Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-12-2019, 13:37   #41
roletowy
Zablokowany
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 05-12-2019
Skąd: Łódź
Model: Focus
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 0
Domyślnie Odp: Uchwyt na smartfon

Cytat:
Napisał Sorenyy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem czy jest jakaś róznica pomiędzy tymi wszystkimi uchwytami. Polecam kupic sobie po prostu coś ze średniej pólki.

Sam nie polecam uchwytów na szybie.Nie wiem czy to tylko ja miałem takie szczęście, ze telefon sie odczepiał?
Jedne trzymają lepiej, inne gorzej. Ja mam uchwyt marki Baseus i sprawdza mi się już ponad rok. Wcześniej miałem jakieś chińskie g, i odpadł po 2 miesiącach.

roletowy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-12-2019, 15:56   #42
ggmarszal
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 22-02-2018
Model: Focus MKIII
Silnik: 1.6 125KM
Rocznik: 2011
Postów: 14
Domyślnie Odp: Uchwyt na smartfon

Witam!
Korzysta może ktoś z takiego uchwytu w Focusie MK3? Jeśli tak to proszę o opinie.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
ggmarszal jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-12-2019, 12:02   #43
arek_r1
ford::beginner
 
Avatar arek_r1
 
Zarejestrowany: 27-03-2010
Skąd: Tychy
Model: S-max MK1
Silnik: 2,0 Duratec HE
Rocznik: 2009
Postów: 16
Domyślnie Odp: Uchwyt na smartfon

Indukcyjne ładowanie sztos, firma sztos, jednak w toyocie mocoway uchwyt na kratce nawiewu porysował kratkę, a potem uszkodził mi mechanizm owej kratki nawiewu i to był ostatni uchwyt tego typu, teraz mam klejony magnetyczny baseusa.
arek_r1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2020, 07:19   #44
gregsztorm
ford::amateur
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 27-03-2018
Skąd: Zabrze
Model: s-max
Silnik: 2.0 dci
Rocznik: 2012
Postów: 4
Domyślnie Odp: Uchwyt na smartfon

Mam również pytanie o S-Max - czy ma ktoś sprawdzony uchwyt magnetyczny na kratkę taką okrągłą? Czy to się sprawdza? Nie chciałbym mocowania do szyby, bo dość długa jest deska. Optymalny byłby właśnie magnetyczny na kratkę po prawej stronie kierownicy - ale czy jest szansa, że jakiś na takiej niekonwencjonalnej kratce się utrzyma?
gregsztorm jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2020, 07:43   #45
Sorenyy
ford::beginner
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 09-01-2018
Skąd: Krosno
Model: Focus ST
Silnik: 225KM
Rocznik: 2006
Postów: 20
Domyślnie Odp: Uchwyt na smartfon

Cytat:
Napisał roletowy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jedne trzymają lepiej, inne gorzej. Ja mam uchwyt marki Baseus i sprawdza mi się już ponad rok. Wcześniej miałem jakieś chińskie g, i odpadł po 2 miesiącach.
Musze w takim razie sprawdzić firmę, jaką mi tutaj podałeś. Uchwyty zamawiałem głównie na aliexpress ale wcale nie tanie, ale te niby z wyższej półki i polecane na blogach. Niestety nie sprawdziły sie u mnie.
Sorenyy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:36.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.