Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|wielkopolska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-08-2021, 20:01   #71
Woockash
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Poznań dobry mechanik

Witam, potrzebuję dobrego zaufanego mechanika który się znaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie koniecznie najtańszy we wsiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dla S-maxa 1.6 tdci 2012r. Jestem z Biedruska więc rejon Murowana Goslina, Czerwonak, Suchy Las, Morasko lub północ Poznania będzie git. Czytałem wcześniejsze posty ale niektóre są np z 2007r więc średnio aktualne. PozdrawiamGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2021, 13:11   #72
Woockash
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Poznań dobry mechanik

Jaka CiszaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. szukałem na dobrymechanik.pl ale tam same ideały podobnie jak opinie w google - większość opinii wystawiają sobie sami właściciele a znalazłem negatywy o tej samej treści u dwóch różnych mechaników...to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Auta serwisowałem do tej pory w Morasku u Pana Artura ale terminy za dwa-trzy tygodnie i tak zarobiony że nawet do auta nie wyjdzie żeby zobaczyć usterkę...Czy ktoś z Was serwisował auto w Bemo Motors w Jelonku? Po gwarancji serwisujecie w ASO Forda?
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2021, 14:43   #73
DAMIAN-24
ford::average
 
Avatar DAMIAN-24
 
Zarejestrowany: 19-09-2013
Skąd: Poznań
Model: Fiesta ST MK8
Silnik: 1.5 EB 200KM
Rocznik: 2020
Postów: 166
Domyślnie Odp: Poznań dobry mechanik

Ja obecnie serwisuje w ASO Bemo Motors na Bukowskiej w Poznaniu i w Auto Serwis GG na Kopczyńskiego. O dziwo ASO daje radę jak coś robią, a w serwisie na Kopczyńskiego już kilka aut robiłem i znajomym poleciłem i jak na razie nikt nie narzekał.
DAMIAN-24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-08-2021, 14:36   #74
Woockash
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Poznań dobry mechanik

Cytat:
Napisał DAMIAN-24 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja obecnie serwisuje w ASO Bemo Motors na Bukowskiej w Poznaniu i w Auto Serwis GG na Kopczyńskiego. O dziwo ASO daje radę jak coś robią, a w serwisie na Kopczyńskiego już kilka aut robiłem i znajomym poleciłem i jak na razie nikt nie narzekał.
Dziękuję - dziś podjechałem z brzęczeniem spod machy i właściciel wyszedł osłuchał odgiął obudowę filtra powietrza i ustało...Stwierdził że to to i dzwięk nie pasuje do dwumasyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Miodzio info bo już szykowałem 3-4 tys zł a tu 0 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mógł mnie naciągnąć a podszedł uczciwie - rozmowa 5 minut a jaki pozytyw! Dzięki - będę tam serwisował auto.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-08-2021, 15:17   #75
mackoo
ford::beginner
 
Avatar mackoo
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 16-07-2020
Skąd: Murowana Goślina
Model: S-max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 14
Domyślnie Odp: Poznań dobry mechanik

Cytat:
Napisał Woockash Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam, potrzebuję dobrego zaufanego mechanika który się znaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie koniecznie najtańszy we wsiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dla S-maxa 1.6 tdci 2012r. Jestem z Biedruska więc rejon Murowana Goslina, Czerwonak, Suchy Las, Morasko lub północ Poznania będzie git. Czytałem wcześniejsze posty ale niektóre są np z 2007r więc średnio aktualne. PozdrawiamGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jestem z Murowanej więc też miałem ten problem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale okazało się, że teść chłopaka, od którego kupowałem S-maxa jest mechanikiem, więc u Niego serwisuje.

Wojtek Koprowski - Witex, Bolechowo Osiedle - zna Maxy bardzo dobrze, za każdym razem stoi u Niego kilka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Ceny ok, daje gwarancję, bardzo rzetelny, wyjaśni, wytłumaczy, pokaże itp. Minus to dłuugie terminy, ale jak coś się dzieje z autem poważnego to próbuje wcisnąć wcześniej. Ja polecam, jeżdżę do Niego od września zeszłego roku.

Do GG na Kopczyńskiego kiedyś jeździlem - mieszkałem na Piątkowie, ale po tym jak ukręcili mi śrubę w kole przy wymianie hamulcy i założeniu bez pytania własnych ramek tablicy dałem sobie spokój. Może akurat tak trafiłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mackoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2021, 12:21   #76
Woockash
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Poznań dobry mechanik

Wielkie dzięki mackooGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-09-2021, 09:47   #77
danko777
ford::amateur
 
Imię: Oleg
Zarejestrowany: 10-11-2015
Skąd: Jarocin
Model: mondeo
Silnik: 1.6TDCi
Rocznik: 2013
Postów: 0
Domyślnie Odp: Poznań dobry mechanik

Mackoo... A możesz podać numer telefonu do tego pana Wojtka?.

Bump:
Cytat:
Napisał mackoo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jestem z Murowanej więc też miałem ten problem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale okazało się, że teść chłopaka, od którego kupowałem S-maxa jest mechanikiem, więc u Niego serwisuje.

Wojtek Koprowski - Witex, Bolechowo Osiedle - zna Maxy bardzo dobrze, za każdym razem stoi u Niego kilka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Ceny ok, daje gwarancję, bardzo rzetelny, wyjaśni, wytłumaczy, pokaże itp. Minus to dłuugie terminy, ale jak coś się dzieje z autem poważnego to próbuje wcisnąć wcześniej. Ja polecam, jeżdżę do Niego od września zeszłego roku.

Do GG na Kopczyńskiego kiedyś jeździlem - mieszkałem na Piątkowie, ale po tym jak ukręcili mi śrubę w kole przy wymianie hamulcy i założeniu bez pytania własnych ramek tablicy dałem sobie spokój. Może akurat tak trafiłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez danko777 ; 21-09-2021 o 09:52
danko777 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-09-2021, 21:07   #78
XDX
ford::average
 
Zarejestrowany: 07-11-2011
Skąd: POZNAŃ
Model: MONDEO VIGNALE
Silnik: 2.0 TDCI 180 koników
Rocznik: 2017
Postów: 122
Domyślnie Odp: Poznań dobry mechanik

Ja potrzebuje mechanika co zna się na wymianie uszczelniacza przy wale pomiędzy silnikiem na skrzynią. Poznań i obrzeża mnie interesują.
XDX jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-09-2021, 21:12   #79
mackoo
ford::beginner
 
Avatar mackoo
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 16-07-2020
Skąd: Murowana Goślina
Model: S-max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 14
Domyślnie Odp: Poznań dobry mechanik

Cytat:
Napisał danko777 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mackoo... A możesz podać numer telefonu do tego pana Wojtka?.
Sorry, nie miałem powiadomienia, numer to: 601 736 860.
mackoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-10-2021, 10:51   #80
piehursson
ford::amateur
 
Imię: Patryk
Zarejestrowany: 14-08-2016
Model: c-max
Silnik: 2.0 TDCi 163KM
Rocznik: 2012
Postów: 0
Domyślnie Odp: Poznań dobry mechanik

Hej koledzy.
Jakiego mechanika polecicie w poniżej sprawie?
Kuga - padł mechanizm szyberdachu, ASO zawołało 5 koła za naprawę. Może jest jakiś spec w Poznaniu lub okolicach, który zrobi to dobrze i troszkę taniej?
piehursson jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
mondeo mk3


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:15.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.