Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-09-2018, 15:59   #11
adamkow
ford::amateur
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 18-07-2018
Skąd: Poland
Model: Mondeo
Silnik: 1.8
Rocznik: 2005
Postów: 5
Domyślnie Odp: Drgania kierownicy w czasie jazdy

No to chyba nic innego Ci nie zostaje jak sprawdzić tę opcję.. U mnie za każdym razem drgania były wywołane albo krzywymi felgami albo zjechanymi lub nienapompowanymi oponami (jeszcze wtedy nie miałem czujników) ale u Ciebie to jakaś masakra wszystkie opcje sprawdzone i dalej nic...

__________________
https://www.zadbanewlosy.pl

Ostatnio edytowane przez adamkow ; 16-10-2018 o 18:03
adamkow jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-09-2018, 19:38   #12
roy61
ford::beginner
 
Imię: Konrad
Zarejestrowany: 18-01-2016
Model: Mondeo mk4
Silnik: 2.0 140
Rocznik: 2013
Postów: 23
Domyślnie Odp: Drgania kierownicy w czasie jazdy

Cytat:
Napisał Aras86 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tarcze to temat rzeka - wymieniam średnio co pół roku. Krzywią się (ja tak myślę) z racji tego, że biją koła. Kiedy zakładam nowe klocki i tarcze to bicia przy hamowaniu nie ma, natomiast w czasie jazdy dalej jest. Po czasie bicie następuje przy jeżdzie i przy hamowaniu. Nie kupuję tanich tarcz i klocków - albo Brembo albo Pagid.
jesli tarcze krzywia sie tak czesto radze sprawdzic piasty czujnikiem zegarowym.. ja wymienilem 3 komplety w ciagu roku a mechanik dalej twierdzil ze kupuje po prostu badziewne tarcze albo ze wjechalem w wode... kupilem sobie czujnik zegarowy za 30zł i wyszlo na piascie pół minimetra.. piasta wymieniona problem zapomniany.. od tego czasu wszystkie naprawy robie sam.
roy61 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-09-2018, 06:18   #13
matsen
ford::average
 
Avatar matsen
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 09-04-2015
Skąd: Węgierska Górka
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2010
Postów: 165
Domyślnie Odp: Drgania kierownicy w czasie jazdy

Tarcze tez wymieniałem co pół roku, Ford musi mieć idealne podłoże do tarcz. Wyprasowane były szpilki z piasty, wyszlifowane do metalu i założone tarcze ATE, teraz bicia nie ma. Ja miałem podobne objawy jak ty gdy padł mi przegub prawy, kupiłem z formy NTY: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
jestem zadowolony, już dwa lata i nic się nie dzieje a cena świetna
matsen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
drgania kierownicy , drgania na kierownicy , kierownica



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:25.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.