Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-01-2020, 17:42   #11
boncio
ford::expert
 
Avatar boncio
 
Zarejestrowany: 03-11-2009
Skąd: Łódź
Model: Audi Q3 Sportback/Mazda CX-3
Silnik: 1.4e 245KM/2.0 121KM
Rocznik: 2022/2019
Postów: 3,725
Domyślnie Odp: Chińskie radio vs sync 2

Cytat:
Napisał totek2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
musieli dokładać wzmacniacze antenowe bo na oryginalnych antenach prawie nic nie łapało
Bo fabryczne wzmacniacze są zasilane z radia, a po podłączeniu chińczyka już nie. Wystarczy zasilić je odbiór radia jest jak przed zmianą.

boncio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2021, 11:12   #12
ajdjdj
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-08-2019
Model: focus mk3
Silnik: 1.6 PB
Rocznik: 2011
Postów: 29
Domyślnie Odp: Chińskie radio vs sync 2

#radio #android #Focus mk3 radio android Tesla
Po aktualizacji ansroida przestała mi prawidłowo działać mapa Google ,tzn po wpisaniu adresu wyznacza drogę jednak mapa samoistnie się oddala tak że widać cała Europę,a nie szczegółowa mapę z ulicami. Czy ktoś miał podobny problem ? Próbowałem na nową instalować mapę,czysciłem dane nic to nie pomogło. Pozdrawiam

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Ostatnio edytowane przez arturek ; 19-01-2021 o 18:03
ajdjdj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2021, 07:04   #13
Skurek20
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Chińskie radio vs sync 2

Cytat:
Napisał krS123 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Panowie jeszcze zapomniałem zapytać o to czy w chińczyku czujniki parkowania działają w ogóle?
Działają, ale trzeba je specjalnie włączać. Poza tym u niektórych wydają odgłosy, u innych nie. Ja jestem w grupie tych u których nic nie piszczy, ale mam podgląd czujników i mi to wystarcza. Nie działa przód bo jest to sprzęgnięte ze wstecznym, ale przewidywałem że skoro sprzęt nieoryginalny, to i nie wszystko zabangla.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:38.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.