Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mustang
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-07-2008, 10:49   #1
xoNt
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 01-07-2008
Postów: 10
Domyślnie Ford Mustang

Cześć. Jestem nowym użytkownikiem tego forum i mam takie pytanie. Jak moza rozróżnić Forda Mustanga V8,V6.?

xoNt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-07-2008, 11:41   #2
alfatech
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 19-07-2004
Skąd: Koło
Model: Mustang GT
Silnik: 4,6 V8
Rocznik: 2005
Postów: 488
Domyślnie Re: Ford Mustang

Podnosisz maskę i liczysz świece Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. lub garby na kolektorze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
GT ma halogeny - V6 nie ,GT ma spoiler - V6 nie - oczywiście wszystko można przerobić i założyć spojler do V6 a w V8 go wywalić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No i GT ma 2 wydechy ,V6 - jeden
Najlepiej zajrzeć pod maskę albo luknąć na naklejkę z nr VIN i po numerze się dojdzie np w crafaxie. Wejdź na ebay i porównaj sobie fotki V6 i GT
__________________
samochody to nie wszystko
jest jeszcze piwsko
Tomek - Sęku - Koło
FORUM FORD COUGAR
FORUM FORD MUSTANG
alfatech jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-07-2008, 14:47   #3
xoNt
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 01-07-2008
Postów: 10
Domyślnie Re: Ford Mustang

No dzięki za wskazówki napewno skorzystan. ;]
xoNt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-07-2008, 21:05   #4
egonw3
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-05-2008
Postów: 13
Domyślnie Re: Ford Mustang

Cytat:
Napisał alfatech
GT ma halogeny - V6 nie ,GT ma spoiler - V6 nie - oczywiście wszystko można przerobić i założyć spojler do V6 a w V8 go wywalić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A mój GT nie ma halogenów i spoilera... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wygląda tak jak ten: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Żeby było śmieszniej na fakturze mam te przeciwmgielne - że w USA to przeszło i nikt nie wysądził 1 mln dolarów za ich brak...
egonw3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-07-2008, 08:31   #5
alfatech
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 19-07-2004
Skąd: Koło
Model: Mustang GT
Silnik: 4,6 V8
Rocznik: 2005
Postów: 488
Domyślnie Re: Ford Mustang

egonw3, jak napisałem można zrobić wszystko i zamówić co nam się podoba a Twój to Bulli więc w serii nie ma halogenów :fcp3 swoją drogą super jest :fcp1
A wiesz czym się różni pod maską od przeciętnego GT ? Tzn czy ma coś nagrzebane ( inna przepustnica itd ) czy tylko to co widać - rozpórka i stożek? Jak wygląda sprawa z zawieszeniem ? Seria GT czy też coś innego ?

A tak w ogóle - za jakiś czas powstanie forum Stanga z prawdziwego zdarzenia - kolega pracuje nad tym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na razie tu klikamy [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] bo nikt ze starych znajomych ( poza jednym kolegą z Wawy ) nie ma jeszcze mustanga Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. albo jedzie albo papierki itd :fcp5 Za dużo nie ma ale już coś tam jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
samochody to nie wszystko
jest jeszcze piwsko
Tomek - Sęku - Koło
FORUM FORD COUGAR
FORUM FORD MUSTANG
alfatech jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-07-2008, 22:14   #6
egonw3
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-05-2008
Postów: 13
Domyślnie Re: Ford Mustang

Ta uwaga o braku halogenów w moim to był żart... Zaraz dodam tam smile'a... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pod maską też go poprawili wyciskając dodatkowe 15 HP, silnik jest zestrojony bardziej sportowo. Poza tym automatycznie wykrywa jakie ma paliwo i odpala odpowiednie krzywe, więc na E98 fajniej pójdzie, bo będzie potrafił wykorzystać wyższą liczbę oktanową. Poza tym dyferencjał z ograniczonym poślizgiem i większym przełożeniem (3,71:1 zamiast 3:55:1 więc lepsze odejście), odcięcie zapłonu o 250 rpm wyżej niż w zwykłym GT, twardsze i niższe zawieszenie i zmodyfikowany wydech. Poza tym fotele i kierownica z Shelby a reszta to zmiany wizualne... Recenzje ma bardzo dobre, a jak jeździ przekonam się wkrótce. Postaram się wypłodzić wtedy jakąś recenzję.

Moje maleństwo jest już w Belgii. Nie mogę się doczekać... Tym bardziej, że wczoraj facet mi wyjechał z podporządkowanej i moja Honda jest rozwalona... Trochę był zdezorientowany gdy zobaczył moją uśmiechniętą gębę... A ja tylko pomyślałem sobie, że 10 dni później mogłem jechać "Stangiem"... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

BTW: Dalej mnie jednak wkurza, że w fakturze mam jak byk "INTEGRATED FOG LIGHTS IN FRONT GRILLE"... Jaja sobie ci Jankesi robią...

Trzymam kciuki za sukces prac kolegi - bardzo mi brakuje takiego forum. Dzięki za link, wszedłem, ale tam same Coguary...
egonw3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-07-2008, 10:11   #7
alfatech
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 19-07-2004
Skąd: Koło
Model: Mustang GT
Silnik: 4,6 V8
Rocznik: 2005
Postów: 488
Domyślnie Re: Ford Mustang

Dzięki za info o Bullitt'cie ,czyli ECU musi mieć inne niż w standardowym GT :fcp20 hmm ciekawe myślałem że dołożyli stożek i coś skrobnęli w przepustnicy. Forum się robi ale pomału Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. z tego co widziałem nie rejestrowałeś się na CKP a bez rejestracji nie wejdziesz do tego działu którego link umieściłem.
__________________
samochody to nie wszystko
jest jeszcze piwsko
Tomek - Sęku - Koło
FORUM FORD COUGAR
FORUM FORD MUSTANG
alfatech jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:17.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.