Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|mazowiecka
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-06-2021, 16:35   #1
Vidoq
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 23-06-2021
Skąd: Warszawa
Model: Modeo Mk3 ST220
Silnik: 3.0 V6 226 HP
Rocznik: 2005
Postów: 0
Domyślnie Mechanik Warszawa - Mondeo ST220

Koledzy,

Proszę o pomoc ponieważ jestem nowym użytkownikiem i z tego co zdążyłem się zorientować wszystkie informacje na temat który mnie interesuje są już dosyć mocno przeterminowane.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niedawno wszedłem w posiadanie Forda Mondeo ST220 w wersji kombi. Samochód ogólnie w bardzo fajnej wersji wyposażenia - jak na ST220 przystało - ogólnie nie zniszczony i dobrze utrzymany.

Jako że jednak ma już swoje lata wymaga zajęcia się pewnymi usterkami jakie się pojawiły. Powiedzmy że mam sentyment do tego auta i mam zamiar przywrócić go do formy. O ile z prostymi naprawami nie wymagającymi poświęcenia większej ilości czasu nie ma większych problemów, praktycznie każdy mechanik jest w stanie się ich podjąć, to np. wyciek oleju spod miski czy osłony rozrządu już nie jest naprawą której podjąłby się pierwszy lepszy mechanik. Dlatego też postanowiłem napisać tutaj i zapytać Was jako że macie zapewne dłuższy staż ode mnie w użytkowaniu swoich Fordów czy jesteście w stanie polecić mi jakiegoś speca / warsztat - najlepiej w okolicach Wawy - ale to nie jest najważniejsze kryterium, który zająłby się tematem i dał radę uszczelnić wyciek. Nie jest to nic poważnego ale jestem przeczulony na punkcie takich spraw i wolę działać prewencyjnie niż czekać na poważniejszą awarię.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zaznaczam, że konsultowałem sprawę w uznanych serwisachGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. m.in. z ABSCAR - em i to za ich radą szukam raczej mniejszego warsztatu/mechanika pasjonata czy czegoś w tym stylu. Ci więksi nie podejmą się naprawy ze względu na czas jaki trzeba poświęcić tej naprawie. Jak wiadomo w czasie wykonania tego typu naprawy, zrobią kilka/kilkanaście innych inkasując o wiele więcej, ale to chyba żadna tajemnica.

Gdybyście mogli polecić kogoś kto ma pojęcie o tych autach i potrafi się tym zająć, ewentualnie coś doradzić w temacie, będę zobowiązany. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam
Marcin

Vidoq jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-06-2021, 21:29   #2
rgroch1
ford::beginner
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 17-03-2006
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta
Silnik: 1.0
Rocznik: 2016
Postów: 34
Domyślnie Odp: Mechanik Warszawa - Mondeo ST220

Spróbuj w Solid Garage , ew dobry silnikowiec jest w Piastowie ...
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

ABSCAR odkąd ma nową siedzibę to ma muchy w nosie...
Czasy dłubaczy i pasjonatów się skończyły , ci co coś potrafią liczą kasę ...
Pasjonat i dłubacz v-ki ci nie zrobi...
rgroch1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-07-2021, 08:31   #3
Vidoq
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 23-06-2021
Skąd: Warszawa
Model: Modeo Mk3 ST220
Silnik: 3.0 V6 226 HP
Rocznik: 2005
Postów: 0
Domyślnie Odp: Mechanik Warszawa - Mondeo ST220

Cytat:
Napisał rgroch1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Spróbuj w Solid Garage , ew dobry silnikowiec jest w Piastowie ...
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Dzięki za namiary, to już jakiś konkret. Zadzwonię, zapytam, podzielę się informacjami...

Cytat:
Napisał rgroch1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ABSCAR odkąd ma nową siedzibę to ma muchy w nosie...
no niestety nie mam doświadczenia z tym serwisem sprzed przenosin ale pewnie coś w tym jest, firma która ma już wyrobioną markę z czasem przestaje zabiegać o klienta.
Cytat:
Napisał rgroch1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czasy dłubaczy i pasjonatów się skończyły , ci co coś potrafią liczą kasę ...
Pasjonat i dłubacz v-ki ci nie zrobi...
tak sądzisz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. zależy jeszcze jaki jest zakres napraw chyba. Nie chcę się wymądrzać ale jak śledziłem forum i to nie tylko to, w kwestii napraw realizowanych przez pasjonatów czy tzw. dłubaczy to było kilka osób które się tym zajmowały, sęk w tym że te posty mają już kilka lat i nie wiem czy się nie zdezaktualizowały. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dlatego też zdecydowałem się napisać i odświeżyć temat. W każdym razie dzięki raz jeszcze za informacje. Dam znać co i jak w razie gdyby ktoś miał podobny problem. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Vidoq ; 02-07-2021 o 09:30
Vidoq jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:02.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.