Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-04-2021, 17:54   #3301
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał cattani75 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...Na tym forum nie wolno odpowiadać na takie pytania. :-(...
Wiele lat było wolno i nikomu to nie przeszkadzało...
Potem Administrator wymyślił, że "nie wolno" i udostępnił odpłatną "reklamę swoich możliwości"... Przy okazji "zostawił w spokoju" prywatne wiadomości...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Więc jak ktoś ma dobry nastrój jak ja dzisiaj, to wysyła na PW namiar na Krystiana... Co to komu szkodzi - ja tam "nie ogarniam"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2021, 11:03   #3302
Bigum
ford::average
 
Avatar Bigum
 
Imię: Zbyszek
Zarejestrowany: 11-11-2016
Skąd: Sobota
Model: S-MAX MK2
Silnik: 2.0 EcoBlue 190 KM
Rocznik: 2019
Postów: 136
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Czy w SYNC 3.4 jest kompilacja, która pozwala na uzyskanie loga stacji i tła tego loga zamiast tła w postaci anteny?
Bigum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2021, 11:39   #3303
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał Bigum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy w SYNC 3.4 jest kompilacja...
Kilka ostatnich. Aby to działało niezbędne jest odpowiednie radio (moduł ACM). Generalnie radia amerykańskie w zdecydowanej większości nie mają tej możliwości. Część ACM z wcześniejszych lat Mondeo MK5 także pokazuje logo jedynie na DAB a nie na FM. Czasem także niezbędna jest zmiana konfiguracji Sync3 by loga się pokazały.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2021, 12:08   #3304
Bigum
ford::average
 
Avatar Bigum
 
Imię: Zbyszek
Zarejestrowany: 11-11-2016
Skąd: Sobota
Model: S-MAX MK2
Silnik: 2.0 EcoBlue 190 KM
Rocznik: 2019
Postów: 136
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Tadeusz, u mnie loga są (kompilacja 20351), ale widziałem, że w tle loga jest takie rozmyte logo, a u mnie w tle loga jest taka rozmyta antena
Bigum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2021, 13:31   #3305
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał Bigum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...w tle loga jest taka rozmyta antena
Czy jest "cień logo" czy rozmyta antena zależy w wersji fabrycznej od typu radia (modułu ACM).
Przy "modowanych" Sync3 robi się to odpowiednią modyfikacją formatki radia w oprogramowaniu Sync3 - wtedy "cień" jest niezależnie od typu ACM. Zwykle ten mod jest połączony z możliwością ręcznego wpisywania częstotliwości stacji.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2021, 15:04   #3306
Bigum
ford::average
 
Avatar Bigum
 
Imię: Zbyszek
Zarejestrowany: 11-11-2016
Skąd: Sobota
Model: S-MAX MK2
Silnik: 2.0 EcoBlue 190 KM
Rocznik: 2019
Postów: 136
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Dziękuje Tadeusz, wszystko jasne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bigum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2021, 22:21   #3307
Greg Poznań
ford::average
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 15-03-2018
Skąd: Poznań
Model: 2.0 EB
Silnik: 2000
Rocznik: 2016
Postów: 104
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał Bigum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tadeusz, u mnie loga są (kompilacja 20351), ale widziałem, że w tle loga jest takie rozmyte logo, a u mnie w tle loga jest taka rozmyta antena
Najważniejsze pytanie, czy kolega ma ogranego S3 daemonem i może sobie dodawać dowolne modyfikacje, jeśli tak to 20 sek
i loga są śliczne, rozmyte i do tego gładziutkie z każdej strony, a nie obcięte ostro na krawędzi. Jeśli nie, warto skorzystać z usługi
kogoś ogarniętego, kto stworzy możliwość dodawania zmian i cieszyć się otwartym systemem, który daje ogrom możliwości przykłady poniżej.

