Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-08-2013, 22:15   #21
Jeazzer
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 05-09-2012
Skąd: Szczecin
Model: Mondeo lift
Silnik: 2.0 PB+LPG
Rocznik: 2003
Postów: 13
Domyślnie Odp: Falujące obroty, spadek mocy, sprzęgło

a no własnie gość go właściwie zignorował, właściwie to nie wiem czemu

Jeazzer jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-08-2013, 18:48   #22
Jeazzer
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 05-09-2012
Skąd: Szczecin
Model: Mondeo lift
Silnik: 2.0 PB+LPG
Rocznik: 2003
Postów: 13
Domyślnie Odp: Falujące obroty, spadek mocy, sprzęgło

auto jak było bez termostatu chodziło wszystko dobrze temperatury nie łapał, tylko był problem z osiągami rozpędzał się tylko do 160km/h i ani trochę więcej. W każdym bądz razie było ok, wyskakiwał mi check P0171 podobno to sonda która była za kataliztorem wariowała bo katalizator był do śmieci obecnie jest nowy, puki co lampka się nie zapala. Najważniejsze jednak jest to że auto się znów grzeje, włącza się pierwszy bieg, przy 110 drugi a temperatura nadal rośnie sposoby na zatrzymanie wzrostu znalazłem dwa pierwszy max ogrzewanie do środka i ładnie zbija drugi to dodanie trochę gazu ale nie zawsze działa, jak miał 112 zdecydowałem się nim kawałek przejechać myśląc że jak silnik trochę owieje to temperatura spadnie niestety nie zdążyłem wyjechać z miasta i temperatura był już 117, i rosła. Może ktoś ma jakiś pomysł co to może być bo termostat jest nówka zresztą już trzeci, prawdopodobieństwo że i on jest uszkodzony jest chyba żadne. Kiedy termostat się otwiera? ja sądziłem że to temperatura płynu chłodzącego go otwiera ale wygląda na to że co innego nim zarządza i to to się zepsuło tylko co to jest? wymieniałem termostat cały razem z obudową i czujnikiem temperatury, zresztą do benzyny nie ma innych. A może to ten błąd o którym Myniu wspominał, czyli błąd komunikacji czujnika wody z szyną CAN. Jutro jadę znów na warsztat ale jeśli ktoś ma jakieś pomysły to BARDZO PROSZĘ piszcie!!!
Jeazzer jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
chłodzenie silnika , falowanie obrotów , sprzęgło , temperatura , temperatura silnika



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:59.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.