Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-08-2021, 09:14   #121
Escap
ford::advanced
 
Avatar Escap
 
Zarejestrowany: 25-05-2018
Model: Escape
Silnik: 2.0 EB 242KM 4x4
Rocznik: 2017
Postów: 310
Domyślnie Odp: wymiana wkładu lusterka prawego

Cytat:
Napisał anzelmjj Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Koledzy potrzebuję informacji czy wkład lusterka z europejskiej Kugi będzie pasował do Escape z 2017, w wersji Titanium z czujnikiem BLISS?
Wkłady nie pasują z Kugi do Escape, jedyne wyjście dla Ciebie to wymiana lusterek na europejskie z Kugi, lekka przeróbka instalacji i masz kierunkowskazy, a nawet składanie.

Escap jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-09-2021, 17:21   #122
EscapeFromMexico
ford::amateur
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 17-09-2021
Skąd: Dęblin
Model: Escape
Silnik: 2.0
Rocznik: 2017
Postów: 1
Domyślnie Chłodzenie silnika 2.0 ecoboost

Jestem nowy, więc witam po raz pierwszy Wszystkich Forumowiczów. I idziemy od razu z tematem: Przypłynął Escape 2017 po lifcie 2.0 ecoboost 242(3)KM i muszę w nim wymienić cały komplet chłodnic z wentylatorami. Ze względu na deficyt w googlach całego pasa wraz z kpl Moje pytanie brzmi: Czy istnieje możliwość, że cały pas wraz z chłodnicami pasuje od np. modelu tdci lub innego? Czy to prawda, że to tylko chłodnica InterCoolera i ta do chłodzenia oleju skrzyni może być inna?
Pozdrawiam,
Liczę na pomoc.
EscapeFromMexico jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-09-2021, 21:21   #123
andybelt
ford::amateur
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 20-05-2019
Skąd: Bydgoszcz
Model: escape
Silnik: 1,5
Rocznik: 2017
Postów: 7
Domyślnie Odp: Różnice pomiędzy wersją EU a USA

Mam Esceoe i jest całkiem inny niż Kuga. Wewnątrz wygląda bardziej świeżo. Silnik 1.5 ma 182 km a nie jak u Kugi 150. jest starannej wykonany i wyposażony. Ma inne przełącznik świateł. Escapy są lepiej wyposażone i można kupić całkiem dobry egzemplarz za dobre pieniądze. Kupowanie z USA pod warunkiem że sprzedawca który samochód sprowadził mówi prawdę i pokaże zdjęcia z USA. Lepiej kupić i zrobić samemu a nie gotowca od handlarzy.
andybelt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-09-2021, 07:47   #124
Wacman
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 06-08-2015
Skąd: Słupsk
Model: Escape/Kuga Titanium 4x4
Silnik: 1,6 182KM
Rocznik: 2015
Postów: 287
Domyślnie Odp: Różnice pomiędzy wersją EU a USA

Cytat:
Napisał andybelt Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam Esceoe i jest całkiem inny niż Kuga. Wewnątrz wygląda bardziej świeżo. Silnik 1.5 ma 182 km a nie jak u Kugi 150
Widać, że jesteś słabo doinformowany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wygląd tych aut praktycznie jest taki sam poza małymi detalami, których zwyczajny "Kowalski" nawet nie zauważy. Różnica mocy bierze się z rodzaju napędu 4WD ma 182KM a przednio napędowiec 150KM. Jeśli piszesz o lepszym wykonaniu to porównaj sobie wykonanie tylnych boczków i rolety Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. w US masz sam plastik i beznadziejną roletę, którą trzeba "celować" przy zasłanianiu a w EU działa ona jak szuflada a boczki masz zdecydowanie ładniejsze gdyż do połowy są obite materiałem. Siedzenia w wersji EU są lepiej wyprofilowane, bo te z US są zaprojektowane pod tłuste amerykańskie dupska, na plus w US jest za to, że obydwa fotele mają pełną elektrykę. Wyłącznik świateł w US jest ładniejszy to fakt. Wyposażenie praktycznie to samo lecz w US masz subwoofer, ale za to nie ma chyba ogrzewanej przedniej szyby.

Ostatnio edytowane przez Wacman ; 23-09-2021 o 07:54
Wacman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-09-2021, 14:54   #125
domelli
ford::beginner
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 03-02-2021
Model: KUGA III
Silnik: 1.5
Rocznik: 2020
Postów: 11
Domyślnie Odp: Różnice pomiędzy wersją EU a USA

No i trzeba dodać, że żaden escape nie ma rolety bagażnika. Trochę mnie to drażni ale będę zamawiał roletę bo wiem że można dostawić. A podobno nie wstawiają w USA i Kanadzie, żeby policja mogła zerknąć do bagażnika be jego otwierania. Głupie to z jednej strony, ale jakiś zamysł w tym mieli

Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka
domelli jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-07-2022, 11:13   #126
drill
ford::beginner
 
Avatar drill
 
Zarejestrowany: 14-10-2018
Model: Escape
Silnik: 1.6 EcoBoost
Rocznik: 2014
Postów: 46
Domyślnie Zamek drzwi tylnych czy pasuje od EU ?

Czesc. Padl mi zamek tylnych drzwi (za kierowca) i totalnie nie da sie zamknac drzwi - odbijaja sie. Czy bedzie pasowal zamek od Kugi? 1.6 ecoboost 2014r.
drill jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-07-2022, 13:40   #127
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Zamek drzwi tylnych czy pasije od Kugi?

Cytat:
Napisał drill Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...Czy bedzie pasowal zamek od Kugi?...
Amerykańskie zamki są inne. Będzie zamykał (z "dziwnymi odgłosami"...), ale będą błędy diagnostyczne tego zamka.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-07-2022, 06:57   #128
czarny588
ford::amateur
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 26-04-2020
Skąd: Polski
Model: Focus
Silnik: Diesel
Rocznik: 2020
Postów: 8
Domyślnie Belka zderzeniowa przednia,

Witam jak w temacie pasuje belka z eu do stanowego? Już słyszałem wiele sprzecznych ze sobą wariantów
czarny588 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-07-2022, 21:21   #129
keplak
ford::average
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 27-04-2019
Skąd: Otwock
Model: ford escape se
Silnik: 2.5 hybryda
Rocznik: 2020
Postów: 161
Domyślnie Odp: Różnice pomiędzy wersją EU a USA

[QUOTE=domelli;3370143]No i trzeba dodać, że żaden escape nie ma rolety bagażnika.

Nie zgodzę się z tą tezą . Poprzednie 2 Escapy moje nie miały ale ostatni po lifcie , który przybył takową roletę miał .
keplak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-07-2022, 06:50   #130
Skwari
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 07-04-2021
Model: Ford Escape 2017
Silnik: 2.0 ECOBOOST 245KM
Rocznik: 2017
Postów: 4
Domyślnie Odp: Różnice pomiędzy wersją EU a USA

Cytat:
Napisał mako142 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witajcie, czy wymieniał ktoś tylne tarcze i klocki w Fordzie Escape (ja mam rok 2017). Czy pasują jakieś części do Forda Kugi? Jeżeli tak to gdzie i jakie kupić?
Dziękuję za podpowiedź. Pozdrawiam.
Kupiłeś / możesz podpowiedziec co pasuje ?
szukam do Escape 2016 142kM 2.0
VIN: 1FMCU9G99HUB17344

Możecie koledzy podpowiedziec tarcze/klocki na tył. Dzięki
Skwari jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:54.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.