Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|dolnośląska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-05-2021, 10:03   #1
mariowrock
ford::amateur
 
Imię: mariusz
Zarejestrowany: 14-03-2020
Skąd: wrocław
Model: ford escape
Silnik: benzyna 2.0
Rocznik: 2017
Postów: 2
Domyślnie przekładka lamp escape 2017

Witam wszystkich. Jestem szczęśliwym posiadaczem forda escape mk2 2017 r. Obecnie jestem na etapie przekładki lamp wersji usa na eu. Chcesię podzielić wiedzą którą uzyskałem zgłębiając ten temat. A mianowicie w wersji titanum mam bi ksenon z doświetlaniem zakrętu. Europejskie ksenony nie podejdą nawet po adaptacji z uwagi na to że są skrętne, pozostaje więc przeróbka lamp przesłon bądz zmiana na eu ale halogenowe. Wykonałem dziesiątki telefonów było wiele pytań i okazało sie że jeśli chodzi o przeróbkę przesłon jest tylko jedna firma za Poznaniem, która wykonuje tę usługę na miejscu po przyjeździe autem trwa to około 6 godzin i wracamy przerobionym autem. Miałem już tam jechać ale coś mnie tknęło i zajrzałem na opinie o tej firmie. Powiem krótko przeraziłem się to firma moto lampy. Zacząłem szukać dalej i znalazłem konkretnego człowieka w województwie śląskim robi wszystkie fordy usa przeróbka escape polega na założeniu lamp europejskich i ich adaptacji cena 300 zł na miejscu. Problem jest tylko taki ze z ksenonów przechodzę na halogeny, ale po adaptacji wszystko działa. Jest możliwość wymiany halogenych żarówek na ledowe bądz zestaw ksenon i wszystko po wizycie u tego człowieka działa nie wywala żadnych błędów. Wie co robi i zna się na tym polecam go z czystym sumieniem.
Już jest po problemie. Lampy przełożone, wiązka podłączona do kostek europejskich wszystko działa mijania na ledach h7 osram, długie na h1 osram, dodatkowa soft zaktualizowany na najnowszy plus najnowsze mapy i wymieniony prędkościomierz na europejski w kilometrach. Żadnego druciarstwa lutowania, wszystko zrobione profesjonalnie schludnie czysto, mało takich fachowców dzis rodzinna firma ojciec z synem szczerze poleca znają się na tym co robią . Jeżeli potrzebujecie pomocy w czym kolwiek co wiąże się z fordem i nie tylko znajdziecie ich na fejsie modyfikacje ford jaworzno


Ostatnio edytowane przez mariowrock ; 11-06-2021 o 06:51
mariowrock jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:11.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.