Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-04-2019, 12:08   #1
rybapila
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 29-06-2014
Model: Galaxy
Silnik: 2.0D
Rocznik: 2010
Postów: 3
Domyślnie Klimatyzacja 3-strefowa oraz siatka odzielająca przestrzeń bagażową

Hej,
Dysponuję obecnie Galaxy 2010, tam domyślnie był 3 rząd siedzeń, klimatyzacja 3 strefowa (a przynajmniej nawiewy z możliwością regulacji temperatury i nawiewu na 3ci rząd siedzeń).

Teraz planuję nabycie nowego Galaxy i mam problem, bo domyślnie jest 2 strefowa klimatyzacja, nie wiadać żadnego nawiewu na 3ci rząd siedzeń, a opcja 3-strefowej klimy (dodatkowo płatna oczywiście), wyklucza możliwość zainstalowania siatki odzielającej bagażnik od przestrzeni pasażerskiej (w przypadku gdy 3ci rząd jest złożony).

Nie do końca wiem, czy katalog w wersji PL jest dobrze przetłumaczony, a jest sporo innych nieścisłości. Np w katalogu są zdjęcia wnętrza (fakt, wersja ze szklanym sufitem), gdzie nawiew na 2gi rząd jest od góry, a w rzeczywistości (wersja titanium) nawiewy są na środku (z tyłu schowka pod podłokietnikiem rzędu 1), ale znowu w katalogu jest regulacja przy wywiewach na 2gi rząd, a w rzeczywistości wypasionej (titanium) jej nie widziałem.

Serwisy i salony wymiękają, nikt nie wie o co chodzi...

Dodatkowo chyba nie ma opcji na rolety do okien 3ciego rzędu (w obecnym to mam)..

Widział ktoś Galaxy (nowy) z 3 strefową klimatyzacją ?

rybapila jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-04-2019, 22:02   #2
esik_az_eso
ford::average
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 28-02-2012
Skąd: warszawa
Model: Galaxy MK3
Silnik: 2.0 SCTi EcoBoost
Rocznik: 2010
Postów: 92
Domyślnie Odp: Klimatyzacja 3-strefowa oraz siatka odzielająca przestrzeń bagażową

pierwsz, co przyszło mi do głowy - ford.de i katalogi:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

w tym cennik - jakieś wyposażenie,ale obstawiam, że to jest 1:1 to samo, co w Polsce.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

a może konfigurator na stronie by pomógł?

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
esik_az_eso jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-04-2019, 23:36   #3
nazarko1984
ford::beginner
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 20-04-2015
Skąd: Warszawa
Model: Galaxy MK4
Silnik: 2.0 TDCI 150KM-> 180KM Powershift
Rocznik: 2016
Postów: 45
Domyślnie Odp: Klimatyzacja 3-strefowa oraz siatka odzielająca przestrzeń bagażową

Witam,
U mnie w Galaxy mam 3 strefowa klimatyzacje. Kanały na drugi i trzeci rzad poprowadzone są sufitem. Niestety nie mam otworów na siatkę w bokach na wysokości drugiego rzedu tylko zaraz za pierwszym rzędem. Jutro zerknę, czy jest może otwór pod tapicerką, w Smaxie MK1 była opcja wyciecia takich otworów w tapicerce bo pod spodem były juz otwory w karoserii.
nazarko1984 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-04-2019, 23:41   #4
rybapila
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 29-06-2014
Model: Galaxy
Silnik: 2.0D
Rocznik: 2010
Postów: 3
Domyślnie Odp: Klimatyzacja 3-strefowa oraz siatka odzielająca przestrzeń bagażową

Będę Ci wdzięczny na zerknięcie.
Jakbyś był w stanie zrobić zdjęcia tych nawiewów to też by było super... Nie mam pojęcia dlaczego w Fordzie tak to dziwnie wymyślili.... Nie wiem też czy ta 3cia strefa jest aż tak krytyczna przy podróży w 7 osób na południe europy.
Gdzieś na zdjęciach widziałem, że na 3ci rząd jest jeden nawiew na suficie i jeden z prawej strony, natomiast z lewej nie ma !? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
rybapila jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-06-2019, 00:53   #5
Dzedik
ford::amateur
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 02-01-2017
Skąd: Bielsko-Biała
Model: Galaxy
Silnik: 2.0
Rocznik: 2016
Postów: 1
Domyślnie Odp: Klimatyzacja 3-strefowa oraz siatka odzielająca przestrzeń bagażową

Witam.
Mam problem z klimatyzacją tylnych siedzeń. W panelu klimatyzacji nie można włączyć chłodzenia tylnych siedzeń , funkcja zablokowana. Pokrętła z tyłu pomiędzy siedzeniami nieaktywne i oczywiście nic nie dmucha z kratek w suficie. Przód działa bardzo dobrze.
Może ktoś coś poradzić?
Dzedik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-07-2019, 21:26   #6
abgar
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-08-2014
Model: Galaxy Titanium Aut.
Silnik: 2.0 ecoboost 243 kucyki
Rocznik: 2018
Postów: 54
Domyślnie Odp: Klimatyzacja 3-strefowa oraz siatka odzielająca przestrzeń bagażową

Cytat:
Napisał rybapila Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gdzieś na zdjęciach widziałem, że na 3ci rząd jest jeden nawiew na suficie i jeden z prawej strony, natomiast z lewej nie ma !? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dokładnie tak mam. Jak chcesz zrobię fotki
Na drugi rząd mam 2 kratki w suficie i nawiew na dole ze środkowej konsoli.
Z praktyki rozumiem że strefa 2 i 3 są sterowane razem. Albo z panelu kierowcy albo z konsoli środkowej w 2 rzędzie.
A ogólnie to własnie przesiadłem się z 2010 Titanium 2.0 polifta na Titanium 2.0 2018. Jest.... śmiesznie

Bump:
Cytat:
Napisał Dzedik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam.
Mam problem z klimatyzacją tylnych siedzeń. W panelu klimatyzacji nie można włączyć chłodzenia tylnych siedzeń , funkcja zablokowana. Pokrętła z tyłu pomiędzy siedzeniami nieaktywne i oczywiście nic nie dmucha z kratek w suficie. Przód działa bardzo dobrze.
Może ktoś coś poradzić?
W paneli sterowania jest taki przycisk blokowania pokręteł z tyłu ( lub odblokowania)

Ostatnio edytowane przez abgar ; 16-07-2019 o 21:31
abgar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-07-2019, 07:31   #7
abgar
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-08-2014
Model: Galaxy Titanium Aut.
Silnik: 2.0 ecoboost 243 kucyki
Rocznik: 2018
Postów: 54
Domyślnie Odp: Klimatyzacja 3-strefowa oraz siatka odzielająca przestrzeń bagażową

Cytat:
Napisał rybapila Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hej,
wyklucza możliwość zainstalowania siatki odzielającej bagażnik od przestrzeni pasażerskiej (w przypadku gdy 3ci rząd jest złożony).
Ja wożę psy i po długich poszukiwaniach używam tego:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
abgar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:13.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.