Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Blacharstwo/lakiernictwo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-06-2006, 18:29   #1
skorpion23
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-06-2006
Skąd: Puławy
Postów: 26
Domyślnie Naprawy blacharskie z OC - w ASO czy gdzieś indziej?

W zeszłym tygodniu kupilem w 100% bezwypadkowego Galaxika i w sobote jeden z naszych madrych polskich kierowcow co jezdza na "dwóch gazach" rozwalil mi caly lewy bok!!! Do wymiany jest dwoje drzwi,prog,tylny blotnik i srodkowy slupek do wyciagniecia. Na szczescie w tym calym nieszczesciu nie ruszylo dachu. Czy ktorys z szanownych kolegow moglby mi powiedziec czy warto jest wstawic samochód do autoryzowanego zakladu blacharsko-lakierniczego Forda??? I tak za cala ta naprawe bedzie placilo PZU,a ja bym chcial,zeby ten samochód wygladal tak jak wczesniej. Moze ktorys z was mial taka nieszczesliwa przygode i moze mi cos podpowiedziec. Najblizszym salonem Forda jest NOVA Lublin,ale nigdzie nie moglem sie nic dowiedziec na temat jakosci ich uslug. Z gory dziekuje za okazana pomoc.


Ostatnio edytowane przez deku ; 25-09-2014 o 12:48 Powód: prefix, tytuł
skorpion23 jest offline  
Stary 19-06-2006, 19:25   #2
szymar
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 28-03-2006
Skąd: Warszawa
Model: Galaxy 2001
Silnik: 1.9 tdi 90KM
Rocznik: 2000
Postów: 319
Domyślnie

Witaj,
najmniejszy ale zaufany zaklad jest zawsze lepszy od kazdego innego nawet autoryzowanego - na 1 miejscu powinien byc znany zaufany pozniej to juz chyba loteria bo czy ASO czy jakis inny zrobi ci tak aby jak najmniej wlozyc swojej pracy a jak najwiecej wydebic kasiory. Jezeli sam nie dopilnujesz i nie bedziesz "upierdliwy" przy pracach remontowych nie licz na dobra robote.
__________________
Pozdrowienia
szymar jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:27.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.