Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-10-2019, 07:38   #1
analyzator
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-03-2010
Skąd: lublin
Model: Focus Kombi Red Edition / Lexus CT200h
Silnik: 1,5eb@heko / mambodżambo
Rocznik: 2017/2018
Postów: 190
Domyślnie Spasowanie reflektora po wymianie żarówek - szpary

Cześć Forum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wczoraj zmieniałem h7 w reflektorach i tu pojawia się problem. O ile po stronie pasażera reflektor pięknie wskoczył na miejsce to po stronie kierowcy nie jest tak pięknie. Dolna szczelina jest większa - widać krawędźplastiku zderzaka. Zachowuje się jakby reflektor opierał się na czymś "środkiem". Ciasno tam ekstremalnie. Wszystko fabryczne. Auto nie bite, moje od nowości, raz miało ściągnięty zderzak w aso ale spasowanie wygląda okej.

Jak dokręcam górne mocowanie to szczelina powiększa się -reflektor delikatnie pochyla się w stronę silnika. To już druga wymiana żarówek i przy pierwszej też nie było łatwo ale o ile pamiętam to spasowało się ładnie. Obok stoi mk3 lift, ma spasowane reflektory, chociaż też lewa lampa tak ~90% idealnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. u mnie jednak szpara na dole jest większa - z 2mm powinno pójść w głąb.

Jest jakaś specjalna technika, żeby to spasować? Pomocy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Auto z września 17go, 1,5eb, halogeny.

analyzator jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-10-2019, 11:21   #2
Marfor
ford::advanced
 
Avatar Marfor
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 10-08-2019
Skąd: Poznań
Model: Ford focus mk3
Silnik: 1,6 tdci 95@115
Rocznik: 08.2014
Postów: 206
Domyślnie Odp: Spasowanie reflektora po wymianie żarówek - szpary

Czesc, u mnie w mk3 tez przy wymianie zarowki prawy przod nie wszedl idealnie. Ale stwierdzam ze tak mają. Troszke spróbuj po zalozeniu ruszac w lewo i w prawo przed dokreceniem mocowań u mnie pomoglo. Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Marfor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-10-2019, 12:30   #3
zmulim
FCP member
 
Avatar zmulim
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 23-08-2014
Model: Focus
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2016
Postów: 2,591
Domyślnie Odp: Spasowanie reflektora po wymianie żarówek - szpary

Ciekawa sprawa. Ja ostatnio wyciągałem oba klosze po konserwacji bo się blacharzowi „psiknęło” woskiem za daleko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Więc demontaż w celu czyszczenia zrobiłem. Co prawda mam xenony ale pewnie dolny montaż jest taki sam. Tam na dole jest taki ślizg jakby język który musi trafić. Być może u ciebie w tym miejscu nie wskoczyło i dlatego podbija klosz w górę. Spróbuj, tam akurat tylko 2 śruby to z góry trzymają.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
zmulim jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-10-2019, 14:27   #4
analyzator
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-03-2010
Skąd: lublin
Model: Focus Kombi Red Edition / Lexus CT200h
Silnik: 1,5eb@heko / mambodżambo
Rocznik: 2017/2018
Postów: 190
Domyślnie Odp: Spasowanie reflektora po wymianie żarówek - szpary

Cytat:
Napisał Marfor Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czesc, u mnie w mk3 tez przy wymianie zarowki prawy przod nie wszedl idealnie. Ale stwierdzam ze tak mają. Troszke spróbuj po zalozeniu ruszac w lewo i w prawo przed dokreceniem mocowań u mnie pomoglo. Pozdrawiam
Kilka razy już walczyłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie ma lekko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał zmulim Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ciekawa sprawa. Ja ostatnio wyciągałem oba klosze po konserwacji bo się blacharzowi „psiknęło” woskiem za daleko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Więc demontaż w celu czyszczenia zrobiłem. Co prawda mam xenony ale pewnie dolny montaż jest taki sam. Tam na dole jest taki ślizg jakby język który musi trafić. Być może u ciebie w tym miejscu nie wskoczyło i dlatego podbija klosz w górę. Spróbuj, tam akurat tylko 2 śruby to z góry trzymają.
Ale dzisiaj zrobię jeszcze raz biorąc uwagę co powyższe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dzięki
analyzator jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-02-2021, 19:19   #5
stim02
ford::amateur
 
Imię: Patryk
Zarejestrowany: 15-04-2017
Skąd: Wrocław
Model: Focus
Silnik: 1.5
Rocznik: 2014
Postów: 1
Domyślnie Odp: Spasowanie reflektora po wymianie żarówek - szpary

Cytat:
Napisał analyzator Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kilka razy już walczyłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie ma lekko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.



Ale dzisiaj zrobię jeszcze raz biorąc uwagę co powyższe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dzięki

Problem pojawił się i w moim fordzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Udało się komuś spasować reflektor ? U mnie strona lewa nie pasuje. Lampy z H7 i dziennymi LED
stim02 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-02-2021, 09:10   #6
adamparker
ford::average
 
Avatar adamparker
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 27-10-2008
Skąd: Nadarzyn
Model: Focus MK3 lift
Silnik: 1.5 TDCi
Rocznik: 2015
Postów: 80
Domyślnie Odp: Spasowanie reflektora po wymianie żarówek - szpary

Mam ten sam problem. Miałem fabrykę i było OK. Wyciągałem lampy i zwłaszcza lewa nie pasuje już idealnie. Nic nie ma pod spodem - wiem o wiązce itd . Niby wszystko super ładnie wchodzi ale nie pasuje już idealnie.
adamparker jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
reflektor


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:35.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.