Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Dealerzy, ASO i stacje paliw

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-03-2020, 12:37   #1
malcolm
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 28-02-2020
Skąd: Wrocław
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2014
Postów: 35
Domyślnie Promocje serwisowe FORD

Witajcie.
Korzystał ktoś może z tych promocji serwisowych? [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Dla mnie najciekawiej wygląda wymiana oleju wraz z filtrem i ta gwarancja za którą rocznie płacisz 199 zł.

malcolm jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2020, 12:46   #2
Danielo_82
ford::professional
 
Zarejestrowany: 06-02-2018
Model: Mk4
Silnik: 1,6 ecoboost
Rocznik: 2011
Postów: 1,686
Domyślnie Odp: Promocje serwisowe FORD

A kto Ci powiedział że w tej cenie będziesz miał gwarancję 12+?
Danielo_82 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2020, 13:12   #3
malcolm
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 28-02-2020
Skąd: Wrocław
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2014
Postów: 35
Domyślnie Odp: Promocje serwisowe FORD

Cytat:
Napisał Danielo_82 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A kto Ci powiedział że w tej cenie będziesz miał gwarancję 12+?
odpalałeś link?
malcolm jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2020, 13:14   #4
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,941
Domyślnie Odp: Promocje serwisowe FORD

ty nie rozumiesz.. najpierw musisz jechac na przeglad, jak nic nie znajda to mmozesz wykupic gwarancje, ale zawsze cos znajda i z 199zl robi sie szybko 3000 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
druga sprawa ciaglosc przegladow w aso! jak nie ma to zapomnij.

jestes tydzien na forum, uwierz mi ze Ameryki nie odkryles tym linkiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2020, 13:15   #5
malcolm
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 28-02-2020
Skąd: Wrocław
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2014
Postów: 35
Domyślnie Odp: Promocje serwisowe FORD

Cytat:
Napisał slawek-kali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ty nie rozumiesz.. najpierw musisz jechac na przeglad, jak nic nie znajda to mmozesz wykupic gwarancje, ale zawsze cos znajda i z 199zl robi sie szybko 3000 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
druga sprawa ciaglosc przegladow w aso! jak nie ma to zapomnij.
I dlatego wrzuciłem ten post żeby było jasne z czym ma sie do czynienia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
malcolm jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-03-2020, 06:51   #6
Waldemarros
ford::average
 
Avatar Waldemarros
 
Imię: Waldi
Zarejestrowany: 15-10-2017
Skąd: podkarpackie
Model: Ford Edge Sport
Silnik: 2.7 EB @ 320 KM
Rocznik: 2017
Postów: 137
Domyślnie Odp: Promocje serwisowe FORD

Jeśli chodzi o ASO to zdzierają ile można - wymiana oleju po 20 kkm kosztuje od 600 zł w dół, w zależności ile rabatu wystartujesz. W komplecie masz sprawdzenie stanu technicznego pojazdu, umycie i odkurzenie No i nowy olej Ford 0w20 czyli olej firmy castrol (Ford nie produkuje olejów). Po rabacie zapłaciłem 450 zł, jeśli dobrze pamiętam. Robiąc wymianę oleju w ASo z filtrem po każdych 10 tysiącach (pomiędzy serwisami gwarancyjnymi czyli na 2 kkm, 10 kkm, 30 kkm, 50 kkm), każdorazowo płaciłem wytargowaną cenę w okolicach 290 zł. Ostatnio ASO zaproponowało mi cenę 450 zł za taką usługę więc im podziękowałem (gwarancja 3 letnia kończy się za 6 miesięcy). Znalazłem natomiast firmę, gdzie kupując olej i filtr (Ford oczywiście tez nie robi własnych), płace za wymianę 20 zł + części - olej kupuje z plastiku - nie z beczki, przy wymianie mogę patrzeć na ręce mechanika - więc mam pewność, że wszystko jest ok, a cena duuuużo korzystniejsza niż w ASo
Waldemarros jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-04-2020, 19:06   #7
Ecoboostek
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-08-2015
Model: Mondeo
Silnik: 1.5 Ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 60
Domyślnie Odp: Promocje serwisowe FORD

Potwierdzam w pełni słowa piszących tutaj kolegów. Po kolei:
- Gwarancja 12 to nie jest ot taka sobie usługa. Po pierwsze zakres napraw obejmuje określone w umowie podzespoły (uwierzcie, ich lista mówiąc kolokwialnie d..y nie urywa), a część podzespołów obejmuje jedynie do jakiejś wysokości w zł (w praktyce do max 40% ceny). Na początku ta oferta może wydawać się interesująca, z czasem jednak pojawia się coraz więcej wątpliwości, czy to jest opłacalne. Po drugie - przymus przeglądów w ASO. Czyli krótka piłka - chcesz GW12 - musisz zostawić autko na przegląd w ASO. W innym wypadku nie można tego nabyć.

Po drugie - w ostatnich kilku latach wzrost cen w ASO (przynajmniej u mnie) jest KOSZMARNY. O ile jeszcze w latach 2016, 2017, 2018 ceny wyjściowe nie były wysokie i mało tego doradcy byli dość skłonni do negocjacji cen, tak teraz wszystko dosłownie zaczyna się sypać. Podaję kilka przykładów:
I. Akcja klimatyzacja - kiedyś 49 zł, zeszły rok 99 zł, a w bieżącym... 199 zł (sic!). Aż nie chcę myśleć, co będzie w kolejnych...
II. Ceny części - przykładowo altek do Fiest ASS kosztuje ponad 2k zł (!), a sprzęgło z wymianą 4k... Jeszcze 2 lata temu jak pytałem o cenę alternatora, to kosztował nieznacznie ponad 1000 złotych...
III. Mam wrażenie, że Ford ostatnio ostro traktuje politykę rabatową. Nie wiem, czy dotyczy to całej Polski, czy tylko określonych placówek, w każdym razie w ostatnim roku zdążył "zasłużyć się" na tyle, że rozglądam się za inną SKP i serwisem, gdzie dokonam przeglądu.
Ecoboostek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:20.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.