Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-04-2017, 20:44   #181
dklama62
ford::beginner
 
Imię: Dariusz
Zarejestrowany: 21-02-2015
Model: C-Max
Silnik: 1.6 EB
Rocznik: 2014
Postów: 33
Domyślnie Odp: Ecoboost 1,6 150KM awaria (awarie) silnika

Póki co 2 lata 45kkm i jest OK, i myślę że będzie jak z poprzednim samochodem (passat 1.9 tdi 2000-2015 salon) 400 kkm i jakichkolwiek problemów.

dklama62 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-04-2017, 21:34   #182
cytus
ford::advanced
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 25-12-2015
Model: Focus
Silnik: 1.6 Ecoboost
Rocznik: 2012
Postów: 469
Domyślnie Odp: Ecoboost 1,6 150KM awaria (awarie) silnika

Cytat:
Napisał dklama62 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Póki co 2 lata 45kkm i jest OK, i myślę że będzie jak z poprzednim samochodem (passat 1.9 tdi 2000-2015 salon) 400 kkm i jakichkolwiek problemów.
Napisz jak bedziesz mial 100kkm :-)

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
cytus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-05-2017, 10:50   #183
Bartuś01
ford::advanced
 
Avatar Bartuś01
 
Imię: Bartłomiej
Zarejestrowany: 22-04-2007
Skąd: Bełchatow
Model: Focus III
Silnik: 1.6 EcoBoost
Rocznik: 2011
Postów: 218
Domyślnie Odp: Ecoboost 1,6 150KM awaria (awarie) silnika

Dzieki edmun za poświecenie mi czasu ! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Daje to jakiej szersze spojrzenie na sprawe.
Wiadomo tak jak pisałeś kazde auto ma jakieś bolączki , nawet i pancerne 1.9 TDI trzeba serwisować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Teraz tylko kwestia na jaki sie egzemplarz trafi . Ogólnie ja osobiście bardzo dbam o auto i mój obecny focus jest naprawde utrzymany rewelacyjnie ( po cześći zazdroszczę przyszłemu właścicielowi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) Ale przychodzi czas na coś młodszego ... W przypadku ecoobosta nie chciałbym zeby trzeba było na niego dmuchać chuchać i muskać gaz bo jednostka tego wymaga. Normalna eksploatacja na najwyzszej jakości elementach ekploatacyjnych... Budżet pozwoli mi na kupno focusa z początku produkcji czyli 11 , 12 tam sa juz przebiegi raczej zdecydowanie 100 tyś + wiec ciekawe czego sie mozna spodziewać .. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bartuś01 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-05-2017, 11:28   #184
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,361
Domyślnie Odp: Ecoboost 1,6 150KM awaria (awarie) silnika

Nie ma problemu. Nie wiem. Ja nie chucham i dmucham na swoje auto. Lubię je umyć, napolerować, czasami nawet dwa razy w tygodniu, ale mechanik ze mnie żaden. Potrafię je "skatować" od czasu do czasu, ale auto ma po prostu mi służyć. Ja jestem z tych, co ja coś nie działa, to nie zostawiam tego "do czasu" aż się popsuje, tylko szukam co autku dolega i go naprawiam. Stąd często jak podliczę ile wydaję na naprawy w roku, to może się wydawać to dużo, ale z pewnością mniej niż osoby które robią "remont"' raz do roku.

Sam mam auto z 2012. Przebieg 61 ? tyś km teraz. Kupiłem rok temu jak miało jakieś 24 500 km najechane. Wiec w rok zrobiłem więcej niż poprzedni właściciel. 2x wymiana oleju plus filtrów, wymiana płynu chłodniczego, opon, hamulców (klocki + przetoczenie płynu) _ akumulator. I tyle...
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-05-2017, 16:04   #185
Bartuś01
ford::advanced
 
Avatar Bartuś01
 
Imię: Bartłomiej
Zarejestrowany: 22-04-2007
Skąd: Bełchatow
Model: Focus III
Silnik: 1.6 EcoBoost
Rocznik: 2011
Postów: 218
Domyślnie Odp: Ecoboost 1,6 150KM awaria (awarie) silnika

