Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-02-2020, 19:00   #61
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,941
Domyślnie Odp: Ford Mondeo Mk4 Titanium. Proszę o opinie.

nie.. chyba ze masz 5k na remont.. + klima.. dobicie nic nie da, albo kompresor padl, albo cos nieszczelne..

__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2020, 19:27   #62
Deryll
ford::professional
 
Avatar Deryll
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 27-04-2009
Skąd: Biała Podlaska
Model: Volvo XC90 / BMW X3 E83
Silnik: D5 2.4 185KM / 3.0D 218KM
Rocznik: 2007 / 2007
Postów: 1,947
Domyślnie Odp: Ford Mondeo Mk4 Titanium. Proszę o opinie.

No albo było zimno, poniżej 5 st nie wystartuje.
Deryll jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2020, 19:45   #63
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,941
Domyślnie Odp: Ford Mondeo Mk4 Titanium. Proszę o opinie.

warsztat chyba umie sprawdzic cisnienie ukladu ?
__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2020, 21:51   #64
tomnok
ford::amateur
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 04-01-2017
Skąd: Głogów
Model: TYTANIUM X z SONY
Silnik: 2,3 DURATEC HE + LPG
Rocznik: 2008
Postów: 3
Domyślnie Odp: Ford Mondeo Mk4 Titanium. Proszę o opinie.

witam, trochę podziwiam towarzystwo szukające 2,0 w benzynie... już nie czepiam się tego kombi (kwestia gustu nie pojemności bagażnika) ale mają skrzynie 5 biegową!!! polecam 2,3 w automacie (nieśmiertelnym) można znaleźć jeszcze perełkę a jak automat się nie podoba to 2,5t z mega mocą. Nie palą dużo więcej, to już zależy od nogi a zapas koni jest duży. Tylne zawieszenie przy źle ustawionych kołach (tu nie ma że kiedyś do wymiany) właśnie zrobiłem na dobrych częściach ze wszystkim tysiak leci.... Nie polecam okazji i taniochy u sąsiada...Ten olej to jakiś żart... Dlatego zastanów się chłopie co robisz!!!
Pytanie do Sławka.....czemu nie masz 5 gwiazdek??? ktoś tu o Ciebie nie dba!!!

Ostatnio edytowane przez tomnok ; 11-02-2020 o 21:56
tomnok jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2020, 23:53   #65
Nitrouss
ford::beginner
 
Avatar Nitrouss
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 05-10-2014
Skąd: Garwolin
Model: Mondeo MK4 Titanium
Silnik: 2.0 Duratec
Rocznik: 2007
Postów: 33
Domyślnie Odp: Ford Mondeo Mk4 Titanium. Proszę o opinie.

Cytat:
Napisał slawek-kali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie.. chyba ze masz 5k na remont.. + klima.. dobicie nic nie da, albo kompresor padl, albo cos nieszczelne..
Chyba że Deryll ma rację ? Faktycznie dziś było między 0 a 5. Wydawało mi się że jak go pierwszy raz oglądałem w czwartek to chyba działała ale niestety już nie jestem pewny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Może to ten słynny fioletowy czy niebieski kabelek... bo czytałem wątki o klimie. Niestety diagnosta nie posiadał sprzętu do obsługi klimy.

Cytat:
Napisał tomnok Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
witam, trochę podziwiam towarzystwo szukające 2,0 w benzynie... już nie czepiam się tego kombi (kwestia gustu nie pojemności bagażnika) ale mają skrzynie 5 biegową!!! polecam 2,3 w automacie (nieśmiertelnym) można znaleźć jeszcze perełkę a jak automat się nie podoba to 2,5t z mega mocą. Nie palą dużo więcej, to już zależy od nogi a zapas koni jest duży. Tylne zawieszenie przy źle ustawionych kołach (tu nie ma że kiedyś do wymiany) właśnie zrobiłem na dobrych częściach ze wszystkim tysiak leci.... Nie polecam okazji i taniochy u sąsiada...Ten olej to jakiś żart... Dlatego zastanów się chłopie co robisz!!!
Pytanie do Sławka.....czemu nie masz 5 gwiazdek??? ktoś tu o Ciebie nie dba!!!
Niestety 2.5 to nie na moją kieszeń (w zakupie jak i eksploatacji). Zupełnie odpada do miasta. Natomiast 2.3 owszem, fajna jednostka. Napewno bym się decydował gdyby wychodziły w manualu. Co do 2.0 jestem świadomy usterek.

W poprzednim moim mondku mk3 1.8 Lpg też sporadycznie musiałem dolewać. Od wymiany do wymiany średnio 3-4 razy po ok 0,5L. Nie przeszkadzało mi to. Czasem się zapomniało dolać to i właśnie była susza jak i w tym mk4 2.0 Znajomy jak i również diagnosta stwierdzili że mógł sobie od tej wymiany 10tys. km temu coś wypić i bagnet nie sięgnął. Najlepiej po zakupie zrobić serwis olejowy i obserwować stan. Jeśli będzie faktycznie litrami żłopał co tysiąc to pojeździć trochę i na wiosnę bye bye... Jestem już poirytowany tym że nawet za kwotę 25-30 tys nie można znaleźć coś pewnego.

Ostatnio edytowane przez Nitrouss ; 12-02-2020 o 00:04
Nitrouss jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:51.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.