Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-11-2019, 00:25   #1891
Hartigan
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 14-10-2019
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK4 Titanium
Silnik: Ecoboost 1.5 150KM
Rocznik: 2019
Postów: 48
Domyślnie Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.

Cytat:
Napisał Tichy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Długo czekasz? Bo ja siódmy miesiąc.
Ja od połowy lipca. Prawie miesiąc samochód stoi w salonie. Już miałem też okazję popatrzeć na niego. Liczę, że dostanę dziś telefon, że dokumenty są i jutro będę mógł odebrać i go dosiąść ;P.

EDIT:
Są i dokumenty. Ostateczny odbiór w piątek.


Ostatnio edytowane przez Hartigan ; 27-11-2019 o 23:14
Hartigan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2019, 14:16   #1892
Tichy
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 18-01-2019
Skąd: Mielec
Model: Ford Focus
Silnik: 1,6
Rocznik: 2003
Postów: 68
Domyślnie Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.

Cytat:
Napisał Hartigan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja od połowy lipca. Prawie miesiąc samochód stoi w salonie. Już miałem też okazję popatrzeć na niego. Liczę, że dostanę dziś telefon, że dokumenty są i jutro będę mógł odebrać i go dosiąść ;P.

EDIT:
Są i dokumenty. Ostateczny odbiór w piątek.
Gratulacje, bo pewnie odebrałeś przedwczoraj. U mnie nadal nic nie jest na 100% pewne. Rzekomomo w środę był zlecony transport z Poznania do Krakowa, ale kiedy odbiór? Nie wiem.
Tichy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2019, 18:42   #1893
ucieszko
ford::average
 
Avatar ucieszko
 
Zarejestrowany: 01-12-2019
Model: Focus MK4 active kombi
Silnik: 1.5 EB 3R
Rocznik: 2019
Postów: 138
Domyślnie Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.

Cytat:
Napisał Jaworrr Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pytanie do użytkowników Activa, czy ktoś potwierdza wyrywanie kierownicy z rąk przy wracaniu do pozycji wyjściowej? Pertyn tak naględził tu [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
W teście st-line nie wspominał o tym.
...miał wyraźnie jakiś słabszy dzień i dziwnie gadał. U mnie nic nie wyrywa i odbija jak w każdym innym aucie. Może to kwestia tamtego egzemplarza lub większej mocy, bo on miał 182 KM.
ucieszko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2019, 19:31   #1894
FastGreg
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 12-09-2019
Model: Focus MK4 ST Line
Silnik: 1.5 EB 182KM
Rocznik: 2019
Postów: 4
Domyślnie Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.

U mnie auto (FF 1.5 182 KM) odebrane w piątek 27 grudnia. Czekałem "tylko" 4 miesiące.

EDIT: tak 27 listopada a nie 27 grudnia

Ostatnio edytowane przez FastGreg ; 01-12-2019 o 21:38
FastGreg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2019, 19:57   #1895
Tichy
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 18-01-2019
Skąd: Mielec
Model: Ford Focus
Silnik: 1,6
Rocznik: 2003
Postów: 68
Domyślnie Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.

Cytat:
Napisał FastGreg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie auto (FF 1.5 182 KM) odebrane w piątek 27 grudnia. Czekałem "tylko" 4 miesiące.
27 listopada chyba.
Tichy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2019, 21:10   #1896
Jaworrr
ford::advanced
 
Avatar Jaworrr
 
Zarejestrowany: 21-07-2014
Model: Focus Active kombi
Silnik: 1.5 EcoBoost 150hp M6
Rocznik: 2019
Postów: 305
Domyślnie Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.

Cytat:
Napisał ucieszko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...miał wyraźnie jakiś słabszy dzień i dziwnie gadał. U mnie nic nie wyrywa i odbija jak w każdym innym aucie. Może to kwestia tamtego egzemplarza lub większej mocy, bo on miał 182 KM.
Tak, teraz mając już swojego mogę również potwierdzić, że nic ni wyrywa, w żadnym trybie jazdy. Kapcie mam 215/50 r18.

