Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-04-2019, 16:06   #1511
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał Sycz59 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witajcie. Mam radyjko Isudar i próbowałem wgrać aktualizacje androida z lokalizacji podanej przez Yarisa.. Sciągnołem sformatowałem pendroka wrzuciłem plik w formacie zip pendroka wpiołem do usb kliknołem aktualizuj system i nic sie nie dzieje... Jakieś pomysły dlaczego?
Zmień nazwę pliku na

update.zip

yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2019, 16:17   #1512
aqua
ford::average
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 30-03-2012
Skąd: Świnoujście
Model: Kuga MK3
Silnik: 1.5 ecoboost
Rocznik: 2023
Postów: 56
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał yaris1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zmień nazwę pliku na

update.zip
Tak tak na 100% to działa potwierdzone.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
aqua jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2019, 16:19   #1513
aqua
ford::average
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 30-03-2012
Skąd: Świnoujście
Model: Kuga MK3
Silnik: 1.5 ecoboost
Rocznik: 2023
Postów: 56
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał aqua Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak tak na 100% to działa potwierdzone.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Dodam że radio samo zacznie aktualizację.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
aqua jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2019, 19:29   #1514
Sycz59
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 06-11-2018
Skąd: Świerklany
Model: Mondeo mk4
Silnik: 2,3
Rocznik: 2008
Postów: 26
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Ok spróbujemy.

Bump: A mam kolejne pytanko a propo tego radia chodzi mi o siłe podświetlenia jasności wyświetlacza jak zrobić aby w dzień świecił na maksa a wieczorem przyciemniał mocno bo razi wieczorami. W opcjach fabrycznych jest kontrola za pomocą lamp lub opcja wyłączone ale światła mam w automacie ustawione i ciągle ekran jest przyciemniony tak jakby dostawał znać że jest ciemno noc gdy wyłącze kontrole za pomocą lamp jest jasny ładnie widać go za dnia w słońcu ale w nocy muszę ręcznie przyciemniać.. Jakieś rady pomysły Panowie...
Sycz59 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2019, 21:05   #1515
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał Sycz59 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ok spróbujemy.

Bump: A mam kolejne pytanko a propo tego radia chodzi mi o siłe podświetlenia jasności wyświetlacza jak zrobić aby w dzień świecił na maksa a wieczorem przyciemniał mocno bo razi wieczorami. W opcjach fabrycznych jest kontrola za pomocą lamp lub opcja wyłączone ale światła mam w automacie ustawione i ciągle ekran jest przyciemniony tak jakby dostawał znać że jest ciemno noc gdy wyłącze kontrole za pomocą lamp jest jasny ładnie widać go za dnia w słońcu ale w nocy muszę ręcznie przyciemniać.. Jakieś rady pomysły Panowie...
Ustawienia/pojazd/ustawienia fabryczne (kod126)/other/ i tam ustaw iluminacja po światłach
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2019, 21:23   #1516
Sycz59
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 06-11-2018
Skąd: Świerklany
Model: Mondeo mk4
Silnik: 2,3
Rocznik: 2008
Postów: 26
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Rozumiem Yaris tak miałem ustawione ale ekran ciągle był przyciemniony jak w nocy...
Sycz59 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2019, 22:29   #1517
raq_u
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 05-02-2013
Model: transit
Silnik: 2.5td
Rocznik: 1995
Postów: 3
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Witam forumowiczów. Przymierzam się do zakupu Galaxy Mk3 polift rocznik ok. 2014. Starałem się przekonać wątek w kierunku podmiany Blaupunkta NX na któreś z chińskich radyjek, ale z tego co widzę mało jest na ten temat informacji. Czy da się to zrobić jak w innych modelach Fordów? Szczególnie chodzi o wyświetlanie temperatury klimy 3strefowej, podłączenie seryjnego mikrofonu oraz komunikacji Convers+. Czy trzeba dokupić jakąś konkretną ramkę na to radio i ewentualnie gdzie? Które z tych trzech dostępnych producentów najlepiej będzie pasowało? I czy któreś z nich obsługuje Android Auto? Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie sugestie.
raq_u jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2019, 22:58   #1518
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał Sycz59 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rozumiem Yaris tak miałem ustawione ale ekran ciągle był przyciemniony jak w nocy...
Przepraszam źle zrozumiałem ponieważ u mnie na auto w dzień światła nie świecą bo mam drl. A ty jeśli nie posiadasz drl a masz światła skandynawskie czyli cały czas świecą to musisz uzbroić się w cierpliwość i poczekać aż znajdę APK dla ciebie, ponieważ nie pamiętam gdzie jest a jest tego dużo i starość na tą chwilę nie pozwala mi nawet na przypomnienie nazwy tej aplikacji. Fakt nie jest ona aż tak perfekcyjna bo sam ustawiasz czas kiedy jest dzień a kiedy noc aczkolwiek po ustawieniu działa dobrze aż do zmiany zimowej wtedy też trzeba ustawiać
Po chwili namysłu

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ta może być lepsza

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez yaris1 ; 26-04-2019 o 11:46
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-04-2019, 04:16   #1519
Sycz59
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 06-11-2018
Skąd: Świerklany
Model: Mondeo mk4
Silnik: 2,3
Rocznik: 2008
Postów: 26
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Ok. Zainstaluje po robocie i zobaczymy jak to funguje. Pozdr. I dzięki za pomoc.

Bump:
Sycz59 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-04-2019, 06:11   #1520
Seba17272
ford::beginner
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 03-07-2018
Skąd: Radom
Model: S-max
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2006
Postów: 10
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał rojass Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Możliwe, że padł moduł wifi.
Oki A jesli sie okaze ze jest walniety moduł Wifi . To czy mozna go zastapic jakims zewnetrznym modułem ??
Seba17272 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
radioodbiornik



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:20.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.