Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|małopolska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-05-2013, 22:04   #61
Felissin
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Spotkania Fordów

up Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2013, 17:17   #62
Felissin
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Spotkania Fordów

odświeżam temat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. szukam jakies chetne osoby na jakies spotkanie w Krakowie, ewentualnie wyciecieczke gdzies poza Krk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2013, 01:09   #63
adriank9
ford::amateur
 
Avatar adriank9
 
Zarejestrowany: 24-04-2010
Skąd: Kraków
Model: Ford Mustang
Silnik: 5.0 V8
Rocznik: 2013
Postów: 7
Domyślnie Odp: Spotkania Fordów

Cytat:
Napisał thomas77 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
było mało ludzi ,ja pojechałem po 19 15 jakoś i zostało jeszcze 3 osoby z 7 obecnych,ale w kwietniu się w Kryspinowie zabawimy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kurde, dawno tu nie zaglądałem, przegapiłem imprezę :/
__________________
Dziękuję i pozdrawiam
Adrian
adriank9 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-05-2013, 05:45   #64
thomas77
ford::average
 
Avatar thomas77
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 24-04-2012
Skąd: Focusklubpolska
Model: focus MK I
Silnik: 1,6 benz
Rocznik: 2000
Postów: 72
Domyślnie Odp: Spotkania Fordów

Zapraszam na spot pod decathlon zakopianka 25 maja o 18 wszystkie marki fordówGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
thomas77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-05-2013, 08:25   #65
winmajor
ford::average
 
Avatar winmajor
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 17-10-2012
Skąd: Łódź
Model: Mondeo MK2 Kombi
Silnik: 1.8 16v, LPG KME Diego3
Rocznik: 1998
Postów: 101
Domyślnie Odp: Spotkania Fordów

Kochani!
Zmienię trochę temat, ale zależy mi żeby wreszcie dotrzeć do szerszej publiki.
Obecnie na naszym zacnym forum znów trwa akcja sprzedaży klubowych gadżetów. Ponieważ tradycyjnie jest tak, że po zamknięciu listy, dokonanym zamówieniu i wysyłce, część ludzi budzi się i zagląda do działu gadżetów po fakcie i dopiero pyta, czy jeszcze coś gdzieś nie zostało.Potem jest reaktywacja i trwa to znów rok i tak wkoło Macieju. Lepiej dopisać się do listy gdy jest ona aktywna.

Na tą chwilę w stanie aktywnym są:
- koszulki klubowe prowadzone przez hirotaro - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
- autoflagi na szybę prowadzone przez TOMGOLa - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
- ramki 3D pod tablice rejestracyjne prowadzone przez TOMGOLa - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
- naklejkii klubowe 3D na auto prowadzone przez Wojtka - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
- breloki klubowe z nickiem prowadzone przez kryzys'a - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - OSTATNIA CHWILA!

Ogólny dział gadżetów jest [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]. Możecie go subskrybować. W ten sposób będzie przypominał o swoim istnieniu pod subskrybowanymi tematami. Jeśli nie wiecie, jak piszcie na PW. Pomogę...

Przy okazji, chciałbym wspomnieć jeszcze o jednej kwestii. Wielokrotnie słyszę zdania, że nic się nie dzieje, nie ma gadżetów klubowych itd. No szczerze mówiąc, to wcale nie ma się co dziwić, że tego typu akcje są rzadkością, skoro zebranie wymaganej liczby 50 osób czy sztuk w zamówieniu graniczy z cudem. W jaki sposób zainteresować kogokolwiek poświeceniem czasu dla szukania i realizacji porządnej jakościowo i cenowo oferty, skoro po rozpoczęciu takiej akcji trwa ona kilka miesięcy. Jak zainteresować kogoś organizowaniem czegokolwiek, skoro pomimo starań w większości są tylko uwagi, że źle, że nie tak, że drogo, że długo? Skoro ktoś już się za to zabrał, to doceńcie proszę dobrowolny wkład czasu i pracy danej osoby i pokażcie że jesteście zainteresowani "życiem" na forum i że warto cokolwiek tutaj robić, zwłaszcza, że cześć z was jest klubowiczami. Osobiście wstępując do FordClubPolska nie robiłem tego tylko po to, żeby mieć grubszy nick na forum. To miejsce to nie tylko informacje jak, za ile wyczyścić klimę i zmienić klocki w Mondeo. Ten klub to także ludzie, spotkania i wspólne akcje. Nie zapominajcie o tym i podejdźcie do sprawy poważnie, bo chyba wiecie doskonale, że dla tych ludzi naprawdę WARTO. Jeśli przestaniemy traktować się poważnie, to cienko widzę przyszłość tego miejsca.

