Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-03-2018, 19:37   #401
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,162
Domyślnie Odp: Przeróba lamp tylnich raz jeszcze

Dziś widziałem robotę jakiegoś magika co lampy niby PRO przerabia. Napisze jedno jakaś masakra . Klejenie wszystkiego na SILIKON . Tak więc koledzy co wysyłacie swoje lampy dopytajcie się jak to będzie robione Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Ogólnie nie POLECAM jakiegokolwiek odbierania lamp które są robione na SILIKON.
Nie ma to jak spawanie plastików Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2018, 21:31   #402
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,015
Domyślnie Odp: Przeróba lamp tylnich raz jeszcze

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
....SILIKON ...
A widziałeś lampę w której górny pasek robił za stop a dolny za kierunkowskaz? (jakoś tak "do góry nogami"...)
I do tego zaparowaną...
I do tego jak naciskałeś stop to kierunek "przygasał"?
I do tego zrobioną tak przez "profesjonalny zakład naprawy lamp"? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Coś takiego było u mnie! To dopiero był profesjonalizm!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-03-2018, 10:34   #403
totek2
FCP member
 
Avatar totek2
 
Zarejestrowany: 23-10-2012
Skąd: Gdańsk/Zgorzelec
Model: Mondeo MK5 ST Line X AWD
Silnik: 2.0 180KM-> ~205
Rocznik: 2018
Postów: 2,893
Domyślnie Odp: Przeróba lamp tylnich raz jeszcze

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , dokładnie takie lampy raz kodowałem jednemu z tego forum.
Żeby to w ogóle jakoś działało trzeba było cześć ustawień zrobić z eu a część z USA
__________________
Trzeba być wytrwałym żeby się ze mną skontaktować, oczywiście nie gwarantuje to możliwości spotkania
totek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-03-2018, 22:07   #404
Autosto
ford::amateur
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 09-03-2018
Skąd: Breda
Model: Fusion
Silnik: 2.0 hybryda
Rocznik: 2013
Postów: 4
Domyślnie Odp: Przeróba lamp tylnich raz jeszcze

Witam czy po kodowanie na EU.... Jest normalne że z czerwonego przewodu znika 1.5v a działa tylko stop?
Autosto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-03-2018, 20:57   #405
Autosto
ford::amateur
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 09-03-2018
Skąd: Breda
Model: Fusion
Silnik: 2.0 hybryda
Rocznik: 2013
Postów: 4
Domyślnie Odp: Przeróba lamp tylnich raz jeszcze

Trochę nie na temat.. Ale mam problem z RCM U3000:49-E8 sterownik gołym okiem wygląda ok.. Oprócz dwóch ciemniejszysz pinów. Wcześniej było 11 błędów większość od napinacza pasa kierowcy itd..... To wyczyszczeniu wszystkich kostek i złożeniu do kupy! Został tylko U3000:39-e8..... Czy miał ktoś podobny problem? Czy jest możliwość że sterownik jest uwalony?

Bump:
Autosto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-03-2018, 16:37   #406
wojciech0015
ford::average
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 14-06-2017
Skąd: Bydgoszcz
Model: Fusion - Mondeo USA Titanium
Silnik: 2.0 Ecoboost 240KM
Rocznik: 2013
Postów: 66
Domyślnie Odp: Przeróba lamp tylnich raz jeszcze

Cytat:
Napisał Danio's Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
są różne rozwiązania, nawet jest opcja bez nacinania ścieżekGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum....
tak oczywiście a później lampy trafiają do nas na ponowną naprawe bo diody przestają świecić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dziś widziałem robotę jakiegoś magika co lampy niby PRO przerabia. Napisze jedno jakaś masakra . Klejenie wszystkiego na SILIKON . Tak więc koledzy co wysyłacie swoje lampy dopytajcie się jak to będzie robione Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Ogólnie nie POLECAM jakiegokolwiek odbierania lamp które są robione na SILIKON.
Nie ma to jak spawanie plastików Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
często jest lampa spawana plastikiem a później klejona i wygląda to nieciekawie ale jest szczelne ponieważ samo spawanie nie daje 100% pewności, że lampa będzie szczelna. Widziałem też właśnie jak plastikarze sylikonem po swojej pracy oklejają lampy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale osobiście uważąm, że nie jest to jakieś tragiczne rozwiązanie o ile lampa nie jest tylko na sam sylikon sklejona Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Regulamin $23
wojciech0015 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-03-2018, 16:51   #407
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,015
Domyślnie Odp: Przeróba lamp tylnich raz jeszcze

Cytat:
Napisał Autosto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... U3000:39-e8..... ...:
Z reguły U3000 to jest "po sterowniku". Dowolnym, który pokazuje ten błąd. Jest to błąd ogólny softu (błąd sum kontrolnych, błąd struktury eeprom itp. itd.) zwykle nie dający się (łatwo) usunąć.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-03-2018, 17:10   #408
Danio's
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 22-08-2016
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 201X
Postów: 480
Domyślnie Odp: Przeróba lamp tylnich raz jeszcze

Cytat:
Napisał wojciech0015 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tak oczywiście a później lampy trafiają do nas na ponowną naprawe bo diody przestają świecić
a założysz się że jestem w stanie przerobić płytkę bez nacinania ścieżek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jest wiele powodów przez które dioda przestaje świecić słabo przylutowana, zbyt duży prąd na diodzie (wiadome jakie będą tego konsekwencje) itd itd itd
Danio's jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-03-2018, 18:14   #409
wojciech0015
ford::average
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 14-06-2017
Skąd: Bydgoszcz
Model: Fusion - Mondeo USA Titanium
Silnik: 2.0 Ecoboost 240KM
Rocznik: 2013
Postów: 66
Domyślnie Odp: Przeróba lamp tylnich raz jeszcze

Cytat:
Napisał Danio's Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a założysz się że jestem w stanie przerobić płytkę bez nacinania ścieżek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jest wiele powodów przez które dioda przestaje świecić słabo przylutowana, zbyt duży prąd na diodzie (wiadome jakie będą tego konsekwencje) itd itd itd
No właśnie o duży prąd mi chodziło zwykle nie było to zabezpieczone Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., ale zakładał o cięcie się nie będę być może wiesz coś więcej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Regulamin $23
wojciech0015 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-03-2018, 11:46   #410
Strat69
ford::average
 
Avatar Strat69
 
Zarejestrowany: 10-10-2016
Model: MK5 USA
Silnik: 2.0 Ekoboost 240 KM
Rocznik: 2013
Postów: 149
Domyślnie Odp: Przeróba lamp tylnich raz jeszcze

było tu gdzieś info odn. DOBRYCH LED do świateł cofania ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Strat69 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
fusion , przeciwmgielne


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:55.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.