Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-08-2011, 15:55   #81
bartekd
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 29-03-2011
Skąd: Śląsk
Model: S-Max; Fiesta
Silnik: 2.0 TDCi 163KM; 1.4 TDCi
Rocznik: 2011; 2006
Postów: 279
Domyślnie Odp: 3 rząd siedzeń

Cytat:
Napisał Slartibartfast Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie dostajesz foteli, więc bagażnik powinien być ten sam - równa podłoga..
To co, jak dokupię fotele to razem z nimi dostanę nową podłogę z wybruszeniami? Chyba że te wybrzuszenia są kompletnie bez sensu... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Albo mają odstraszać posiadaczy 7-miejscowych wersji przed sprzedażą foteli, bo potem zostają z "brzuchami"?

Ja nie potrzebuję trzeciego rzędu, brałem opcję "na wszelki wypadek", ale przede wszystkim żeby mieć regulację oparć foteli w drugim rzędzie. A teraz się przestraszyłem, że będę mieć podłogę w bagażniku jak makieta Karpatów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jeśli nie wypowie się nikt kto ma ten system u siebie, to ja podzielę się faktami za jakiś miesiąc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
W garażu: już jest S-Max 2.0 163KM PowerShift
a dodatkowo Fiesta 1.3, Fiesta 1.4
bartekd jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-08-2011, 16:44   #82
makos
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-03-2009
Skąd: Warszawa
Model: S-Max
Silnik: TDCi 2.0
Rocznik: 2009
Postów: 124
Domyślnie Odp: 3 rząd siedzeń

Podłoga dla wersji z 3-cim rzędem siedzeń nie jest płaska.
Różnice w wysokości to ok. 2 cm.

Jeśli jesteś z Wawy - w OMC (Krasnobrodzka/Trasa Toruńska) stoi w salonie taki samochód (podłogę ma zasłonietą dodatkową wykładziną z tw.sztucznego).
__________________
Biały Maxio.
makos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2011, 22:24   #83
anwod
ford::average
 
Zarejestrowany: 04-07-2011
Skąd: W-wa
Model: s-max
Silnik: 1,6 ecoboost
Rocznik: 2011
Postów: 168
Domyślnie Odp: 3 rząd siedzeń

Cytat:
Napisał bartekd Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeśli nie wypowie się nikt kto ma ten system u siebie, to ja podzielę się faktami za jakiś miesiąc
jestem bardzo zainteresowany info. lada moment będę zamawiał
anwod jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2011, 23:07   #84
daabbeer
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-09-2010
Skąd: Wawa
Model: S-Max, Focus II hat.
Silnik: 2.0 TDCi, 1.6 benz.
Rocznik: 2010, 2005
Postów: 105
Domyślnie Odp: 3 rząd siedzeń

Cytat:
Napisał bartekd Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ja nie potrzebuję trzeciego rzędu, brałem opcję "na wszelki wypadek", ale przede wszystkim żeby mieć regulację oparć foteli w drugim rzędzie.
Trzeci rząd warunkuje posiadanie regulacji oparć w drugim rzędzie?! Co to takiego? Mam wersję 5cio osobową i do dziś wydawało mi się, że mam pełną regulację... ktoś może coś więcej na ten temat napisać?
daabbeer jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-08-2011, 07:35   #85
kicaj
ford::professional
 
Zarejestrowany: 29-10-2006
Skąd: byl HH jest B
Model: ZB
Silnik: 1.9
Rocznik: too old
Postów: 1,069
Domyślnie Odp: 3 rząd siedzeń

Cytat:
Napisał krzysios Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Myślałem, że może ktoś dotarł do dokumentacji na temat różnicy litrażowych ale ok.
dotarl, dotarl... w broszurze forda jest, tyle ze niemieckiej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. w polskiej tego nie umiescicl...
ze strony forda de sciagniesz, chcialem umiescic ale jakos nie potrafie, forum blokuje...
755l/854l w przypadku do drugiego rzedu siedzen, do linii bagazowej
1072l/1171l do dachu, wartosc max (bo ford podaje min max Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. 952-1072l/1051-1171l
__________________
Regulamin $23
Reklama poza działem 'Ogłoszenia' bez wiedzy i zgody Administratorów jest zabroniona...
- i niech mi kto powie w jaki sposób go złamałem... ps. To chyba $22 a nie $23...
kicaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2011, 09:47   #86
krzysios
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-08-2011
Skąd: Warszawa
Model: Ford S-Max Titanium
Silnik: 2.0 TDCi 143KM
Rocznik: 2007/8
Postów: 22
Domyślnie Odp: 3 rząd siedzeń

Wielkie dzieki za info!
... zatem różnica to 99 litrów :-)
krzysios jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-08-2011, 21:59   #87
tomforest
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 05-12-2010
Model: s-max
Silnik: benzyna
Rocznik: 2006
Postów: 22
Domyślnie Odp: 3 rząd siedzeń

Nigdzie nie mogę znaleźć ,czy ktoś sam montował siedzenia trzeciego rzędu ,nie poprzez serwis i jak wygląda sprawa legalizacji tego w papierach ,bo normalnie mam 5 osób w dowodzie
tomforest jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-08-2011, 00:38   #88
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,153
Domyślnie Odp: 3 rząd siedzeń

Cytat:
Napisał tomforest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nigdzie nie mogę znaleźć
tak???
odpowiedź o legalizacji znajduje się w tym wątku
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-08-2011, 16:24   #89
tomforest
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 05-12-2010
Model: s-max
Silnik: benzyna
Rocznik: 2006
Postów: 22
Domyślnie Odp: 3 rząd siedzeń, czy jest możliwość zamontowania?

tylko gdybania ,nie ma ani jednego konkretu że ktoś to zrobił ,wydaje mi się że umiem czytać za takie odpowiedzi do nabijania postów to dziękuję
tomforest jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-08-2011, 10:26   #90
anwod
ford::average
 
Zarejestrowany: 04-07-2011
Skąd: W-wa
Model: s-max
Silnik: 1,6 ecoboost
Rocznik: 2011
Postów: 168
Domyślnie Odp: 3 rząd siedzeń, czy jest możliwość zamontowania?

Ja też może nie za bardzo konkretnie bo nie z autopsi ale opowiem jak było u znajomego. Jakiś czas temu zamontował dodatkowe fotele w tylnym rzędzie w Peugeot 807 (homologacja 5 os) no i pojechał na przegląd, kilka lat mu się upiekło :-) aż jednego roku pan na stacji kontroli pojazdów był bardziej wnikliwy i dopatrzył się tych siedzeń no i trzebabyło zrobić homologację i wyrobić nowy dowód.

Stoję przed takim samym dylematem bo będę zamnawiał Maksia z opcją 3 rzędu a foteli będę szukał taniej --> więc sam jestem zainteresowany procesem. W każdym razie przy trasie toruńskiej w salonie faktycznie mają taką "rozwojową" wersję i podłoga jest podniesiona o kilka cm i pofalowana. Fotele wystarczy tylko przykręcić, a w miejscach przykręcenia są nacięcia w filcu.
anwod jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:04.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.