Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-02-2021, 06:04   #741
orbik1987
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 21-09-2020
Skąd: Kraków
Model: Ford Focus/Fiesta
Silnik: 1.0 125/1.0 95
Rocznik: 2014/2020
Postów: 60
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Tutaj na stronie 11 i 14 mamy dwa zjdęcia, gdzie widać, że temperatura wybierana pojawia się na tablecie:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

I później w sekcji Titatnium i Vigniale jak sobie powiększycie też nie ma wyświetlacza. W instrukcji to samo:
Manualna:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Automatyczna:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Oczywiście cały panel za wyłączeniem pokrętła od temperatury wygląda tak jak w automatycznej czyli tak:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

a nie tak:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ostatnio edytowane przez orbik1987 ; 15-02-2021 o 06:34
orbik1987 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2021, 09:09   #742
Grey_M
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 22-12-2020
Model: Fiesta v. Titanium
Silnik: 1.0 EB 95 KM
Rocznik: 2020
Postów: 22
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Fiesta rocznik 2020, zakupiona w 2021, wersja titanium, klimatyzacja automatyczna, panel wygląda tak:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Może trochę niewyraźny, ale jak będzie okazja, zrobię za dnia. Temperatura wyświetla się na tablecie.
Grey_M jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2021, 09:18   #743
Fiesta Mk8 ST Line
ford::professional
 
Avatar Fiesta Mk8 ST Line
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 04-07-2018
Skąd: Tarnów
Model: Fiesta Mk8 ST-Line, Mondeo Mk5 Turnier PS
Silnik: 1.0 EB, 2.0 ropniok
Rocznik: 2018, 2019
Postów: 1,040
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Oszczędności panie, oszczędności...

Wysłane z mojego SM-G780F przy użyciu Tapatalka
Fiesta Mk8 ST Line jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2021, 09:28   #744
DAMIAN-24
ford::average
 
Avatar DAMIAN-24
 
Zarejestrowany: 19-09-2013
Skąd: Poznań
Model: Fiesta ST MK8
Silnik: 1.5 EB 200KM
Rocznik: 2020
Postów: 166
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Już dawno zaczęli oszczędzać - full led już w zeszłym roku nie miał samopoziomowania jak na początku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Teraz kolejne rzeczy dochodzą.

Cieszę się, że mi akurat fajna wersja przejściowa się trafiła bez sampoziomowania leda ale już z ładowarką indukcyjną i przeniesionym wzmacniaczem od B&O. Jednam z normalnym panelem od klimy.

Teraz w ST ponoć ograniczyli jeszcze moment obrotowy z 290 do 250Nm...
DAMIAN-24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2021, 11:46   #745
Grey_M
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 22-12-2020
Model: Fiesta v. Titanium
Silnik: 1.0 EB 95 KM
Rocznik: 2020
Postów: 22
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Pokrętło z licznikiem jakoś do mnie nie przemawia, za mały wyświetlacz i za nisko, jak jadę to musiałbym za bardzo odwrócić uwagę żeby zobaczyć co tam się pokazuje.

To zdjęcie gdzie jest max ac i max na szyby też jakoś tak mało intuicyjnie, nie wiem, może jakbym pojeździł to bym się przekonał.

A to co wrzuciłem to jakoś wydaje mi się logicznie rozmieszczone. Jak zwiększam temperaturę to mi się pokazują wielkie liczby na tablecie i nie muszę jakoś specjalnie odrywać wzroku od drogi (nie wiem czy w innych wersjach jest tak samo).
Grey_M jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2021, 11:59   #746
marcin'ek
ford::advanced
 
Avatar marcin'ek
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 07-03-2012
Skąd: SR
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 EB
Rocznik: 2017
Postów: 295
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

No u mnie jest (po jakiejs aktualizacji SYNC3), a auto z poczatku produkcji. Normalnie nie zaglada sie na wyswietlacz (w przypadku auto. klimy), ustawie pare razy do roku i tak jezdze. Ale pierwsze miejsce gdzie bym szukal info jaka mam temp ustawiona to panel klimy.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Było: Focus mk1 1.8 TDDI HB, mk2 FL 1.8 TDCI kombi, Fiesta VI 1.25 HB
Jest: KIA cee'd 1,4 T-GDI kombi, Fiesta VII/mk8 1.0 EB HB
marcin'ek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2021, 12:05   #747
orbik1987
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 21-09-2020
Skąd: Kraków
Model: Ford Focus/Fiesta
Silnik: 1.0 125/1.0 95
Rocznik: 2014/2020
Postów: 60
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Cytat:
Napisał Grey_M Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Fiesta rocznik 2020, zakupiona w 2021, wersja titanium, klimatyzacja automatyczna, panel wygląda tak:


Może trochę niewyraźny, ale jak będzie okazja, zrobię za dnia. Temperatura wyświetla się na tablecie.
Dzięki za potwierdzenie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
orbik1987 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2021, 12:41   #748
DAMIAN-24
ford::average
 
Avatar DAMIAN-24
 
Zarejestrowany: 19-09-2013
Skąd: Poznań
Model: Fiesta ST MK8
Silnik: 1.5 EB 200KM
Rocznik: 2020
Postów: 166
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Cytat:
Napisał Grey_M Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pokrętło z licznikiem jakoś do mnie nie przemawia, za mały wyświetlacz i za nisko, jak jadę to musiałbym za bardzo odwrócić uwagę żeby zobaczyć co tam się pokazuje.

To zdjęcie gdzie jest max ac i max na szyby też jakoś tak mało intuicyjnie, nie wiem, może jakbym pojeździł to bym się przekonał.

A to co wrzuciłem to jakoś wydaje mi się logicznie rozmieszczone. Jak zwiększam temperaturę to mi się pokazują wielkie liczby na tablecie i nie muszę jakoś specjalnie odrywać wzroku od drogi (nie wiem czy w innych wersjach jest tak samo).
Ale w wersji z wyświetlaczem na pokrętle na szczęście też na wyświetlaczu SYNC 3 się wyświetla zmiana temperatury więc możesz patrzeć gdzie chcesz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
DAMIAN-24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2021, 13:14   #749
Grey_M
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 22-12-2020
Model: Fiesta v. Titanium
Silnik: 1.0 EB 95 KM
Rocznik: 2020
Postów: 22
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Cytat:
Napisał DAMIAN-24 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale w wersji z wyświetlaczem na pokrętle na szczęście też na wyświetlaczu SYNC 3 się wyświetla zmiana temperatury więc możesz patrzeć gdzie chcesz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A to w porządku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ja to jestem zdania, że im więcej elektroniki tym więcej szans, że coś przestanie działać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Grey_M jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2021, 15:12   #750
marcin'ek
ford::advanced
 
Avatar marcin'ek
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 07-03-2012
Skąd: SR
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 EB
Rocznik: 2017
Postów: 295
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Najlepsze jest to ze Fiesta i Focus uzywaja tej samej technologii, a to co sie dzieje w Focusach... tylko sie cieszyc ze z Fiesta niema takich problemow

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Było: Focus mk1 1.8 TDDI HB, mk2 FL 1.8 TDCI kombi, Fiesta VI 1.25 HB
Jest: KIA cee'd 1,4 T-GDI kombi, Fiesta VII/mk8 1.0 EB HB
marcin'ek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:11.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.