Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-05-2012, 21:07   #861
bluebart
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-02-2012
Skąd: Maynooth Ireland
Model: Mondeo Tytanium X
Silnik: 2.0 benzyna
Rocznik: 2008
Postów: 17
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Sprawdze jutro jaki nr ma radio. Teraz juz troche za puzno na rozbieranie konsoli srodkowej a od strony schowka nie widac calego numeru. Mam nadzieje ze jak by co zmiana modulu wystarczy.

bluebart jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-05-2012, 19:34   #862
bluebart
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-02-2012
Skąd: Maynooth Ireland
Model: Mondeo Tytanium X
Silnik: 2.0 benzyna
Rocznik: 2008
Postów: 17
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Lipa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie moge nigdzie dostac modulu 7M5T. Jedynie udalo mi sie dorwac 4M5T z Fokusa 2007. Bluetooth dziala i pojawila mi sie mozliwosc zmiany jezyka na Polski na Conversie (przed zmiana modulu Polskiego nie bylo do wyboru). Telefon paruje sie z radiem bez podania kodu PIN ale jest tylko mozliwosc odebrania i zakonczenia rozmowy z radia. Ksiazka tel, ostatnie polaczenia itp nie sa dostepne. Za to doskanale slychac co mowie jak i rozmowca mnie tez slyszy idealnie.
Przyciski na manetce kierunkowskazow nie dzialaja, nie pojawila sie opcaj TEL na Conversie, VC zreszta tez nie dziala (brak reakcji na przycisk) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jak ktos chce to mam teraz na zbyciu 8M5T-19G488 AN, ewentualnie zamienie sie na 7M5T-19G488 Ax (na USB mi nie zalezy).
bluebart jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-05-2012, 19:42   #863
dzidekrz
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 07-02-2011
Model: kuga , Focus mkII
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2010
Postów: 42
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał bluebart Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Lipa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie moge nigdzie dostac modulu 7M5T. Jedynie udalo mi sie dorwac 4M5T z Fokusa 2007. Bluetooth dziala i pojawila mi sie mozliwosc zmiany jezyka na Polski na Conversie (przed zmiana modulu Polskiego nie bylo do wyboru). Telefon paruje sie z radiem bez podania kodu PIN ale jest tylko mozliwosc odebrania i zakonczenia rozmowy z radia. Ksiazka tel, ostatnie polaczenia itp nie sa dostepne. Za to doskanale slychac co mowie jak i rozmowca mnie tez slyszy idealnie.
Przyciski na manetce kierunkowskazow nie dzialaja, nie pojawila sie opcaj TEL na Conversie, VC zreszta tez nie dziala (brak reakcji na przycisk) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jak ktos chce to mam teraz na zbyciu 8M5T-19G488 AN, ewentualnie zamienie sie na 7M5T-19G488 Ax (na USB mi nie zalezy).
WItam, wiesz o tym że moduł do mondeo i s-max musi mieć typ rx-2c. mam na zbyciu RX-2C 6M2T - 19G488 BF niestety jest z językiem niemieckim.
Mogę ci opchnąć jak nie będzie działał to mi oddasz jak by co pisz na prv. no chyba że jesteś z podkarpacia to możemy się spotkać i podłączyć

pozdr.
dzidekrz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-05-2012, 20:07   #864
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,153
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał dzidekrz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
WItam, wiesz o tym że moduł do mondeo i s-max musi mieć typ rx-2c
to dotyczyło chyba modułów 7M... (czyli mondeo mk3 i focus2 przed FL - oba z kwadratowymi radiami), natomiast BLUEBART ma mk4 z 2008, więc potrzebny jest moduł 8M...
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-05-2012, 20:13   #865
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,153
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

jak nie chcesz USB, to może kup ten:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
i do tego ten moduł jest wyjęty z galaxy, więc powinien gładko pracować w modeo (jakby był z ff2 to mogłoby byc różnie)

ps.
moim zdaniem nie warto zakładać modułu BT bez usb - dla samego BT to już lepiej, taniej i prościej założyć jakiegoś parrota
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-05-2012, 20:51   #866
bluebart
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-02-2012
Skąd: Maynooth Ireland
Model: Mondeo Tytanium X
Silnik: 2.0 benzyna
Rocznik: 2008
Postów: 17
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Ale 8M nie dziala prawidlowo. Znaczy sie wcale nie dziala ( wyjety z Focusa wiec moze tu jest pies pogrzebany).
Dlatego szukam 7M zeby spawdzic czy bedzie smigal. Mam juz 8M i bedzie na sprzedaz. Bede kombinowal, mieszkam w IRL i mam troche utrudniony dostep do czesci uzywanych (znalazlem Mondka z 2009 ale modul byl ten sam co juz mam 8M5T-19G488 AN RX42). Malo tu rozbitkow MK4.
bluebart jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-05-2012, 20:51   #867
dzidekrz
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 07-02-2011
Model: kuga , Focus mkII
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2010
Postów: 42
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak nie chcesz USB, to może kup ten:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
i do tego ten moduł jest wyjęty z galaxy, więc powinien gładko pracować w modeo (jakby był z ff2 to mogłoby byc różnie)

