Forum Ford Club Polska

Sprawdzenie Numeru VIN

Wprowadź numer VIN, aby sprawdzić Historię Pojazdu

Sklep z częściami do Forda -  iParts.pl

Wróć   Forum Ford Club Polska > Ogłoszenia > Zamienię

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stary 25-01-2018, 11:00   #1
MAG
ford::expert

Imię: Maciek
Model: Smokus MAXimus
Silnik: 2,5 Turbo
Rocznik: 2007
Domyślnie Zimowe Bridgestone 245/45/19 na inne do S-Max'a

Prawie nowe zimówki Bridgestone LM32 w rozmiarze 245/45/19 102V, czyli fabrycznym dla S-Max 2 oraz nowa Kuga (można założyć też do poprzedniej Kugi, która ma fabryczny rozmiar minimalnie mniejszy, tj 235/45/19)

Opony jak nowe, przejechane na nich może max ok 5tys km.
Produkcja 2016.

Mój ojciec w styczniu 2017 wyjechał na nich z salonu swoim nowym Tucsonem, a że miał kompletne koła zimowe po swoim poprzednim Hyundai'u, to jak na wiosnę założył letnie opony, to wziąłem je od niego do Smokusa.
Niestety okazało się że ocierają przy zakrętach (mam obniżone zawieszenie i felgi ustawione dużo szerzej niż fabryczne) i niestety musiałem kupić inny rozmiar.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zamiana na:

1. Markowe letnie opony 245/35/20 z indeksem minimum 94V.

2. Kompletne koła letnie/całoroczne z oponami min 5-6mm w rozmiarze 17-18" pasującym do S-Maxa.

3. Opony całoroczne 225/50/17, lub 215/55/17 lub 225/55/17 lub 235/50/17 z indeksem minimum 94V

Przy sprzedaży cena 2.000zł plus ewentualna wysyłka.
Możliwość wystawienia faktury VAT.

Oferta ważna do 5-lutego, bo w razie zainteresowania muszę je zabrać do Gdańska (mam zabukowany prom na 6-lutego).

Bump: Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez MAG ; 25-01-2018 o 11:03
MAG jest online   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku

Zasady postowania