Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-02-2012, 14:01   #1
konrad4201
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 12-02-2012
Model: ford kuga
Silnik: 2.0 tdi
Rocznik: 2010
Postów: 6
Unhappy kasowanie inspekcji oleju

witam chcialbym zapytac czy ktos wie jak wykasowac ta inspekcje z komputera pokladowego co znajduje sie przed kierownica bylem u mechanika i powiedzial ze tego sie nie kasuje przez kabel tylko przez menu ale z racji ze nikt nie zna holenderskiego to nie wiemy jak to zrobic . teksty typu poszukaj w wyszukiwarce sobie podarujcie jak bym znalazl to bym nie pisal bardzo bym byl wdzieczny gdyby ktos pokazal na wersji polskiej w co wejsc i co nacis lub na jakies innej

konrad4201 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2012, 15:15   #2
lesi2
ford::beginner
 
Avatar lesi2
 
Imię: Leszek
Zarejestrowany: 22-07-2010
Skąd: Stettin Wussow.
Model: Focus II FL
Silnik: 1.8 TDCi
Rocznik: 2009
Postów: 19
Domyślnie Odp: kasowanie inspekcji oleju

Spróbuj [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ].
Zakładam ze z angielskim dasz sobie radęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez lesi2 ; 12-02-2012 o 15:17
lesi2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2012, 16:34   #3
konrad4201
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 12-02-2012
Model: ford kuga
Silnik: 2.0 tdi
Rocznik: 2010
Postów: 6
Domyślnie Odp: kasowanie inspekcji oleju

dzieki wielkie za pomoc jutro sprawdze sposob z racji ze dzisiaj niedziela to mi sie nie chce Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
konrad4201 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2012, 11:24   #4
Remus1
ford::average
 
Avatar Remus1
 
Zarejestrowany: 29-05-2010
Skąd: Wałcz
Model: Kuga
Silnik: diesel
Rocznik: 2010
Postów: 97
Domyślnie Odp: kasowanie inspekcji oleju

Potwierdzam, działa.
__________________
Jestem piękna, jestem śliczna, a czasami diaboliczna
Remus1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2012, 17:51   #5
konrad4201
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 12-02-2012
Model: ford kuga
Silnik: 2.0 tdi
Rocznik: 2010
Postów: 6
Angry Odp: kasowanie inspekcji oleju

powiedzcie mi drodzy koledy do jakiego typu kluczyka to jest moze do zwyklego bo probowalem na kilka sposobow i cos nie daje sobie z tym rady Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
konrad4201 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2012, 17:56   #6
konrad4201
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 12-02-2012
Model: ford kuga
Silnik: 2.0 tdi
Rocznik: 2010
Postów: 6
Domyślnie Odp: kasowanie inspekcji oleju

lub na prosty rozum wbijcie mi do glowy jak wlaczyc zaplon bez zapalenia by hamulec byl luzny nie twardy bo chyba to mnie blokuje
konrad4201 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2012, 21:10   #7
boncio
ford::expert
 
Avatar boncio
 
Zarejestrowany: 03-11-2009
Skąd: Łódź
Model: Audi Q3 Sportback/Mazda CX-3
Silnik: 1.4e 245KM/2.0 121KM
Rocznik: 2022/2019
Postów: 3,725
Domyślnie Odp: kasowanie inspekcji oleju

A może przycisk start bez sprzęgła?
boncio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2012, 21:13   #8
kuganet
ford::beginner
 
Avatar kuganet
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 29-10-2011
Skąd: Świecie
Model: Titanium
Silnik: 2,0 TDi
Rocznik: 2012
Postów: 25
Domyślnie Odp: kasowanie inspekcji oleju

Z tego co mi wiadomo, hamulec będzie miękki dopiero po odpaleniu silnika. Przyciskając przycisk start tylko raz, podajesz tylko napięcie na zegary i centralę, podobnie jak przekręcałeś kiedyś w innym aucie kluczyk stacyjki w pozycje 1.
kuganet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2012, 21:20   #9
rfv2010
ford::beginner
 
Avatar rfv2010
 
Zarejestrowany: 21-06-2010
Skąd: Wielkopolska
Model: FORD KUGA
Silnik: 2.0 TDCI 163 KM
Rocznik: 2010
Postów: 10
Domyślnie Odp: kasowanie inspekcji oleju

Cytat:
Napisał konrad4201 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
lub na prosty rozum wbijcie mi do glowy jak wlaczyc zaplon bez zapalenia by hamulec byl luzny nie twardy bo chyba to mnie blokuje
Wciśnij pedał hamulca i gazu, następnie włącz zapłon przyciskiem START. Odczekaj (u mnie trzeba tak z 50 s) aż pojawi się komunikat o skasowaniu informacji.
A pedał hamulca naciskaj, nawet jak się wydaję że jest twardy.
rfv2010 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-02-2012, 07:54   #10
konrad4201
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 12-02-2012
Model: ford kuga
Silnik: 2.0 tdi
Rocznik: 2010
Postów: 6
Domyślnie Odp: kasowanie inspekcji oleju

dzieki panowie za odpowiedz bardzo jestem wdzieczny wieczorkiem spróbuje to zrobic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
konrad4201 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:16.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.