Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-09-2021, 04:04   #3381
skalops
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 25-03-2013
Skąd: Kórnik
Model: ford focus
Silnik: 1,8 TDDI
Rocznik: 2002
Postów: 7
Domyślnie Odp: Sync 3

On jest z końcówki 2017 roku chyba pażdziernika

skalops jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-09-2021, 05:35   #3382
Andrzej_K
ford::professional
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 16-10-2010
Skąd: Białystok
Model: Focus MK3 Kombi Titanium
Silnik: 1,5 TDCI Duratorq 120 KM
Rocznik: 2016
Postów: 1,198
Domyślnie Odp: Sync 3

Cytat:
Napisał kopson Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W modelu po lifcie był najpierw sync2, a dopiero później sync 3 (bodajże od końca 2016 r.). (...)
Tak, ja mam z 03.2016r i miałem SYNC 2

Cytat:
Napisał kopson Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Aż dziwię się, że nie użyłeś najpierw 'szukajki', bo było wiele postów na ten temat na forum.
Poszedł na 'skróty'. Dedykowanych wątków jest kilka, m.in. ten - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Pozdrawiam, Andrzej_K
"Gdy choć co drugi z Twoich pomysłów wyda Ci się genialny... dopij wódkę i idź spać."

Ostatnio edytowane przez Andrzej_K ; 15-09-2021 o 12:12
Andrzej_K jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-09-2021, 15:27   #3383
jagred
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-08-2015
Model: Focus
Silnik: 1.5
Rocznik: 2015
Postów: 196
Domyślnie Odp: Sync 3

Cytat:
Napisał skalops Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie posiadam w nim nawigacjii i nasuwa mi się pytanie czy można to jakoś zmienić?
Najlatwiej podlaczyc telefon po kablu i bedziesz mial nawigacje google
jagred jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-09-2021, 16:13   #3384
Andrzej_K
ford::professional
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 16-10-2010
Skąd: Białystok
Model: Focus MK3 Kombi Titanium
Silnik: 1,5 TDCI Duratorq 120 KM
Rocznik: 2016
Postów: 1,198
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Nawigację/mapy google ma bez kabla. Po co kabel?
__________________
Pozdrawiam, Andrzej_K
"Gdy choć co drugi z Twoich pomysłów wyda Ci się genialny... dopij wódkę i idź spać."
Andrzej_K jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-09-2021, 19:46   #3385
Greg Poznań
ford::average
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 15-03-2018
Skąd: Poznań
Model: 2.0 EB
Silnik: 2000
Rocznik: 2016
Postów: 104
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał Andrzej_K Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nawigację/mapy google ma bez kabla. Po co kabel?
W androbiedzie chyba, bo w CarPlay dla Apple jedynie po kablu, co dla mnie nie jest złe, bo przy wielogodzinnej podróży bateria nie da rady w żadnym smartfonie, a jadąc do innej dzielnicy chyba nikt nie używa nawigacji... albo ja nie rozumiem dzisiejszego świata.
Greg Poznań jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-09-2021, 06:27   #3386
kln1920
ford::professional
 
Avatar kln1920
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 16-10-2017
Skąd: Świętochłowice
Model: Focus MK3.5/Fiesta MK7.5
Silnik: 2.0 TDCI 180KM/1.25 82KM
Rocznik: 2016/2013
Postów: 1,993
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

