Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Blacharstwo/lakiernictwo

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-08-2021, 20:47   #21
treku
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 01-09-2017
Model: Focus mk4
Silnik: Ecoboost 1.5
Rocznik: 2019
Postów: 13
Domyślnie Re: Odp: Schodzący lakier z felg 18" Vignale

Cytat:
Napisał AdoKrycha007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
co to za szok? normalna sprawa
Szok o tyle, że wielokrotnie to zgłaszałem i dostawałem odmowę uznania, powody różne, źle myłem - to absolutnie zanegowałem, później wymyślili, że to normalne zużycie - odpryski kamieni to muszą powodować. Byłem już umówiony z rzeczoznawcą z PZMotu. Nie wierzył za bardzo żeby jego opinia coś dała bo nawet w markach premium są problemy z uznaniem gwarancji podobnych rzeczy, więc reasumując - szok, bo jednak Ford Polska finalnie się postarał. Taaak wiem to ich obowiązek uznawać, ale obyś nie musiał się przekonać na własnej skórze, że to wcale nie takie oczywiste.

treku jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2021, 20:52   #22
AdoKrycha007
ford::professional
 
Avatar AdoKrycha007
 
Imię: AdoKrycha007
Zarejestrowany: 07-04-2014
Skąd: Kraków
Model: Focus MK3 Kombi i Focus MK4 Kombi
Silnik: 1,6 Duratec 105 KM Euro 5 (MK3) i 1,5 EcoBoost 150 KM Euro 6 (MK4)
Rocznik: 05.2014 (MK3) i 09.2019 (MK4)
Postów: 1,517
Domyślnie Odp: Schodzący lakier z felg 18" Vignale

przekonałem się, że uznają bez problemów. nie dotyczyło to akurat felg, ale czego innego. zarówno w MK3 - poważniejsze, jak i w MK4 - mniej ważne, ale nie pierdoła. oczywiście miałem sytuację, że w jednym nie chcieli, pojechałem dwie ulice dalej do drugiego - i w nim chcieli. normalka.

poza tym, przecież to jest dla ASO tylko zysk - część dostają za free, a za roboczogodziny im płaci centrala - których to rbh by nie mieli, gdyby nie było tej wymiany.
AdoKrycha007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2021, 20:56   #23
treku
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 01-09-2017
Model: Focus mk4
Silnik: Ecoboost 1.5
Rocznik: 2019
Postów: 13
Domyślnie Re: Odp: Schodzący lakier z felg 18" Vignale

Cytat:
Napisał mdmowski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dajcie znać po jakimś jak się sprawują te nowe felgi.
Oczywiście pod kątem lakieru i jego łuszczenia się.
Na razie obchodzę się z nimi jak ze zgniłym jajkiem. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na pierwszych wyszło cokolwiek po roku i postępowało dość szybko - postaram się zrobić update. Chociaż jest szansa, że zmienię na zimę na jakieś aftermarkety, wtedy może nic im się nie stanie, mimo że po pierwszym komplecie to wrażenie jest że od patrzenia może coś odpaść. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał AdoKrycha007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to jest dla ASO tylko zysk - część dostają za free, a za roboczogodziny im płaci centrala
Tak to też mnie zdziwiło, bo z innymi drobnymi reklamacjami (kwestia poprawki montażu wnętrza) nie było problemów.
Zapomniałem dodać że reklamację pierwszy raz składałem w innym ASO niż tam gdzie regularnie serwisuję i gdzie kupiłem auto. Niby nie powinno to robić różnicy, ale jak widać potrafi.

Bump:
Cytat:
Napisał konieczko5 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki temu ktoś wybierze inną felgę
Teraz chyba już nie da sie kupić nowego Focusa Vignale. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A wykończenie felg w ciut nowszym egzemplarzu widziałem i było inne - bardziej przypominało metalik - identyczny lakier jak w felgach Mondeo Vignale. Spodziewam się że to mogła być zmiana nie tylko ze względu na estetykę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez treku ; 20-08-2021 o 21:06
treku jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:39.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.