Ten post pojawi się w wielu miejscach, co będzie skutkowało najprawdopodobniej pewnymi konsekwencjami ze strony administracji, ale uważam, że ktoś powinien to w końcu powiedzieć bo sytuacja nie jest wesoła.

Na koniec miniaturki gadżetów o których pisałem wyżej:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez winmajor ; 23-05-2013 o 08:41
winmajor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-05-2013, 17:20   #66
Delwazon
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 24-08-2010
Skąd: Kraków
Model: Mondeo Mk III
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 14
Domyślnie Odp: Spotkania Fordów

Ja mogę dorzucić polary z haftowanym (co jak dla mnie jest bardzo ważne!) logo z tyłu i z przodu.
Ja mam z przodu logo Forda i swoją ksywkę (forumowo-realną) i tak samo z tyłu tylko na całą szerokość pleców.
Nie jest wymagana żadna wybitna ilość, robi je osoba która kiedyś wykonywała dla mnie koszulki/polary/polówki firmowe.
Kolorów do wyboru multum koszt ok. 80zł w zależności od ilości oczywiście Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak będę miał możliwość to wrzucę zdjęcie swojego polaru którego dostałem od swojej lepszej połówki na urodziny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Mondeło Ałdio-Wideło Tjuning Stejdź Łan Prosesing.
Dajnamat i Morel Tempo przód Stejdż Tu finisz nał.
Sabłufer 10'' z boku kufra łejtjng.

Ostatnio edytowane przez Delwazon ; 24-05-2013 o 17:21 Powód: Dodanie informacji
Delwazon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-05-2013, 08:04   #67
thomas77
ford::average
 
Avatar thomas77
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 24-04-2012
Skąd: Focusklubpolska
Model: focus MK I
Silnik: 1,6 benz
Rocznik: 2000
Postów: 72
Domyślnie Odp: Spotkania Fordów

Spamujcie w innym dziale a nie spotów:-p
thomas77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-06-2013, 15:04   #68
jokerr
ford::beginner
 
Avatar jokerr
 
Imię: Adrian
Zarejestrowany: 21-09-2012
Skąd: Kraków
Model: Ford Focus MK1
Silnik: 1,6 TI VCT
Rocznik: 2005
Postów: 39
Domyślnie Odp: Spotkania Fordów

Będzie następny spot 29 Czerwca 2013? Pod Decathlonem??
jokerr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-06-2013, 20:44   #69
thomas77
ford::average
 
Avatar thomas77
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 24-04-2012
Skąd: Focusklubpolska
Model: focus MK I
Silnik: 1,6 benz
Rocznik: 2000
Postów: 72
Domyślnie Odp: Spotkania Fordów

Cytat:
Napisał jokerr Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Będzie następny spot 29 Czerwca 2013? Pod Decathlonem??
jak najbardziej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
thomas77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-06-2013, 20:08   #70
DrMundo
ford::amateur
 
Avatar DrMundo
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 03-06-2013
Skąd: Kraków
Model: galaxy
Silnik: 2,3
Rocznik: 2001
Postów: 2
Domyślnie Odp: Spotkania Fordów

ja chętny na spotkanko w Krakowie....dajcie znać gdzie i kiedy......oczywiście jeżeli Galaxy mile widzianeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
DrMundo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:20.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.