AA nie działa bez kabla na SYNC3
kln1920 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-09-2021, 08:28   #3387
Greg Poznań
ford::average
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 15-03-2018
Skąd: Poznań
Model: 2.0 EB
Silnik: 2000
Rocznik: 2016
Postów: 104
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał kln1920 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
AA nie działa bez kabla na SYNC3
Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi, ja nie zadałem pytania, żaden ani AA ani CP nie działa na S3 bez kabla, więc stąd moje zdziwienie i uwaga do kolegi, jakim cudem twierdzi o posiadaniu Google Maps na S3 bez kabelka...? Te cudowne skrzyneczki łączące AA przez WiFi to substytut, może na AA jakoś to działa, bo na CP z Apple testowałem 3 modele i żaden nie radzi sobie nawet w 20% akceptowanie i nic nie zastąpi stabilności połączenia przewodowego.
Greg Poznań jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-09-2021, 09:05   #3388
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,034
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał Greg Poznań Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
....stąd moje zdziwienie i uwaga do kolegi, jakim cudem twierdzi o posiadaniu Google Maps na S3 bez kabelka...
Dyskusja STANDARDOWA DLA TEGO FORUM...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
1) nowy użytkownik @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] wypytuje "czy da się dodać navi..."? - nie precyzując w jakim urządzeniu, ale z pytania i rocznika auta WIDAĆ WYRAŹNIE, ŻE CHODZI O SYNC2
2) Kolejny Kolega @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] próbuje to ustalić, dopowiadając, że były też Sync3...
3) Kolega @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] "skrótowo" próbuje zniechęcić do używania w ogóle Sync, twierdząc że sam telefon wystarczy...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
4) a cała reszta zawzięcie dyskutuje "będąc pewną", że to dyskusja o Sync3 i bezprzewodowym AA...

I tak na tym forum zdarza się "często"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 16-09-2021 o 09:19
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-09-2021, 18:42   #3389
kopson
ford::advanced
 
Avatar kopson
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 09-09-2015
Skąd: małopolska, śląsk
Model: Focus Mk3, Skoda Karoq
Silnik: 1.6 EB 150>182KM, TSI 150KM
Rocznik: 2014,2022
Postów: 276
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
1) nowy użytkownik @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] wypytuje "czy da się dodać navi..."? - nie precyzując w jakim urządzeniu, ale z pytania i rocznika auta WIDAĆ WYRAŹNIE, ŻE CHODZI O SYNC2
:
no właśnie z pytania kolegi @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] (post nr 3379) nie widać i nie wynika, że chodzi o sync2. A w kolejnym swoim poście dopisał on, że ma auto z końcówki roku 2017, a wtedy był już przecież montowany sync3 ...

BTW: Tadeusz, być może to forum, wg Ciebie, nie stoi na tak wysokim poziomie jak byś tego oczekiwał, rozmowa nie zawsze jest konstruktywna a czasem nawet chaotyczna. Ale to forum tworzą w przeważającej większości 'zwykli' kierowcy, sympatycy marki, półamatorzy a może nawet laicy, a nie profesjonaliści, których jest zdecydowanie mniej i którzy zawsze udzielają trafnych, merytorycznych komentarzy, jak Ty. Życzę więcej wyrozumiałości i cierpliwości wobec mniej obeznanych kolegów na forum.
kopson jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-09-2021, 18:57   #3390
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,034
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał kopson Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... Życzę więcej wyrozumiałości i cierpliwości wobec mniej obeznanych kolegów na forum.
Masz rację. Zauważ tylko, że kwestia "jaki to Sync" oraz czy można mu dodać nawigację - odeszła w niepamięć... Poza Tobą nikt się nią nie interesował bo zaczęło się kotłować wokół AA i WiFi... I gdyby nie moje "marudzenie" pewnie dalej by sobie dyskusja kwitła...
Skończmy OT.

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - w Sync3 z końca 2017 roku może już się nie udać wykonanie "doposażenia" w navi... Od mniej więcej tego czasu w Europie zaczęły być stosowane "budżetowe" wersje Sync3 (z połową pamięci RAM - 1GB zamiast standardowych 2GB i bez wbudowanego żyroskopu). Obecnie raczej nikt takich urządzeń już nie przerabia na wersję z navi. W każdym razie ja już dłuższy czas odmawiam takich przeróbek. Pozostaje jedynie wymiana samego APIM na wersję z navi - a to już jest droższa opcja. Trzeba pamiętać, iż po wymianie taki APIM trzeba zaprogramować pod dane auto.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:47.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.