Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|śląska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-02-2011, 15:39   #1
Rybek89
 
Postów: n/a
Domyślnie Serwis Ford Chorzów ul. 3 Maja 165

Serwis Ford Chorzów ul. 3 Maja 165

Zależy mi na opinii na temat w/w serwisu forda? Ktoś był? Czy mają rozsądny cennik? czy robocizna jest na profesjonalnym poziomie tak jak się afiszują? czekam na info....

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-02-2011, 19:59   #2
El Nino
ford::advanced
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 19-03-2010
Skąd: Chorzów, Katowice, Ruda Śląska
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 202
Domyślnie Odp: Serwis Ford Chorzów ul. 3 Maja 165

Powiem Ci, że będąc tam odniosłem wrażenie, że panowie nie bardzo wiedzą w ogóle co dolega autku, kręcą się dziwnie i snują domysły nad silnikiem, że nt. zawieszenia nie wspomnę. O dieslowskich sprawach zapomnij, są beznadziejni. Na pytanie dotyczące regeneracji boostera kręcili nosem i pytali co to takiego. Jak dzwoniłem pytać ile robocizna za wymianę tulei wahaczy, zostałem spytany po co chce je zmieniać. :| aż się narzucało ironiczne "tak se dla jaj". robocizna za wymianę tulei na wahaczach obie strony 260zł, dla porównania, na Kadeckiej Auto-Rajman 140zł obie strony, Stabika - to samo. No i słyszałem też opinie że auta stamtąd wychodziły w gorszym stanie i na lawetach do innego serwisu
__________________
Ford Mondeo Mk4 2008 Kombi v. Titanium 2.0 145KM
El Nino jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2017, 21:00   #3
toma1891
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 08-01-2008
Model: mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2000
Postów: 17
Domyślnie Odp: Serwis Ford Chorzów ul. 3 Maja 165

serwisuje tam fordy od 15 lat
przeglądy olejowe naprawy zawieszenia ,klima. Naprawy zostają wykonane tego samego dnia duży plus za samochod zastępczy.
cena nie jest tak istotna jak serwis jest dobrze zrobiony.serwis oferuje wysoki standard obsługi .polecam
toma1891 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:37.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.