No własnie czyli normalnie użytkowanie. O to własnie chodzi .
Będe szperał i szukał w ogłoszeniach . Mam nadzieje ze latem trafi sie coś interesującego ... I ze nie braknie kasy ... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bartuś01 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-06-2017, 16:26   #186
alia_verik
ford::amateur
 
Imię: Magda
Zarejestrowany: 04-04-2017
Skąd: Radom
Model: FORD FOCUS mk3
Silnik: 1.6
Rocznik: 2011
Postów: 1
Domyślnie Odp: Ecoboost 1,6 150KM awaria (awarie) silnika

czy można zamontować silnik z innym kodem który był montowany w danym modelu
alia_verik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-06-2018, 20:38   #187
cotozanick
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-07-2017
Model: c-max
Silnik: 1.6 EB 150KM
Rocznik: 2011
Postów: 39
Domyślnie Odp: Ecoboost 1,6 150KM awaria (awarie) silnika

Czy miał ktoś problemy z wypadającymi zapłonami na nierozgrzanym silniku? Silnik rozgrzany działa bez zarzutów. W sterowniku nie ma błędów. Spalanie w normie.
cotozanick jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-06-2018, 08:47   #188
valhalem
ford::average
 
Imię: Konrad
Zarejestrowany: 29-03-2016
Skąd: okolice Mińska Mazowieckiego
Model: FF3
Silnik: 1.6EB 182
Rocznik: 2011
Postów: 92
Domyślnie Odp: Ecoboost 1,6 150KM awaria (awarie) silnika

Cytat:
Napisał Fulara Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tak, moim zdaniem ten wątek dopiero rozkwitnie przy odpowiednich przebiegach ale szerszej społeczności a nie że jeden czy drugi ma 150 tys przejechane w masie, 3 letnie auta mają średnio 40 tys przebiegu albo mniej
Fulara, mineło 4 lata od Twojej wypowiedzi,
a wątek zbytnio się nie rozrósł, będziesz się nadal upierał jak Macierewicz przy pancernej brzozie ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Czy może mój wynik 215tkm bez wymiany silnika ( niebywałe, prawda? ) nie jest dla Ciebie żadnym wynikiem ? Choć pewnie napiszesz, że i tak nie napisałem wszystkiego na forum i mam pewnie już 2 jednostkę wkładaną LOL.

Ostatnio edytowane przez valhalem ; 18-06-2018 o 12:03
valhalem jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-06-2018, 09:00   #189
Rob^
FCP member
 
Avatar Rob^
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 22-04-2009
Skąd: Krosno
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 238KM Bi-Turbo
Rocznik: 2022
Postów: 716
Domyślnie Odp: Ecoboost 1,6 150KM awaria (awarie) silnika

Cytat:
Napisał valhalem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy może mój wynik 215ttkm bez wymiany silnika ...
Zetec by zrobił w tym czasie 500 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________

Było niesamowite Mondeo i zadziorna Kuga ST-Line jest Fiesta EcoBoost 1 liter !!! i Fordowa wyprawówka
Rob^ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-06-2018, 09:44   #190
cotozanick
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-07-2017
Model: c-max
Silnik: 1.6 EB 150KM
Rocznik: 2011
Postów: 39
Domyślnie Odp: Ecoboost 1,6 150KM awaria (awarie) silnika

Kupujac swojego jezdzilem roznymi autami z EB. Kazdy jeden od janusza marketingu mial 170-200kkm a silniki pracowaly bez zarzutu.

Osoby ktore tak jechaly te silniki teraz pewnie poslinia sie na nie i kupia jak kiedys slynne 1.9tdi... ktore mialy czasami nalatane ponad 400kkm Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał cotozanick Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy miał ktoś problemy z wypadającymi zapłonami na nierozgrzanym silniku? Silnik rozgrzany działa bez zarzutów. W sterowniku nie ma błędów. Spalanie w normie.
Ktos cos???
cotozanick jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
awarie , focus , silnik



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:24.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.