ps.
moim zdaniem nie warto zakładać modułu BT bez usb - dla samego BT to już lepiej, taniej i prościej założyć jakiegoś parrota
no raczej chyba nie 8M.. bo koledze radio nie wyświetla pinu i z tego co kumam to radio ma z nr. 7.....

ps. co komu potrzeba mi zależało na bt i vc np. "MUZYKI" słucham w domu na stereo a w samochodzie tylko radia, ale każdy woli co innego
dzidekrz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-05-2012, 21:18   #868
bluebart
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-02-2012
Skąd: Maynooth Ireland
Model: Mondeo Tytanium X
Silnik: 2.0 benzyna
Rocznik: 2008
Postów: 17
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Moduly z niemieckim jezykiem odpadaja. Ja nic po niemiecku nie kumam. Zakupy na alledrogo odpadaja bo mieszkam na stale w IRL a tutaj nikt mi nie wysle raczej no i przekombinowana forma placenia ( w moim przypadku tylko PayPal ).

Modul 8M ktory mam na stanie jest z Focusa wiec moze dlatego nie dziala. Radia nie mialem czasu sprawdzic ( zabraklo mi czasu zeby rozebrac ). Bardzo ciekawe jest to ze jak porownalem oba moduly to wszystkie numery na obu sa takie same. Dlatego nie bralem 8M z Mondka tylko 4M z Foki. Cena byla niska ( 10 € ) wiec bardzo stratny nie jestem.


Jesli chodzi o sens instalowania samego BT/VC bez USB: nie zalezy mi na MP3 z pena bo mam 6CD wiec sporo plikow wejdzie. Estetyczne walory instalacji Fordowskiej bardziej mnie przekonuja niz zamontowany Parot na desce.
bluebart jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-05-2012, 22:01   #869
dzidekrz
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 07-02-2011
Model: kuga , Focus mkII
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2010
Postów: 42
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to dotyczyło chyba modułów 7M... (czyli mondeo mk3 i focus2 przed FL - oba z kwadratowymi radiami), natomiast BLUEBART ma mk4 z 2008, więc potrzebny jest moduł 8M...
nie do końcaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. 8M... weszło w połowie roku 2008 z tego co pamiętam, ja mam w focusie owalne radi 6000 z czerwonym podświetleniem i nr. radia 7M.... moduł 8M nie zadziałał bo radio nie było w stanie wyświetlać pinu. radia typu 4.., 6.., 7.. miały podpięte różne piny do niekturych funkcji . w mondku i s-max a inne w focu i c-max dlatego jast już na tym forum RX-1c - focu, RX-2C s-max mondeo

mogę się mylić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale u mnie wszystko z tego forum się sprawdziło

pozdrawiam serdecznieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dzidekrz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-05-2012, 05:44   #870
bynajmniej
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 11-05-2012
Skąd: W-wa
Model: Mondeło
Silnik: 2 litry
Rocznik: 2007
Postów: 59
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Zakupy na alledrogo odpadaja bo mieszkam na stale w IRL a tutaj nikt mi nie wysle raczej no i przekombinowana forma placenia ( w moim przypadku tylko PayPal )
Witam.
Myślę, że teraz ludzie chętnie wysyłają i za granicę... przecież mamy wspólną Europę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jest nawet na Allegro taka klauzula - zgadzam się na wysyłkę za granicę... ale nawet jak ktoś nie kliknie - to może jej po prostu nie zauważył.
Koszty przesyłki w Polsce to za list polecony priorytetowy to od 7 do 9 zł.... natomiast wysyłałem do Nederlandów to było za 2 dni a kosztowało ok 20 zł... więc też w zasadzie nie jakieś olbrzymie.
Nie wiem jak z płatnościami ale chyba są jakieś przelewy... a i Allegro ma "swoje" PayU.

Jeśli jednak żadna z tych opcji nie "przejdzie" to może takie coś do Titanium z Mondeo z eBay z GB zainteresuje ... to już chyba rzut beretem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

...a szkoda - bo u nas takie kąski za pół darmo:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] ...może nie po 10 € ... ale dajemy radę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam
bynajmniej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
bluetooth mk4 , bt mk4 , radio



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:11.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.