Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Cougar
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-09-2005, 08:52   #21
Skunio
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 22-11-2004
Skąd: WD
Postów: 45
Domyślnie

a czy ktos z was nie parkuje przy szkole na zajaczka w wawie !?

__________________
corsa C GSI irmscher -sprzedam http://www.ridaz-unit.pl
Skunio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-09-2005, 08:55   #22
alfatech
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 19-07-2004
Skąd: Koło
Model: Mustang GT
Silnik: 4,6 V8
Rocznik: 2005
Postów: 488
Domyślnie

Cytat:
Napisał yarko
ale jak sie nie ma co sie lubi...
dokładnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
można szukać 6 miesięcy i bujać się tym co jest marnując czas na poszukiwania albo brać co jest i cieszyć się z jazdy i z życiaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
samochody to nie wszystko
jest jeszcze piwsko
Tomek - Sęku - Koło
FORUM FORD COUGAR
FORUM FORD MUSTANG
alfatech jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-09-2005, 13:17   #23
seba84
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-07-2005
Skąd: Poznań
Postów: 118
Domyślnie

yarko czyli masz wersje "eagle" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. kazda nastepna miala juz skory...ale masz racje ja chcialem miec to co wymienilem i mam to w pierwszym cougarze na jakiego trafilem i to przypadkiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)) aha jeszcze za nic nie chcialbym automata wiec jak zobaczylem motor 2.5 skory i ze jest w manualu bylo "ufffff" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
seba84 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-09-2005, 15:05   #24
Wiedzmin
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-07-2005
Skąd: Wolomin
Postów: 23
Domyślnie

Hej Chłopaki.. Słuchaj Yarko...dobrze,że jesteś z Warszawy bo już myślałem,że tylko w Poznaniu poznali się na Cougarze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Odnośnie zlotu to myśle chłopaki, że można było by coś pomyśleć.. Moim zdaniem jak chcemy zobaczyć jak ludziom opada kopara widząc nie jedno piekne auto a dzieciatki to trzeba pomyśleć... i zebrać się. Pozdrawiam COUGARNIKÓW Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wiedzmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-09-2005, 15:19   #25
seba84
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-07-2005
Skąd: Poznań
Postów: 118
Domyślnie

ok jak tylko mario78 kupi a ja bede mial gotowego mozemy omowic szczegoly Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
seba84 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-09-2005, 16:27   #26
yarko
ford::average
 
Zarejestrowany: 30-08-2005
Skąd: wawa
Postów: 66
Domyślnie

Cytat:
Napisał seba84
yarko czyli masz wersje "eagle"
Hmmm dzięki Seba, wiem już co mam przynajmniej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. No i faktycznie przejrzałem instrukcję i nic tam o podgrzewaniu foteli nie ma... ściągnąłem też instrukcję do amerykańskiego Mercury Cougar (to niby to samo) i też nie mogłem znaleźć nic na temat podgrzewania foteli...

Co do Cougarów w Warszawie to faktycznie dużo ich tu nie jeździ. Widziałem jednego srebrnego jakiś czas temu i to tyle... choć pewnie jeszcze jakieś gdzieś by się tu jeszcze znalazły... w Poznaniu pewnie więcej bo tam bliżej ściągnąć z Niemiec.... i taniej..

Zlocik to fajna sprawa, [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] tutaj można sobie obejrzeć jak to fajnie w Anglii zrobili - no ale tam mają troche więcej Cougarów ;-). Polecam galerię zdjęć - można się nabawić kompleksów - a może Was coś zainspiruje do tunningu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Lecz moje wydatki chyba chwilowo się skończą na wstawieniu gazu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
yarko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-09-2005, 21:41   #27
seba84
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-07-2005
Skąd: Poznań
Postów: 118
Domyślnie

hmm ja juz tak mocno cougara chyba nie bede przerabial...w tigre wpakowalem ok 6 tys w sam tuning i wygladala zaj[......] gdzies tam dawalem link do jej zdjec jest na glownej stronie tigry team ale mysle ze taka furka jak cougar nie potrzebuje tylu zmian przeciez on sam ma juz piekna sylwetke Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ja narazie ogranicze sie do: wydechu podwojnego ktory juz mam potem mysle o takiej malej lotce na tyl felach 18 no i koniecznie xenony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. juz nie bede raczej bawil sie w tuningowe zderzaki i jakies wloty na masce...pozniej ciezko sprzedac takie auto bo kazdy kojarzy je z "zylowaniem na maxa"...ale poki co to narazie plany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Post edytowany. Slawko
seba84 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-09-2005, 06:28   #28
alfatech
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 19-07-2004
Skąd: Koło
Model: Mustang GT
Silnik: 4,6 V8
Rocznik: 2005
Postów: 488
Domyślnie

Cytat:
Napisał yarko
.. ściągnąłem też instrukcję do amerykańskiego Mercury Cougar
a możesz dać link do tej instrukcji? Ja mam tylko po "dojczlandzku"w ząb nie kumam grrr Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Będę dźwięczny baardzoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a o zlocie trza pomyśleć ,2 Cougary w kupie to już coś a jak będzi kilka to masakra Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a tak w ogóle to widzę że mój Kot jest najstarszy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ,wszyscy mają 2000 hehe stary ale jary (czyt. dużo jara) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdrowionka
__________________
samochody to nie wszystko
jest jeszcze piwsko
Tomek - Sęku - Koło
FORUM FORD COUGAR
FORUM FORD MUSTANG
alfatech jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-09-2005, 15:26   #29
yarko
ford::average
 
Zarejestrowany: 30-08-2005
Skąd: wawa
Postów: 66
Domyślnie

oto instrukcja:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
yarko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-09-2005, 22:04   #30
seba84
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-07-2005
Skąd: Poznań
Postów: 118
Domyślnie

alfatech nie masz najstarszego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ja mam przelom 99/00 produkcja w briefie 23 grudnia 99 a 1 rejstracja marzec 2000 i w sumie powinienem wpisac 99 bo u nas liczy sie produkcja a nie pierwsza rejstracja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. na pocztaku w ogole tego nie zauwazylem i tak wpisalem :| a zreszta jak auto z 99 roku mozna nazwac starym przygladajac sie autom na naszych drogach??

[ Dodano: 2005-09-06, 23:07 ]
ja za to jak narazie chyba jestem tu najmlodszym wlascicielem duzego kota Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale Ty alfatech nie masz wpisanego wieku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
seba84 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:47.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.