Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-10-2017, 21:07   #1
piku235
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 29-11-2015
Model: focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2011
Postów: 12
Domyślnie ulepszenie systemu audio

Witam,

Jestem posiadaczem ford focus mk3 z 2011r. 150KM. Mimo, że jest to wersja titanium został on wyposażony w fabryczny system audio, który przy wyższej głośności nie gra za dobrze (głośniki buczą), mimo, że bass i tak już jest ustawiony poniżej połowy zakresu.
Zastanawiam się nad możliwością poprawy poprzez zmianę głośników oraz wymianę radia na wersję "sony", która była dostępna w wyposażeniu dodatkowym.
Z radia znalazłem [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] oraz [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]. Posiadam fabryczne radio z navi jak widać na załączonym poniżej zdjęciu, dlatego moje pytanie jest takie czy wymiana byłaby tylko możliwa na wersje sony z navi, czy to nie ma znaczenia? Z navi w ogóle nie korzystam, mapy są już dawno przestarzałe, w trasy używam jedynie nawigacji z telefonu. Moje drugie pytanie, czy wymiana takiego radia była by na zasadzie "plug&play"? Czy jednak więcej z tym zabawy?
Na pewno chciałbym zacząć od wymiany nagłośnienia, tylko nie wiem czy szukać również głośników z sony czy może są inne lepsze dostępne?

Posiadane przeze mnie radio:
IMG_1237.jpg


Ostatnio edytowane przez piku235 ; 15-10-2017 o 21:10
piku235 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:17.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.