i opon

Cytat:
Napisał slawek-kali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
na spalanie wplynie, a zapis jest dlatego ze econetic byl wymyslony jako "eco"
wejdz w jakis kalkulator felg/opon i wybieraj .. nie musza byc przeciez ori..
Pewnie, że nie muszą, szukam w ori, bo po prostu podobają mi się trzy modele w tym jeden 18". Spalanie jestem w stanie przyjąć, natomiast martwi mnie komfort jazdy i sens ich zakładania do tego silnika.

Cytat:
Napisał mati3995 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja mam dwa komplety kół 17 - zimowe i letnie:

http://akcesoria-ford.pl/koła/obręcze-aluminiowe/obręcz-aluminiowa-17"/1698637

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

oraz

http://akcesoria-ford.pl/koła/obręcze-aluminiowe/obręcz-aluminiowa-17"/2246323

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Jeśli chodzi o wygląd to naprawdę poprawiają dużo i myślę że to taka bezpieczna wielkość na niestety nasze drogi... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Chyba że naprawdę mocno zależy Ci na osiągach to wtedy 16.

Myślę że na letnich 17 całkiem fajnie się zbiera a na zimowych trochę gorzej.
Możesz na lato wybrać sobie 17 a zimowe 16 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

To jak Ty uważasz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

I tak ja pisze kolega wyżej pewnie wzrośnie odrobinę spalanie.
Również mi się wydaje, że 17 będzie idealnym kompromisem, osiągi nie powinny się znacznie pogorszyć, szerokość opony jest chyba taka sama jak w 16 (jeśli dobrze pamiętam). Wpływ może mieć waga samej felgi. Generalnie właśnie taki mam plan, by na zimę zostawić 16, a na lato nowy zestaw.

Masz może zdjęcia swojego Focusa z tymi felgami? Drugi zestaw wygląda bardzo fajnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
druteron jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-02-2020, 16:11   #143
mati3995
ford::average
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 03-11-2018
Model: Focus MK3
Silnik: 1.6 EcoBoost 150KM
Rocznik: 2011
Postów: 132
Domyślnie Odp: Optymalny rozmiar felg i opon

Cytat:
Napisał druteron Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pewnie, że nie muszą, szukam w ori, bo po prostu podobają mi się trzy modele w tym jeden 18". Spalanie jestem w stanie przyjąć, natomiast martwi mnie komfort jazdy i sens ich zakładania do tego silnika.



Również mi się wydaje, że 17 będzie idealnym kompromisem, osiągi nie powinny się znacznie pogorszyć, szerokość opony jest chyba taka sama jak w 16 (jeśli dobrze pamiętam). Wpływ może mieć waga samej felgi. Generalnie właśnie taki mam plan, by na zimę zostawić 16, a na lato nowy zestaw.

Masz może zdjęcia swojego Focusa z tymi felgami? Drugi zestaw wygląda bardzo fajnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cieszę się że Ci się spodobały Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Te pierwsze to standardowe z wyposażenia Titanium a te właśnie co Ci się spodobały są z tego nowego modelu Mk4 i również pasują do Mk3 naprawdę polecam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump: Na żywo wyglądają na nim naprawdę fajnie i myślę że dużo lepiej niż podstawowe 17 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wstawiłem zdjęcia.

Bump: Mam na nich założone niestety zimówki ale zdecydowanie żałuję że tak zrobiłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Przy wymianie na nowe opony założę na nie letnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 54798574_384948469027095_5691148850534809600_n.jpg (95.8 KB, 101 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 52983607_2263128407040952_2476464888604524544_o.jpg (78.0 KB, 79 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 54730972_385326002198803_326821743932997632_n.jpg (97.6 KB, 72 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez mati3995 ; 20-02-2020 o 16:19
mati3995 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-02-2020, 16:41   #144
michalbraminski
ford::beginner
 
Imię: Janek
Zarejestrowany: 09-03-2017
Skąd: Stg
Model: Focus ST
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2014
Postów: 29
Domyślnie Odp: Optymalny rozmiar felg i opon

Cytat:
Napisał mati3995 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cieszę się że Ci się spodobały Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Te pierwsze to standardowe z wyposażenia Titanium a te właśnie co Ci się spodobały są z tego nowego modelu Mk4 i również pasują do Mk3 naprawdę polecam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump: Na żywo wyglądają na nim naprawdę fajnie i myślę że dużo lepiej niż podstawowe 17 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wstawiłem zdjęcia.

