Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-10-2011, 23:03   #11
Yosephtbg
ford::average
 
Avatar Yosephtbg
 
Imię: Adrian
Zarejestrowany: 24-09-2007
Skąd: Tarnobrzeg
Model: Focus st170
Silnik: 2.0
Rocznik: 2002r
Postów: 58
Domyślnie Odp: Propozycja zdjęć do kalendarza 2012 - TYLKO ZDJĘCIA !!!!

Chciałbym tylko sprecyzować: foty nie są mojego autorstwa, tylko mojego przyjaciela. Mam na nie pełną zgodę, pod warunkiem że kupię mu jeden kalendarz jeśli któraś z tych fot się do niego dostanieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja też się nie urodziłem z aparatem w ręku, i zdjęcia robię w trybie auto i wogóle... mówię tylko o tym co moim amatorskim okiem nie pasuje mi na tym zdjęciu

Yosephtbg jest offline  
Stary 29-10-2011, 09:34   #12
Teos1
ford::amateur
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 14-12-2008
Skąd: Okolice STG
Model: MKV
Silnik: RS 2000
Rocznik: 1992
Postów: 0
Domyślnie Odp: Propozycja zdjęć do kalendarza 2012 - TYLKO ZDJĘCIA !!!!

Zrobie nowe foty i wstawie.
Teos1 jest offline  
Stary 29-10-2011, 11:36   #13
mouzes
ford::advanced
 
Avatar mouzes
 
Zarejestrowany: 03-03-2007
Skąd: Łódź
Model: 525, Smart 600 turbo brabus
Silnik: 2,5l. m51b25, 600ccm turbo75KM
Rocznik: 1995, 1999
Postów: 341
Domyślnie Odp: Propozycja zdjęć do kalendarza 2012 - TYLKO ZDJĘCIA !!!!

Rafałku, chciałbyś mieć na kalendarzu zdjęcie z tablicami zamazanymi w taki sposób?

Albo z uciętym przodem samochodu? Ja wiem, że niektóre zdjęcia są specjalnie tak wykonane, żeby nie całe auto było pokazane, ale są to zazwyczaj zdjęcia całego przodu, lub całego tyłu, a samochoód ucięty jest mniej więcej na wysokości słupka "b"

Jeśli już na siłę nie chcesz pokazywać tablic, to wyślij mi zdjęcia z tablicami, w jak największej rozdzielczości do mnie na priv, a ja te tablice jakoś w miarę zmyślnie usunę.

Zresztą, nie wiem czy pamiętacie, w zeszłym roku miały być nie przyjmowane zdjęcia z zasłoniętymi tablicami. Co by było gdyby w tym też tak było?

Jeśli jednak ktoś sobie nie życzy, żeby jego tablice były odsłonięte, to niech to po prostu napisze, a niech sam nieudolnie w paincie nie usuwa. Niestety, dużo łatwiej ze zdjęcia usunąć jest całą tablice, niż ślad po paintowskiej gumce Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Co do samego robienia samych zdjęć. Z tego co wiem (przynajmniej tak twierdzi jeden z naszych klubowych fotografów galowy, najlepsze zdjęcia samochodów robi się gdy słońce na nieboskłonie jest nisko, czyli niedługo po wschodzie słońca, lub niedługo przed jego zachodem. Z własnego doświadczenia wiem również, że samochody na zdjęciach wyglądają dużo lepiej, gdy są robione z wysokości pępka mężczyzny średniego wzrostu, niż z wysokości szyi (jak to niestety robi się większość zdjęć samochodom).

Na sam koniec, pamiętajcie, że są to zdjęcia do kalendarza, a nie do ogłoszenia. To zdjęcie ma nie tylko pokazywać ładny samochód, ale ma być ładne samo w sobie. A nawet bardzo ładne, bo zależy nam na jak najlepszej jakości kalendarza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Przepraszam za długi wywód. Mam jednakowoż nadzieję, że niektórym się przyda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez mouzes ; 29-10-2011 o 11:44
mouzes jest offline  
Stary 29-10-2011, 11:50   #14
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie Odp: Propozycja zdjęć do kalendarza 2012 - TYLKO ZDJĘCIA !!!!

Wybrałem najciekawsze fotki z Maxem jakie mam...nie mam lepszych bez zasłoniętych tablic.Jeśli w/w fotki nie przydadzą się/są złe/głupie itp itd to prosze o usunięcie w/w mojego postu i nie zawracać sobie głowy moimi fotkami,nie ma problemu przecież....
Jest masa fotek innych Fordów,a robić nowych nie mam czasu ...
__________________
Wcześniej było: Galaxy MK1 2.0 B+LPG, Galaxy MK2 1.9 TDI Automat, S-max 2.0 TDCi 140KM, obecnie S-max Titanium S 2.0 TDCi 163KM manual.
RafałB jest offline  
Stary 29-10-2011, 11:58   #15
mouzes
ford::advanced
 
Avatar mouzes
 
Zarejestrowany: 03-03-2007
Skąd: Łódź
Model: 525, Smart 600 turbo brabus
Silnik: 2,5l. m51b25, 600ccm turbo75KM
Rocznik: 1995, 1999
Postów: 341
Domyślnie Odp: Propozycja zdjęć do kalendarza 2012 - TYLKO ZDJĘCIA !!!!

niewiele jednak jest czarnych S-maxów na forum, więc ... sam wiesz ... ale wedle życzenia.