Standard to koszmar, goły koszmar forda... :-)
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg IMG_1678.jpg (20.6 KB, 233 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg IMG_1807.jpg (20.0 KB, 213 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg IMG_1917.jpg (16.2 KB, 212 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg IMG_1936.jpg (18.8 KB, 208 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg IMG_1978.jpg (19.7 KB, 200 wyświetleń)
Greg Poznań jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2021, 19:45   #3308
Bigum
ford::average
 
Avatar Bigum
 
Imię: Zbyszek
Zarejestrowany: 11-11-2016
Skąd: Sobota
Model: S-MAX MK2
Silnik: 2.0 EcoBlue 190 KM
Rocznik: 2019
Postów: 136
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Grzegorzu, bardzo mi się podoba to co pokazujesz i chętnie skorzystałbym z usług kogoś ogarniętego ... tylko podpowiedz kogo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I jeszcze jedno ... auto jest jeszcze dłuuugo na gwarancji, czy można tak sobie to wszystko zmieniać?
Bigum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2021, 20:37   #3309
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał Bigum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Grzegorzu, bardzo mi się podoba to co pokazujesz ...
Kolega Grzegorz międzynarodowo znany jest z tego (sam siebie tak wszędzie przedstawia...), że nie rozdaje i nie udostępnia publicznie wyników swojej pracy.
Wgrywa tylko sam.

BTW - to nie jest żaden zarzut - ma do tego PEŁNE PRAWO! To tylko "relacja ze stanu"...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-04-2021, 08:33   #3310
Greg Poznań
ford::average
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 15-03-2018
Skąd: Poznań
Model: 2.0 EB
Silnik: 2000
Rocznik: 2016
Postów: 104
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał Bigum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Grzegorzu, bardzo mi się podoba to co pokazujesz i chętnie skorzystałbym z usług kogoś ogarniętego ... tylko podpowiedz kogo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I jeszcze jedno ... auto jest jeszcze dłuuugo na gwarancji, czy można tak sobie to wszystko zmieniać?
Nie znam warunków gwarancji i nie wchodzę na grząski grunt dyskusji o tym , mimo że ja bym nawet przez moment się*nie zastanawiał, żeby sobie zmodyfikować marnej jakości radio i jego funkcjonalności ale wiadomo, wywołamy za moment wielką burzę, że nie wolno itd. a to mi zupełnie niepotrzebne i nie ma tutaj sensu. Masz warunki, nie chcesz, nie możesz, boisz się złamać, stracić ogromnej wartości jaką jest gwarantowany serwis nie mający nic wspólnego z tym wyświetlaczem, to wiadomo, nikt nawet nie wspomina byś narażał się na straty.

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolega Grzegorz międzynarodowo znany jest z tego (sam siebie tak wszędzie przedstawia...), że nie rozdaje i nie udostępnia publicznie wyników swojej pracy.
Wgrywa tylko sam.

BTW - to nie jest żaden zarzut - ma do tego PEŁNE PRAWO! To tylko "relacja ze stanu"...
Oj tam zaraz znany ... skromny chłopak ze wsi, a tu jakieś historie tworzone :-)
Tak czy inaczej, paczka pewnie za jakiś czas znajdzie swój koniec na serwerze darmowo dla wszystkich tylko problem polega na czym innym. Ciągle sobie coś tam grzebię, poprawiam, udoskonalam, mam przyjemność z tego i wiele też zaobserwowałem zawistnych komentarzy w tej materii, że jak tani chińczyk etc. więc pozostawiam sobie ten pakiecik, nie narażając nikogo. Jeśli jest ktoś chętny i przejazdem czy nawet ekstra znalazłby się w Poznaniu i ma złamany system pozwalający na aplikację, to bez wahania wgram mu kilka zmian uprzyjemniających oko i możliwości tego sprzętu.

Kwestia nie tyle w moim egoizmie, tylko w (nie chciałbym przeklinać), nieokrzesaniu grupy ludzi, przywłaszczających sobie (delikatnie nazywając) czyjąś ciężką pracę, nazywając ją swoją i pozornie udaje najlepszych na świecie fachowców od dokonywania modyfikacji na tym sprzęcie, kasując za to nie mało. Czuję się wówczas mówiąc wprost solidnie wydymany, a tu nie chodzi o te rodzaj przyjemności .... :-)
Dodam, że jedyny który napisał rzeczowo, czy jestem w stanie za jakąś rozsądną kwotę odsprzedać nawet pakiet byłeś właśnie Ty Tadeusz i mimo, że wielokrotnie nie jest nam mentalnie po drodze (jesteś starszy i zapewne o wiele bardziej doświadczonym graczem), to szanuję to i mam nadzieję, że wyjaśnienie moje w zupełności było dla Ciebie zrozumiałe. Nikogo więcej nie było stać na takie pytanie, jedynie wszyscy wysilili się na foch, dlaczego ja tego nie "dam" ... ot taka polska przypadłość.

Ostatnio edytowane przez Greg Poznań ; 20-04-2021 o 08:36
Greg Poznań jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:00.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.