Bump: Mam na nich założone niestety zimówki ale zdecydowanie żałuję że tak zrobiłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Przy wymianie na nowe opony założę na nie letnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego musiałeś zamówić czuniki ciśnienia do tego?Ja planuję zakup felg w Niemczech i przy wyborze pada pytanie czy systemu kontroli ciśnienia jest aktywny czy pasywny. Wie ktoś co wybrać do FF ST prod. listopad 2014 ?
Pozdrawiam
michalbraminski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-02-2020, 16:42   #145
druteron
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-07-2019
Model: Ford Focus MK3
Silnik: 1.6 EcoBoost, 150KM
Rocznik: 2011
Postów: 25
Domyślnie Odp: Optymalny rozmiar felg i opon

Cytat:
Napisał mati3995 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cieszę się że Ci się spodobały Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Te pierwsze to standardowe z wyposażenia Titanium a te właśnie co Ci się spodobały są z tego nowego modelu Mk4 i również pasują do Mk3 naprawdę polecam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump: Na żywo wyglądają na nim naprawdę fajnie i myślę że dużo lepiej niż podstawowe 17 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wstawiłem zdjęcia.

Bump: Mam na nich założone niestety zimówki ale zdecydowanie żałuję że tak zrobiłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Przy wymianie na nowe opony założę na nie letnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nawet Focusa masz w tym samym kolorze, mój różni się czarnymi lampami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Odnośnie samych felg, na prawdę mi się podobają, chyba się na nie zdecyduję.
druteron jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-02-2020, 16:50   #146
mati3995
ford::average
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 03-11-2018
Model: Focus MK3
Silnik: 1.6 EcoBoost 150KM
Rocznik: 2011
Postów: 132
Domyślnie Odp: Optymalny rozmiar felg i opon

Cytat:
Napisał michalbraminski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego musiałeś zamówić czuniki ciśnienia do tego?Ja planuję zakup felg w Niemczech i przy wyborze pada pytanie czy systemu kontroli ciśnienia jest aktywny czy pasywny. Wie ktoś co wybrać do FF ST prod. listopad 2014 ?
Pozdrawiam
W Mk3 mam powiadomienia o zmianach ciśnienia powietrza w oponach z ABS na szczęście nie musiałem kupować czujników dodatkowo.
mati3995 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-02-2020, 16:52   #147
michalbraminski
ford::beginner
 
Imię: Janek
Zarejestrowany: 09-03-2017
Skąd: Stg
Model: Focus ST
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2014
Postów: 29
Domyślnie Odp: Optymalny rozmiar felg i opon

Cytat:
Napisał mati3995 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W Mk3 mam powiadomienia o zmianach ciśnienia powietrza w oponach z ABS na szczęście nie musiałem kupować czujników dodatkowo.
Racja, nie spojrzałem na rocznik. Felgi zacne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Miłego śmigania!
michalbraminski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-02-2020, 16:56   #148
mati3995
ford::average
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 03-11-2018
Model: Focus MK3
Silnik: 1.6 EcoBoost 150KM
Rocznik: 2011
Postów: 132
Domyślnie Odp: Optymalny rozmiar felg i opon

Cytat:
Napisał druteron Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nawet Focusa masz w tym samym kolorze, mój różni się czarnymi lampami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Odnośnie samych felg, na prawdę mi się podobają, chyba się na nie zdecyduję.

Ooo to mamy prawie braci bliźniaków Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Naprawdę polecam jak mi je założono to byłem miło zaskoczony i byłem zły na siebie że postanowiłem założyć na nie zimówki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bump:
Cytat:
Napisał michalbraminski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Racja, nie spojrzałem na rocznik. Felgi zacne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Miłego śmigania!
Dzięki i wzajemnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jeszcze kilka fotek mam w razie wątpliwości Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:

Bump:
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg DSC_0355.jpg (99.3 KB, 88 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC_0358.jpg (98.9 KB, 65 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez mati3995 ; 20-02-2020 o 17:07
mati3995 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2020, 16:37   #149
dredan
ford::amateur
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 29-03-2020
Skąd: Piekary Śląskie
Model: Ford Focus Mk3
Silnik: 1.6
Rocznik: 2011
Postów: 2
Domyślnie Jakie felgi 17''

witam czy takie felgi będą pasowały do focusa mk3 2011r. i które będą mniej wystawały i czy opona o pfofilu 50 będzie dobra
17'' 7,5'' ET52 czy 17'' 7,5'' ET45
Pozdrawiam
dredan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-01-2021, 07:06   #150
czarny_pietrek
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 19-11-2020
Skąd: Świebodzice
Model: Focus Mk3 lift
Silnik: 1.5 Ecoboost
Rocznik: 2016
Postów: 4
Domyślnie Odp: Optymalny rozmiar felg i opon

Witam, zakupiłem do focusa mk3fl sedan felgi 18" o szerokości 8". Mam wrażenie że felga delikatnie wystaje poza obrys auta. Czy ktoś użytkuje felgi o tej szerokości? Czy nie ma problemów z użytkowaniem, przeglądami, kontaktami z policją? �� Z góry dziękuję za odpowiedź
czarny_pietrek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
focus , opony , zamiennik


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:10.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.