Jakbyś jednak znalazł chwilkę czasu na pstryknięcie jakiejś ciekawej foty to nie było by źle. I żadna, ale to żadna propozycja zdjęć nie jest głupia.

Ostatnio edytowane przez mouzes ; 29-10-2011 o 14:14
mouzes jest offline  
Stary 29-10-2011, 12:20   #16
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie Odp: Propozycja zdjęć do kalendarza 2012 - TYLKO ZDJĘCIA !!!!

1.Mam S-maxa...
2.Mam stalówki bez kołpaków obecnie,więc wygląd autka jest ... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Wcześniej było: Galaxy MK1 2.0 B+LPG, Galaxy MK2 1.9 TDI Automat, S-max 2.0 TDCi 140KM, obecnie S-max Titanium S 2.0 TDCi 163KM manual.
RafałB jest offline  
Stary 29-10-2011, 12:27   #17
Jitter
Fusioneer
 
Avatar Jitter
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 07-12-2009
Skąd: FZ
Model: Fusion Trend Gold-X
Silnik: DuraTec 1.4 (FXJA)
Rocznik: 2009
Postów: 686
Domyślnie Odp: Propozycja zdjęć do kalendarza 2012 - TYLKO ZDJĘCIA !!!!

Cytat:
Napisał RafałB Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
2.Mam stalówki bez kołpaków obecnie,więc wygląd autka jest ...
Rafał, skoro wstydzisz się stalówek, to pstryknij może Maksiowi fotkę "am face" oraz od tyłu - to są również atrakcyjne widoki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał mouzes Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I żadna, ale to żadna propozycja zdjęć nie jest głupia.
Dokładnie. Im więcej materiału, tym lepszy wybór.

Odnośnie uwag, co do sposobu robienia zdjęć, to w [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] powiedziano na ten temat na prawdę wiele, czasem nawet zbyt wiele, o czym partycypanci ubiegłorocznej edycji doskonale pamiętają. Dlatego jest gorąca prośba, aby nie oceniać ludzi za takie, czy inne zdolności. Każdy daje, co ma, a wybierze się "The best of'y" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Poza tym, moim skromnym zdaniem, można posiłkować się [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]. Jestem przekonany, że znajdą się kadry, na które w tym roku będziemy spoglądać bardziej życzliwie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Signature coming soon...

Ostatnio edytowane przez Jitter ; 29-10-2011 o 12:33
Jitter jest offline  
Stary 29-10-2011, 15:12   #18
Agnesqa
M.O.D.
 
Avatar Agnesqa
 
Zarejestrowany: 29-06-2009
Skąd: Żywiec
Model: Mondeo
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2010
Postów: 145
Domyślnie KALENDARZ 2012 - dyskusja

Siema Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Żeby nie robić mi spamu w temacie ze zdjęciami tutaj możecie pisac do woli.

Na zachęte (aby wrzucać więcej zdjęć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) wrzucam jedną stronę z Kalendarza 2012. Od razu zaznaczam, że nie koniecznie te fotki będą w tym miejscu, to tylko szkic/szablon jak to ma wyglądać.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Agnesqa jest offline  
Stary 29-10-2011, 15:19   #19
mouzes
ford::advanced
 
Avatar mouzes
 
Zarejestrowany: 03-03-2007
Skąd: Łódź
Model: 525, Smart 600 turbo brabus
Silnik: 2,5l. m51b25, 600ccm turbo75KM
Rocznik: 1995, 1999
Postów: 341
Domyślnie Odp: KALENDARZ 2012 - dyskusja

będzie mi pasował kolorystycznie do miejsca, w którym będzie wisiał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mouzes jest offline  
Stary 29-10-2011, 15:22   #20
Miras.
ford::average
 
Avatar Miras.
 
Zarejestrowany: 03-09-2009
Skąd: ze wsi
Model: Van
Silnik: Etylina
Rocznik: Automat
Postów: 138
Domyślnie Odp: KALENDARZ 2012 - dyskusja

No to jak mozna spamować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .....

...pisałem już Adze, ale napiszę jeszcze publicznie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Można kiedyś pomyśleć nad zamieszczaniem dat urodzin klubowiczów w kalendarzu FCP (za ich zgodą oczywiście), oraz ważniejszych klubowych wydarzeń.

I proszę mnie nie linczować za moje pomysły Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - wyznaję zasadę : jeden nowy pomysł dziennie. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Miras. ; 29-10-2011 o 15:43
Miras. jest offline  
Zamknięty Temat

Tagi
2012 , kalendarz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:09.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.