Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-11-2018, 15:02   #31
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

Cytat:
Napisał zenq Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Za granice nigdy nie jezdziles? Tzn ze jak jedziesz do niemiec to juz musisz wszystko dyktowac w jezyku niemieckim?
No właśnie jeździłem i wiem, że jak nie znam języka danego kraju i próbuję wymówic nazwę punktu docelowego wg mojej wymowy a nie wymowy w danym kraju, to system głupieje. Akurat wskazówki nawigacji (czy po niemiecku, czy po angielsku, czy po polsku) nie są dla mnie problemem. Gdybym nawet nie zrozumiał co do mnie mówi (o co naprawdę trudno) to mi zegary podpowiadają.
Ale jeśli nie znam poprawnej wymowy nazwy geograficznej lub POI, to system mnie nie zrozumie. Więc nazwy i tak się wstukuje z ekranu - więc po co mi ta komunikacja po polsku?

Jak mi nie wierzysz to wyobraź sobie, że jesteś na lotnisku w Paryżu (odebrałeś znajomych), masz polską nawigację, a oni proszą Cię o podwiezenie do hotelu w Aulnay-sous-Bois. I spróbuj tego manewru z Sync 3 w wersji polskiej.


Ostatnio edytowane przez kaan1 ; 27-11-2018 o 15:10
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-11-2018, 15:40   #32
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,162
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

Za granicą sobie wklepiemy, a w Polsce powiemy. Niemiec kupując auto ma wybieranie po niemiecku i niech w Polsce dojedzie do Szczuczyna czy Szczebrzeszyna szprechając do mikrofonu. Auto na rynek PL - udogodnienia i pełna funkcjonalność na terenie PL . Czy to coś nadzwyczajnego, jakieś wyimaginowane żądania ?
__________________
Łe tam Panie, Fordy rdzewiejo, sie psujo i nie jado i palo jak smoki
Hansolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-11-2018, 19:07   #33
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

Oczywiście to nie jest żadne wygórowane wymaganie. Jeśli ktoś uważa że mu wystarczy to nie ma problemu. Mnie jednak się marzy system który będzie "kumał" zawsze i wszędzie w Europie - i jestem się w stanie poświęcyć nawet za cenę obsługi w obcym języku - z których największe szanse rokuję j.angielskiemu (wiem że Francuzi i Niemcy zawsze będą protestowali). Na codzień doceniam język ojczysty i jego pielęgnację - ale jest tysiąc lepszych okazji aby to praktykować niż obsługa samochodu, który z założenia kojarzy się z mobilnością. Zwłaszcza w Europie - ruszając z miejsca zamieszkania w mniej niż pół dnia znajdziemy się w obrębie przynajmniej nastu różnych jężyków obcych i gdzie interaktywny system nawigacji w jednym rodzinym języku, traci swoją funkcjonalność w mgnieniu oka. Już nawet nie wspomnę o komunikatach drogowych, ostrzeżeniach czy opisach przy znakach drogowych rejestrowanych przez systemy w pojeździe. No chyba, że ktoś wprowadzi AI i system będzie wszystko płynnie tłumaczył z wykorzystaniem geolokacja.

Ostatnio edytowane przez kaan1 ; 27-11-2018 o 19:11
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-11-2018, 20:30   #34
keiw
FCP member
 
Avatar keiw
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 05-06-2013
Skąd: Szczecin
Model: C-Max 2016 Titanium
Silnik: 1.5 EcoBoost
Rocznik: 2016
Postów: 310
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
BTW . dla jasności póki co będę jedyną osobą co to robi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy można zrobić to zdalnie czy musisz mieć auto "w rękach"?
__________________
-> Moje auto: C-Max - brązowy renifer
keiw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2018, 10:22   #35
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,164
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

w tej chwili można bez większych problemów zrobić zewnętrzną nawigację NAVITEL( chodzi z tej samej karty co oryginalna navi i mapy Q2 z 2018r) + mirroring + video z pena. Można wysłać do mnie sam APIM i wgra się nowe funkcje w 10min Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .
Głos komunikatów głosowych w oryginalnych F7 nadal jak dla mnie kulawo działa i pracujemy nad komunikatami . Ale można korzystać na zewnętrznej nawi z kilkoma głosami PL i zapewnie aktualniejszymi danymi nawigacyjnymi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2018, 10:42   #36
muffintsi
ford::advanced
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 01-05-2017
Skąd: Słupsk
Model: Mondeo MK2, MK4
Silnik: MK2-1.8 Zetec E, MK4-2.0 DW10C 163KM
Rocznik: MK2-12.1997, MK4-06.2010
Postów: 278
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

Jak ktos chce powalczyc z sync2 samodzielnie, to polecam przeszukac porzadnie XDA Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
muffintsi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2018, 11:11   #37
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,164
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

Cytat:
Napisał muffintsi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
sync2 samodzielnie, to polecam przeszukac porzadnie XDA
nie działa ten przepis
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-11-2018, 20:47   #38
totek2
FCP member
 
Avatar totek2
 
Zarejestrowany: 23-10-2012
Skąd: Gdańsk/Zgorzelec
Model: Mondeo MK5 ST Line X AWD
Silnik: 2.0 180KM-> ~205
Rocznik: 2018
Postów: 2,893
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

Jak coś to też mogę pomóc w tym temacie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Trzeba być wytrwałym żeby się ze mną skontaktować, oczywiście nie gwarantuje to możliwości spotkania
totek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-11-2018, 19:19   #39
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,162
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

Cytat:
Napisał totek2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak coś to też mogę pomóc w tym temacie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Napisz na PW jak szeroki ten temat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Łe tam Panie, Fordy rdzewiejo, sie psujo i nie jado i palo jak smoki
Hansolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-11-2018, 20:14   #40
wtmar
ford::beginner
 
Avatar wtmar
 
Zarejestrowany: 23-11-2012
Skąd: Sanok
Model: Ford Mondeo MK5
Silnik: 2.0 TDCI 150
Rocznik: 2015
Postów: 34
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

Co wnosi aktualizacja oprogramowania sync 2 aktualnie 4.66.5?

Ostatnio edytowane przez wtmar ; 01-12-2018 o 17:25
wtmar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:38.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.