Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-05-2019, 20:33   #881
szneider
ford::advanced
 
Avatar szneider
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 30-04-2015
Skąd: Bydgoszcz
Model: S-MAX MK1
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2007
Postów: 208
Domyślnie Odp: Tuning wnętrza

Sam się bawiłeś hydrografiką? Jeśli tak to za którym razem wyszedł zadowalający efekt?

szneider jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-05-2019, 16:06   #882
macieknysa
ford::beginner
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 17-05-2016
Skąd: Nysa
Model: S-Max
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 23
Domyślnie Odp: Tuning wnętrza

Tak sam, na te elementy poszlo sporo. Najwiecej na ta popielniczke pod recznym ktorej i tak sie nie udalo. Czekam na folie i mam juz pomysl jak ja okleic, zobaczymy moze sie uda. Reszta elementow w miare latwo wczesniej oczywiscie trening 😁


Cytat:
Napisał szneider Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sam się bawiłeś hydrografiką? Jeśli tak to za którym razem wyszedł zadowalający efekt?
macieknysa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-05-2019, 16:44   #883
marekjw2523
ford::average
 
Zarejestrowany: 04-05-2012
Skąd: Nowy Sącz
Model: Focus MK2 Lift
Silnik: 1,6
Rocznik: 2008
Postów: 50
Domyślnie Odp: Tuning wnętrza

Szkoda że nie robiłeś wideo tutorialu z konsolą człowiek może by sam spróbował
marekjw2523 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-05-2019, 10:15   #884
btuner
ford::amateur
 
Avatar btuner
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 23-01-2019
Skąd: Ługi Ujskie
Model: S-Max
Silnik: 2,0 tdci
Rocznik: 2006
Postów: 8
Domyślnie Odp: Tuning wnętrza

Ja u siebie wyczarowałem coś takiego.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Listwy mają za zadanie zapobiec wpadaniu zakupów pod fotele pasażerów przy wyciąganiu platformy. Dodatkowo pomaga w unieruchomieniu ładunku w przestrzeni bagażowej.
btuner jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-05-2019, 10:22   #885
Parch
ford::expert
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 11-01-2006
Skąd: Wrocław
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 Duratec HE
Rocznik: 2010
Postów: 2,997
Domyślnie Odp: Tuning wnętrza

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Parch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-05-2019, 20:53   #886
eclipse
ford::expert
 
Avatar eclipse
 
Imię: Eclipse
Zarejestrowany: 29-09-2010
Skąd: skąd że znowu
Model: AUTO ROKU 2007
Silnik: 2.0-QXWA-143KM TITANIUM S
Rocznik: 2007
Postów: 3,135
Domyślnie Odp: Tuning wnętrza

No .... nie mogę ,,pomysłowy Dobromir ''. A nie przyszło ci do głowy że różne bagaże większe i mniejsze ,dłuższe i szersze będziesz czasem przewoził i to może ci przeszkadzać rysować np. wózek dziecięcy czy inne szpargały . To wygląda jak rama na jeden konkretny wymiarowy bagaż.
Na zakupy codzienne to wygodniejsza jest siatka z sieci BIEDRONKA rozpinana w bagażniku niepozorna i elastyczna, łatwo montowana i demontowana lub składana plastikowa skrzynka .
Mnie to coś takiego przeraża ....Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. co tam będziesz układał w tym korycie ? telewizor?
__________________
......................... Pozdrawiam .
eclipse jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-05-2019, 21:35   #887
Parch
ford::expert
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 11-01-2006
Skąd: Wrocław
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 Duratec HE
Rocznik: 2010
Postów: 2,997
Domyślnie Odp: Tuning wnętrza

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , bez urazy, ale mam wrażenie, że czasem najpierw piszesz, a potem myślisz. Przecież widać, że te ograniczniki są regulowane i przykręcane motylkiem w rynience, po ustawieniu odpowiedniej szerokości.
IMHO całkiem dobrze to @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] wymyślił.
Parch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-05-2019, 07:31   #888
btuner
ford::amateur
 
Avatar btuner
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 23-01-2019
Skąd: Ługi Ujskie
Model: S-Max
Silnik: 2,0 tdci
Rocznik: 2006
Postów: 8
Domyślnie Odp: Tuning wnętrza

Cytat:
Napisał eclipse Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No .... nie mogę ,,pomysłowy Dobromir ''. A nie przyszło ci do głowy że różne bagaże większe i mniejsze ,dłuższe i szersze będziesz czasem przewoził i to może ci przeszkadzać rysować np. wózek dziecięcy czy inne szpargały . To wygląda jak rama na jeden konkretny wymiarowy bagaż.
Na zakupy codzienne to wygodniejsza jest siatka z sieci BIEDRONKA rozpinana w bagażniku niepozorna i elastyczna, łatwo montowana i demontowana lub składana plastikowa skrzynka .
Mnie to coś takiego przeraża ....Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. co tam będziesz układał w tym korycie ? telewizor?
Tak jak kolega napisał... Całość jest płynnie regulowana na motylkach a w razie potrzeby listwy demontuje się w dwie minuty.
W przypadku wysuwanej podłogi siatkę mocujesz do budy auta co uniemożliwia wysunięcie platformy. Pomyślałem również o tym by ewentualną siatkę zamocować do listew.
btuner jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-05-2019, 09:00   #889
eclipse
ford::expert
 
Avatar eclipse
 
Imię: Eclipse
Zarejestrowany: 29-09-2010
Skąd: skąd że znowu
Model: AUTO ROKU 2007
Silnik: 2.0-QXWA-143KM TITANIUM S
Rocznik: 2007
Postów: 3,135
Domyślnie Odp: Tuning wnętrza

No ok. z gustami nie należy dyskutować, ale
jak jest z szybkim dostępem do schowka w podłodze bagażnika. Czy trzeba coś rozkręcać żeby otworzyć schowek ?.
__________________
......................... Pozdrawiam .
eclipse jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-05-2019, 09:03   #890
matefusz
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-03-2018
Skąd: Kraków
Model: S-max
Silnik: 2.0
Rocznik: 2009
Postów: 54
Domyślnie Odp: Tuning wnętrza

Cytat:
Napisał btuner Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja u siebie wyczarowałem coś takiego.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Listwy mają za zadanie zapobiec wpadaniu zakupów pod fotele pasażerów przy wyciąganiu platformy. Dodatkowo pomaga w unieruchomieniu ładunku w przestrzeni bagażowej.
Super sprawa. Takiego rozwiązania brakuje u mnie a w sposób znaczący ułatwiłoby by przewożenie gratów. Sam wycinałeś pod wymiar czy gotowiec ze sklepu?
matefusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:43.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.