Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|wielkopolska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-12-2015, 22:11   #41
MaxRob
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 01-12-2015
Skąd: POZNAŃ
Model: C-MAX
Silnik: 1.8 Benzyna
Rocznik: 2008
Postów: 39
Domyślnie Re: Poznań dobry mechanik

Witam

Poszukuję odpowiedzialnego i rzetelnego mechanika w Poznaniu. C-MAX 1.8 benzyna, do naprawy: drgania kierownicy przy przyspieszaniu (koła sprawdzone, felgi proste), podczas jazdy wyskakuje 2 bieg, często problem z odpaleniem i falują obroty - czasem wtedy gaśnie i nie chce odpalić (świece wymienione, kable dobre).
Będę wdzięczny za wiarygodne informacje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdrawiam

MaxRob jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-01-2016, 08:52   #42
sallas
ford::amateur
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 14-10-2015
Skąd: Komorniki
Model: Fiesta
Silnik: 1,4
Rocznik: 2012
Postów: 2
Domyślnie Odp: Poznań dobry mechanik

Ja korzystam z usług serwisu samochodów w Luboniu [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - mog ich polecić z czystym sumieniem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
sallas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2016, 08:26   #43
HesusLopez
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Poznań dobry mechanik

ja z kolei nie polecam FAST CAR na ul. Wilczak 45/47
coś co mogło kosztować 100 pln (naprawa) kosztowało 1600 pln (wymiana), bo główkować się nie chciało...
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2016, 10:45   #44
Janiszek
ford::amateur
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 27-01-2016
Model: Ford Focus
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 2
Domyślnie Odp: Poznań dobry mechanik

Ja jestem zadowolony z [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]. Jeżdżę do nich na przeglądy i gdy zdarzy się nagła usterka. Zajmują się elektroniką samochodową, diagnostyką komputerową, nabiją lub naprawią klimatyzację samochodową, zrobią przegląd auta, prowadzą historię napraw itp.
Ich adres:
MAXAUTO ELEKTRONIKA
ul. Morasko 17A
61-680 Poznań- Piątkowo/k Suchy Las

Ostatnio edytowane przez Janiszek ; 27-01-2016 o 11:43
Janiszek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2016, 14:41   #45
HesusLopez
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Poznań dobry mechanik

A jak finansowo to u nich wygląda?

Ostatnio edytowane przez wojtekn ; 27-01-2016 o 15:46
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2016, 22:01   #46
Pangrys
ford::amateur
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 31-12-2015
Skąd: Poznań
Model: Mondeo Mk III
Silnik: 2.0 TDDi 115KM
Rocznik: 2001
Postów: 1
Domyślnie Odp: Poznań dobry mechanik

Właśnie, jak to wygląda w przypadku klasycznego przeglądu tzn. olej i filtry ??
__________________
http://forum.fordclubpolska.org/signaturepics/sigpic295597_1.gif
Pangrys jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-01-2016, 17:14   #47
pysiu5
ford::beginner
 
Avatar pysiu5
 
Imię: Patryk
Zarejestrowany: 03-05-2010
Skąd: Poznań Wągrowiec
Model: Focus MK3
Silnik: 1.6 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 18
Domyślnie Poznań dobry mechanik

Polecicie mi mechanika na Wildzie? Chodzi mi o rozrząd do Focus MK3, no i później olej, filtry itd.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
Pozdrawiam
Patryk

Regulamin $23

Ostatnio edytowane przez pysiu5 ; 31-01-2016 o 17:16
pysiu5 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-03-2016, 19:42   #48
Oliszka
ford::amateur
 
Imię: Ola
Zarejestrowany: 05-03-2016
Skąd: Poznań
Model: Focus
Silnik: 1.4
Rocznik: 1999
Postów: 4
Domyślnie Odp: Poznań dobry mechanik

Cześć. Niedawno zakupiłam Focusa 99r. Wymieniłam tarcze, hamulce, olej (to było pilne). Planuje wymienić jeszcze rozrząd i na razie nic więcej. Jednak mam problem, bo przerywa mi poniżej 2tys obrotów... Sprawdzone świece i kable (omometrem) i niby są ok. Podejrzewam (po milionie postów przeczytanych na ten temat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) ze może być to cewka zapłonowa. Wiecie kto mi to wymieni? W miare tanio? Nie chciałabym żeby ktos mnie skasowal 100zł za wymianę tego, bo już mam ją zakupioną Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oliszka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-04-2016, 16:51   #49
meri22
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Poznań dobry mechanik

witam czytam te opisy o mechanikach i widzę że nie ma mechanika z powołania nie wiem czy jest to wina lokalizacji czy braku wiedzy nie znalazłem tu takiego który mógłby doradzić podpowiedzieć ewentualnie polecić innego bo jak przysłowie mówi jeżeli zna się na wszystkim czyli na niczym .ja znalazłem i w 100% mogę go polecić ,jest jednak mały problem . nie posiada warsztatu w Wielkopolsce lecz pod Bydgoszczą jest częstym gościem naszej giełdy i tam można się z nim spodka .warsztat mieści się w Stopce nie posiada żadnej reklamy a i tak samochodów ma od liku .drugim problemem jest termin , porostu są odległe jak ktoś jest zdecydowany na poważną naprawę to piszcie podam numer kon. do p Adrzeja
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-04-2016, 14:34   #50
lagerro
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 19-10-2015
Skąd: Poznań
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 Diesel
Rocznik: 2003
Postów: 0
Domyślnie Odp: Poznań dobry mechanik

Witam, Poszukuje magika który otworzy zepsuty zamek klapy silnika. Krece kluczem w lewo w prawo - zero reakcji - wiem ze na formu bylo o tym kilka tematow ale nie znalazlem informacji czy znalazłby sie ktos w Poznaniu kto ogarnie temat za przyzwoite pieniadze nie rozwalajac przy tym grilla..

Ktos cos ?
lagerro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
mondeo mk3



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:31.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.