Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Dealerzy, ASO i stacje paliw
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-03-2011, 22:51   #11
Axell
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 13-03-2011
Skąd: slask
Model: FOCUS II
Silnik: 1.6
Rocznik: 2007
Postów: 2
Thumbs down Odp: Multexim - ASO - Katowice

Uwaga na serwis FORD Multexim KatowiceGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Od stycznia jestem szczęśliwym posiadaczem Forda Focusa II 2007r. I od razu miałem „przyjemność” zapoznania się z wysoką jakością obsługi serwisowej w ASO. W moim aucie serwis robił przegląd.... przez ponad tydzień!!!
Okazało się że szyba przednia musi zostać wymieniona bo ma odprysk(którego sami nie zauważyliśmy??????) i trochę to trwało... pomijając wymienienie szyby i założenie starej uszczelki to wszystko by grało...
Gdyby nie fakt ... że podczas przeglądu jakiś cfaniak wpisał nam a nie wymienił FILTRA POWIETRZA... do tego olej po 150km czarny jak smoła!!! I żeby było śmieszniej... WODA W ZBIORNIKU PŁYNU SPRYSKIWACZA...
Jedno wielkie oszustwo... SERWIS ???? Chyba minęli się z powołaniem.....
wszystkim którzy oddają im auto życzę powodzenia... a najlepiej SPRAWDZAJCIE WYMIENIONE CZĘŚCI !!!!
Ja pozdrawiam AUTORYZOWANYCH ZŁODZIEJI... oby moje auto już u was nie stanęło...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Właściciel Forda Focusa II Kombi
(„przeglądanego” na początku stycznia 2011
ten co kradł części pewno auto skojarzyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )

Axell jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:51.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.