Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-05-2015, 14:12   #201
jadja
ford::advanced
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 24-08-2011
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK3 2011 Trend
Silnik: benzyna 1,6 105 KM
Rocznik: 2011
Postów: 303
Domyślnie Odp: światła do jazdy dziennej po montażu

OK, jak napisałem - dezaktywuję światła skandynawskie, podłączę niebieski kabel do postojówek (redukcja światła o 50%) i będzie w porządku.

jadja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-06-2015, 15:41   #202
p.saw
ford::professional
 
Avatar p.saw
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 22-05-2012
Skąd: Poznań
Model: Mondeo MK5 FL Titanium
Silnik: 2.0 A8 EcoBlue 190KM
Rocznik: 2019, I rej. 2020
Postów: 1,311
Domyślnie Odp: światła do jazdy dziennej po montażu

Cytat:
Napisał u08mlap Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
co prawda nic sie nie dzieje nawet czasami odparuje- póki co świecą, mnie tam nie przeszkadza czasami odparuje gadałem z chińczykiem ale pisał że jak przestaną świecić to wówczas prześle nowe i dał dodatkowy rok gwarancji ale zobacz
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Cześć Marcin,
Bardzo cieszyłem się z zakupu i "masz babo placek". Dzisiaj, gdy żona wyjeżdżała z garażu zauważyłem, że jedna lampa w całości się nie świeci. Będę musiał wyjąc i zamienić miejscami dla sprawdzenia co się stało. Elektryk (przez telefon) wspominał, że mogła zepsuć się cała lampa, dlatego chce to sprawdzić. Wspominałeś o gwarancji od chińczyka gdy lampa się zepsuje. Czy to faktycznie jest prawda? Jeśli dzisiaj wieczorem potwierdzę sobie, że uszkodzona jest lampa, to czy chińczyk wysyła nową?
Nie chcę zapeszać ale mam złe przeczucia. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Po naprawie:
Lampa nie świeciła ponieważ we wtyczce urwał się kabelek. A urwał się dlatego, że zupełnie się ukruszył. Kabelki są tak cienkie, że trzymają się na słowo honoru. Wtyczka była cała zielono-zaśniedziała. Odciąłem przewody od wtyczki, naprawiłem ją i polutowałem przewody na nowo i zaizolowałem taśmą. Jest lepiej ale nie wiem jak długo wytrzyma. Aż boję się demontować drugą lampę.
Myślę, że jest to dobry powód aby "chinczyk" przysłał cały komplet w ramach gwarancji. Wykonanie samych lamp jest OK ale przewody tak kiepskie, że nawet lutować je było ciężko.

Ostatnio edytowane przez p.saw ; 22-06-2015 o 19:20
p.saw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-06-2015, 19:40   #203
u08mlap
ford::advanced
 
Avatar u08mlap
 
Zarejestrowany: 06-10-2011
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 1,0
Rocznik: 2013
Postów: 233
Domyślnie Odp: światła do jazdy dziennej po montażu

myślę że z gwarancją nie będzie problemu trzeba tylko zrobić dobre fotki uszkodzonych przewodów i zareklamuję zadzwoń do mnie to pogadamy jak załatwić sprawę
u08mlap jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-06-2015, 21:12   #204
kumek111
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 24-01-2010
Model: Focus MK3/ Kuga Mk2
Silnik: 1,0 -125KM/ 1,5-150KM
Rocznik: 2013/2019
Postów: 9
Domyślnie Odp: światła do jazdy dziennej po montażu

Po dzisiejszym montażu ledów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez kumek111 ; 30-06-2015 o 21:23
kumek111 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-06-2015, 21:30   #205
u08mlap
ford::advanced
 
Avatar u08mlap
 
Zarejestrowany: 06-10-2011
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 1,0
Rocznik: 2013
Postów: 233
Domyślnie Odp: światła do jazdy dziennej po montażu

czy to świeci na dwa kolory ?
u08mlap jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-06-2015, 21:48   #206
Jacek_l
ford::average
 
Avatar Jacek_l
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 29-08-2009
Skąd: koło Tarnowa
Model: Focus MKIII
Silnik: 1.6 tdci
Rocznik: 2011
Postów: 150
Domyślnie Odp: światła do jazdy dziennej po montażu

Pewnie to są kierunki.
__________________
A6 C5 2.7T
Jacek_l jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-06-2015, 22:03   #207
kumek111
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 24-01-2010
Model: Focus MK3/ Kuga Mk2
Silnik: 1,0 -125KM/ 1,5-150KM
Rocznik: 2013/2019
Postów: 9
Domyślnie Odp: światła do jazdy dziennej po montażu

Panowie światła działają na przemiennie czyli święcą się cały czas ledy do jazdy dziennej jak włączymy kierunki zapalają się na żółto. Po wyłączeniu kierunków przechodzą do świateł dziennych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kumek111 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-07-2015, 07:59   #208
Hasselblad
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-04-2014
Model: Focus mk3
Silnik: 1.6 125KM
Rocznik: 2014
Postów: 35
Domyślnie Odp: światła do jazdy dziennej po montażu

Ktoś montował ostatnio ledy w miejsce halogenów? W dyskusji i takie okrągłe światła się przewijały...Może jakieś zdjęcia po montażu? Chętnie bym takie zobaczył, bo się przymierzam....Panowie, co tacy skromni jesteście i się nie chwalicie? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hasselblad jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-07-2015, 09:20   #209
mkriso
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-01-2015
Model: Mondeo MKIV
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 55
Domyślnie Odp: światła do jazdy dziennej po montażu

Cytat:
Napisał kumek111 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po dzisiejszym montażu ledów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Można wiedzieć, skąd masz takie zacne ledy? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mkriso jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-07-2015, 14:27   #210
piotrali
ford::advanced
 
Avatar piotrali
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 31-05-2012
Skąd: Chojnice
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 223
Domyślnie

Kumek a czytałeś rozporządzenie ile może być kierunkowskazów z przodu auta? Wg przepisów 2 szt. Musisz albo te założone albo oryginalne wyłączyć.
__________________
piotrali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
bezpiecznik , drl , focus , światła dzienne



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:08.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.