Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Transit
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-06-2014, 12:51   #11
bula74
ford::amateur
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 03-02-2014
Skąd: szczecin
Model: transit
Silnik: 2,0 tddi 63kw+chip v-tech 120ps
Rocznik: 2004
Postów: 8
Domyślnie Odp: Kamera cofania - akcesoryjna - dokładanie

kolego mozesz powiedziec gdzie kupiles taki zestaw i za ile? bo chetnie bym cos takiego u siebie widzialGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

bula74 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-06-2014, 22:39   #12
krakow_kult
ford::average
 
Zarejestrowany: 09-11-2007
Skąd: Kraków
Model: Transit
Silnik: 2.0TDDi 63KW (85T280)
Rocznik: 2005
Postów: 95
Domyślnie Odp: Kamera cofania - akcesoryjna - dokładanie

Zeszło trochę czasu ale... już jest.

Jutro albo w niedz. wrzucę fotografie. Czy jestem zadowolony? Na razie na 95%. Czy pomaga przy parkowaniu - tak. Jest znacznie łatwiej. O wiele łatwiej. Tam gdzie bez dawno bym się zatrzymał - teraz jadę tyle ile widzę czyli precyzyjnie.

Kolorowy monitor LCD 5", zamocowany w miejsce lusterka wewnętrznego. (można używać też w czasie jazdy).

Do tyłu widać na ok 5m (ustawienie aby było widać prawie tylny próg) + na boki. Kąty duże i nie mam czego zarzucić. W poł. z wielkimi lusterkami jest świetnie.
krakow_kult jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-06-2014, 12:52   #13
krakow_kult
ford::average
 
Zarejestrowany: 09-11-2007
Skąd: Kraków
Model: Transit
Silnik: 2.0TDDi 63KW (85T280)
Rocznik: 2005
Postów: 95
Domyślnie Odp: Kamera cofania - akcesoryjna - dokładanie

Wrzucam obiecane zdjęcia.

Na 1-nym widać obraz z kamery + foto jak to wygląda w rzeczywistości. Parkuje się niesamowicie łatwiej. A i widać czy ktoś nie podchodzi pod koła...

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
krakow_kult jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-07-2014, 14:27   #14
Cinekkk
ford::average
 
Avatar Cinekkk
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 20-02-2012
Skąd: Białystok
Model: Transit
Silnik: 2,2 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 127
Domyślnie Odp: Kamera cofania - akcesoryjna - dokładanie

ciekawo ile by u mnie taka kamerka wytrzymała przy parkowaniu pod blokiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja jakbym montował to wybrałbym opcję bardziej dyskretną np. jest dedykowana do transita kamerka w lampce podświetlenia tablicy rejestracyjnej (praktycznie nie widoczna).
Ogólnie kamerka fajna sprawa- też chciałem swego czasu zamontować ale zawsze były inne wydatki.
Cinekkk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-07-2014, 09:01   #15
krakow_kult
ford::average
 
Zarejestrowany: 09-11-2007
Skąd: Kraków
Model: Transit
Silnik: 2.0TDDi 63KW (85T280)
Rocznik: 2005
Postów: 95
Domyślnie Odp: Kamera cofania - akcesoryjna - dokładanie

Dlatego wybrałem wersję białą i wbrew pozorom nie rzuca się w oczy bo 2x podwyższany jest. A obecnie to nie jest mega wydatek - kamera, lcd5" + kabel video 10m = 360pln. + mój czas na montaż...

Myślę że to tak jak z kołpakami , czy antenami cb - ktoś będzie chciał to i tak weźmie...
krakow_kult jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2014, 19:55   #16
kubasta
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-11-2011
Skąd: Kamieniec/Gliwice
Model: c-max hybrid
Silnik: 2.0
Rocznik: 2014
Postów: 137
Domyślnie Odp: Kamera cofania - akcesoryjna - dokładanie

zastanawia mnie ta kamera zamiast światła rejestracji
znalazłem taką z wysyłką z chin za 15 €, jest to tylko sama kamera z okablowaniem także jeszcze do tego monitorek ale co ciekawe taka sama na polskich stronach znalazłem za 270 zł + jeszcze trzeba monitor i zastanawiam się czy nie zaryzykować. Co wy o tym myślicie ??
kubasta jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-03-2016, 11:22   #17
andrzejn1981
ford::amateur
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 11-03-2016
Skąd: Warszawa
Model: Focus
Silnik: 1.8
Rocznik: 2002
Postów: 2
Domyślnie Odp: Kamera cofania - akcesoryjna - dokładanie

Znalazłem tanio kamery cofania: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , może ktoś miał i może wyrazić opinie?
andrzejn1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2016, 20:29   #18
danmed
ford::beginner
 
Imię: daniel
Zarejestrowany: 02-12-2013
Skąd: kartuzy
Model: focus
Silnik: 1.8 tdci
Rocznik: 2003
Postów: 23
Domyślnie Odp: Kamera cofania - akcesoryjna - dokładanie

Ja kupiłem zestaw do mojego tranzolka izotermy bo kręcę się ciągle po mieście . Kamerka wbudowana w ramkę rejestracji a monitorek w lusterku wstecznym dokładanym na zwykłe także nie rzuca się w oczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Niestety nie miałem czasu jeszcze zamontować ale już nie długo .....Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
danmed jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2024, 15:16   #19
EmixAnos
ford::average
 
Imię: Emilia
Zarejestrowany: 29-06-2020
Skąd: Opolskie
Model: Transit, Transit, Jumper, Sprinter, Sprinter
Silnik: 2.0 TD (100 KM), 2.5D (68 KM), 2.2 HDi (100 KM), 2.3D (79 KM), 2.2 CDI (82 KM)
Rocznik: 2005, 1988, 2007, 1999, 2005
Postów: 100
Domyślnie Montaż kamery cofania.

Witajcie!

Mój kuzyn zamierza w najbliższym czasie doposażyć swojego Transita z 2004 roku z silnikiem 2.4 TD w kamerę cofania.

Przeglądał różne rozwiązania i jest najbardziej zainteresowany kamerą, którą zamontuję w miejsce oświetlenia tablicy rejestracyjnej.

Jaką firmę polecacie? Kuzyn zastanawia się nad firmą Blaupunkt lub inną. Budżet kuzyna to około 1,5 tys. zł.

Czy macie jakieś doświadczenia odnośnie pierwszego montażu kamery cofania lub alternatywny sposób/miejsce montażu kamery cofania?

Na dalsze odpowiedzi lub pytania będę odpowiadała.
EmixAnos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
kamera , transit



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:37.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.