Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-01-2021, 13:47   #2531
element6th
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-10-2020
Model: Mondeo mk4
Silnik: 1.6 Ecoboost
Rocznik: 2012
Postów: 16
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał Piowlo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzień dobry.
Chcę kupić do swojej Kugi radio Isudar PX6,ale po poczytaniu na forum zaczynam się wahać,bo nie wiem czy poradzę sobie z "kabelkologią".Najprostszą metodą dla mnie byłoby "podłącz i zapomnij",ale z wielu wątków wynika,że to nie taki proste.
Pytanie jeszcze na koniec,czy do Kugi mk1 z 2010 potrzebny jest Canbus?
Wbrew pozorom to tam nie ma wielkiej kabelkologii. Też się obawiałem, doświadczenie mam zerowe, a ostatecznie dałem radę. Kable są opisane, na YT są filmy z montażem. W razie czego ktoś zawsze pomoże, a kupując przez isudar.com, myfriend też służy pomocą w miarę szybko.

element6th jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-01-2021, 17:12   #2532
jurektajne
ford::amateur
 
Imię: JERZY
Zarejestrowany: 21-12-2020
Skąd: WOŁÓW
Model: S-MAX
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2007
Postów: 3
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Witam
Zamontowalem tego typu radyjko i niestety nie mam sterowania z kierownicy oraz brak komunikacji z autem po can.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Ktos moze podpowiedziec co moglbym zrobic aby to smigalo?
S-Max 2007 2.5t st

W linku galeria co popelnilem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


398,87 zł 25%OFF | 4GRAM + 64GROM dla s-max S Max 2007 2008 DSP 2 din Android 9.0 4G netto Radio samochodowe multimedialny odtwarzacz wideo BT FM WiFi carplay
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez jurektajne ; 16-01-2021 o 17:40
jurektajne jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-01-2021, 17:20   #2533
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Link NIE działa .
Czy podłączyłeś mała wtyczkę wychodzą z canbusa do radia w odpowiednie miejsce?
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-01-2021, 17:41   #2534
jurektajne
ford::amateur
 
Imię: JERZY
Zarejestrowany: 21-12-2020
Skąd: WOŁÓW
Model: S-MAX
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2007
Postów: 3
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Mala biala nie pasuje do niczego :/ przy innym samochodzie mialem przedluzke z niej do gniazda obd, tutaj nie bylo.

Link poprawiony.
jurektajne jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-01-2021, 19:11   #2535
jurektajne
ford::amateur
 
Imię: JERZY
Zarejestrowany: 21-12-2020
Skąd: WOŁÓW
Model: S-MAX
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2007
Postów: 3
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Tak to wyglada

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Dziekuje za zainteresowanie, ponizej w linku jeszcze dane z radia oraz wiązka.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez jurektajne ; 16-01-2021 o 19:20
jurektajne jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-01-2021, 20:53   #2536
Piowlo
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 28-01-2019
Model: Kuga
Silnik: Diesel
Rocznik: 2010
Postów: 19
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Dzięki yaris1 i element6th.Zamawiam tego Isudara i zobaczę co z tego wyjdzie.

Bump: Mam jeszcze pytanie.Yaris1 pisze,że w Kudze Canbus nie jest wymagany,ale czy jest w ogóle bezużyteczny,czy mógłby jednak się przydać?
Piowlo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-01-2021, 21:20   #2537
jurektajne
ford::amateur
 
Imię: JERZY
Zarejestrowany: 21-12-2020
Skąd: WOŁÓW
Model: S-MAX
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2007
Postów: 3
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Ogarniete.... Ta biala wtyczka wlazla w gniazdo radia z canem ....smia az milo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jurektajne jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2021, 10:39   #2538
ajdjdj
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-08-2019
Model: focus mk3
Silnik: 1.6 PB
Rocznik: 2011
Postów: 29
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

witam, mam problem z aplikacją google map przestała mi prawidłowo działać mapa Google ,tzn po wpisaniu adresu wyznacza drogę jednak mapa samoistnie się oddala tak że widać cała Europę,a nie szczegółowa mapę z ulicami. Czy wiesz jako rozwiązać ten problem? Próbowałem na nową instalować mapę, wyczyściłem dane,nic to nie pomogło. Pozdrawiam
Focus 3 radio Tesla AndroidGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
ajdjdj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2021, 11:58   #2539
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Jest niewymagalny ale jak będzie to ułatwi ci montaż kamery na zegarach będą stacje radiowe i w niektórych modelach kugi (nie wiem od czego to zależy ) radio gra po wyłączeniu silnika aż do otwarcia drzwi

Bump: @jurektajne już kilka osób miało ten problem z tą wtyczką jest to nie standardowe połączenie TX I RX
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-01-2021, 21:28   #2540
danwlo
ford::beginner
 
Avatar danwlo
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 05-09-2020
Skąd: Zielona Góra
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 46
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Podpowie ktoś czy jest jakiś modem LTE który zostanie rozpoznany przez radio Isudar px6. Do tej pory używałem takiego modemu który był tylko podłączony do radia na zasadzie samego zasilania, po odpaleniu auta modem uruchamiał się łączył z LTE i tworzył sieć wifi z którą łączyło się radio. Aktualnie podłączyłem pod radio stary modem HSDPA Huawei E180 i radio widzi ten modem tak jak by modem był wbudowany w radiu. Czyli pokazał się zasięg itd tak jak w telefonie.
Działa to zdecydowanie lepiej jak ten poprzedni który tworzył wifi co potrafiło się zawiesić czasem nie połączyć itd. Tutaj modem szybko łapie połączenie i działa to fajnie tylko z prędkością hsdpa
W tym drugim przypadku widać na ekranie radia jaki jest zasięg itd ale chciałbym zastosować taki właśnie modem który obsłuży LTE, może ktoś już to przerabiał i podpowie jaki modem kupić aby był widziany przez radio nie zasadzę połączenia wifi tylko modemu LTE Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego moto g(9) play przy użyciu Tapatalka
danwlo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
radioodbiornik


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:30.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.