Egzemplarz mam 2020.25. Jest DAB+, ale nie ma tam nic ciekawego, kilka stacji Polskiego radia. Na szczęście nie musiałem za to dopłacać.
Czekałem 2,5 miesiąca także bardzo dobry wynik patrząc na niektóre historie.
Jaworrr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2019, 21:13   #1897
Draculescu
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 01-12-2009
Model: Focus
Silnik: 1.6 vti
Rocznik: 2006
Postów: 301
Domyślnie Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.

A mogłeś wybrać radio bez DAB+? Bo jeśli nie, to i tak za nie zapłaciłeś w całości. Tak czy siak DAB+ w przyszłości się przyda.
Draculescu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2019, 21:39   #1898
Jaworrr
ford::advanced
 
Avatar Jaworrr
 
Zarejestrowany: 21-07-2014
Model: Focus Active kombi
Silnik: 1.5 EcoBoost 150hp M6
Rocznik: 2019
Postów: 305
Domyślnie Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.

Tak, zamawiałem bez DAB+. Dealer przekazał mi tylko info przy odbiorze, że mam to dodatkowo bez kosztów.
Jaworrr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-12-2019, 14:18   #1899
Hartigan
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 14-10-2019
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK4 Titanium
Silnik: Ecoboost 1.5 150KM
Rocznik: 2019
Postów: 48
Domyślnie Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.

Witajcie ponownie,

To już 1001 km. na liczniku od piątku w tym trasa 800 km i... gęba się cieszy. Na razie nic, co doczytałem tutaj mnie nie spotkało. Odpukać.

Uzupełniając co doszło 2019.75->2020.25 co zauważyłem.
Fabrycznie wgrane nowe oprogramowanie Sync 3.4. Dla mnie o niebo ładniej wygląda niż poprzednia wersja. Szkoda że nie obsługuje (jeszcze?) Android Auto po Wi-Fi.
Listwy chromowane na zewnątrz drzwi są na dole szyb bo były na górze.
Miękkie nakładki przy kolanach nie były bodajże w standardzie, teraz są.
Rozpoznawanie znaków z inteligentnym ograniczeniem prędkości (ktoś to używa? ograniczenia?)

Nie doświadczyłem na razie żadnych problemów chociaż czasami mi Android Auto nie działa. Nie włącza się na ekranie. Tablet chłodny, nic się nie grzeje jak niektórzy pisali, mimo ciepełka w środku.

Dziś, na brukowanej drodze mi się maska otworzyła z pierwszej blokady, ot tak. Może za lekko zamknąłem, no ale była zatrzaśnięta. Dziwne. Dobrze że komputer informuje o otwarciu.

Nie działa mi jeszcze transmisja danych, aplikacja FordPass nie zawsze łączy się z pojazdem. Plusem chyba jest roaming w obsługiwanych krajach bez dodatkowych opłat. Pakiet na dzień 9 zł/3GB jak ktoś chce się wybrać gdzieś za granicę, lub 29 zł/10GB na miesiąc.

Ogólnie samochodzik mi się bardzo podoba. Mój pierwszy nowy, elegancko wykończony, jak dla mnie bomba. B&O gra dla mnie bardzo ładnie, na razie tapicerka w drzwiach nie trzeszczy. Śmieszy mnie trochę subwoofer. "Coś" na kabelku przykręcane nad kołem zapasowym xD. Ciekawe czy ktoś to ukradnie kiedyś ;P.

Zwinny, dynamiczny. 150KM bardzo fajnie się zbiera. Nie strach wyprzedzać. Silnik bardzo ładnie mruczy. Trzyma się drogi jak przyklejony. Na zimowych nokianach WR A4. Zobaczymy na śniegu.

Spalanie na razie nie zachwyca, ale może dlatego że to pierwsze kilometry i nauka. Z salonu do domu w korkach ok 7 km., 16l/100. Trasa 400 km w jedną stronę, autostradą z tempomatem na sztywno 110km/h, 7,3l/100. Po mieście, delikatnie, niskie obroty, 9-10l?

Trójkąt, gaśnica, ale nie ma apteczki. Trzeba dokupić.
Hartigan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-12-2019, 16:47   #1900
konieczko5
ford::expert
 
Zarejestrowany: 23-01-2019
Skąd: B-stok
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6 Ti-VCT
Rocznik: 12.2007 (modelowy 2008)
Postów: 2,586
Domyślnie Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.

Apteczka nie jest wymagana.

Bump: Apteczka nie jest wymagana.
konieczko5 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:08.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.