Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-05-2019, 04:52   #81
Sengin1
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-04-2019
Skąd: Nowy Sącz
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 3
Domyślnie Odp: Wymiana ori konsoli na radio z androidem

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Co o tym myślicie?

Bump:


Ostatnio edytowane przez Sengin1 ; 19-05-2019 o 05:04
Sengin1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-05-2019, 06:33   #82
koszka
ford::expert
 
Avatar koszka
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 01-11-2007
Skąd: Konin
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0 Pb +LPG
Rocznik: 2007
Postów: 2,763
Domyślnie Odp: Wymiana ori konsoli na radio z androidem

Cytat:
Napisał Zbyniu123 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja mam xtrons ale to wszystko gowno w jednej fabryce w chinach produkowane.
Ogolnie te radia to straszna lipa, grafika slaba, zero zasiegu fm, modul dab trzeba dokupic, i jakosc dzwieku jest tak straszna ze za kazdym razem gdy odpalam to radio to moj portfel drze morde "po h#&a tyle kady na takie g@&#o wydales"
Jedyna dobra opcja to navi apka i YT, ale teraz kazdy ma to w kieszeni.
Ogolnie nie polecam.

Sent from my F8331 using Tapatalk
otóż to....

Bump:
Cytat:
Napisał Sengin1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Co o tym myślicie?

Bump:
zalatuje trochę wieś tuningiem i nie wiadomo jak to gra. A ORYGINALNA NAVI NX gra całkiem dobrze.
koszka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-05-2019, 06:42   #83
mondziak07
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-10-2018
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.0 Duratec
Rocznik: 2007
Postów: 49
Domyślnie Odp: Wymiana ori konsoli na radio z androidem

Cytat:
Napisał koszka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Android jet moim zdaniem beznadziejny a tym bardziej do samochodu.ale sa gusta i gusciki.
Mam bosion od majfrenda, nie narzekam, ostatnio aktualizacja do androida 8, działa płynnie, jakość muzyki jest naprawdę w porządku, wszystkie apki ktorych potrzebuje mam zainstalowane. Z jaką stacją miales doczynienia że tak Ci zaszła za skórę?

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka
mondziak07 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-05-2019, 06:48   #84
mondziak07
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-10-2018
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.0 Duratec
Rocznik: 2007
Postów: 49
Domyślnie Odp: Wymiana ori konsoli na radio z androidem

Cytat:
Napisał lenc93 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam. Czy może mi ktoś polecić jakieś dobre radio z androidem w miejsce mojego 6000cd? Mondeo mk4 2013 rok.

Zależy mi na tym żeby była nawigacja, zestaw głośnomówiący i możliwość podpięcia kamery cofania. Czy w takim radiu będzie działać sterowanie z kierownicy?
Bosion ktore posiadam jest w porządku, kamera cofania dziala jak ta lala, navi śmiga, jezeli chodzi o połączenia moim zdaniem jakosc rozmów jest dobra bez dodatkowego mikrofonu, ale jeżeli nie będzie zadowalająca za naście euro mozna dokupić i podłączyć dodatkowy, kosztowalo mnie to radio jakies 800 złotych wtedy

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka
mondziak07 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-05-2019, 13:08   #85
koszka
ford::expert
 
Avatar koszka
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 01-11-2007
Skąd: Konin
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0 Pb +LPG
Rocznik: 2007
Postów: 2,763
Domyślnie Odp: Wymiana ori konsoli na radio z androidem

Cytat:
Napisał mondziak07 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam bosion od majfrenda, nie narzekam, ostatnio aktualizacja do androida 8, działa płynnie, jakość muzyki jest naprawdę w porządku, wszystkie apki ktorych potrzebuje mam zainstalowane. Z jaką stacją miales doczynienia że tak Ci zaszła za skórę?

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka
Ogolnie dla mni android jest beznadziejny czy to w tablecie czy w telefonie . Jakbym mial w radiu w samochodzie to bym sie chyba wykonczyl. Tysiac niepotrzebnych aplikacji , ciagle powiadomienia o aktualizacjach itd. masakra. Ale to tylko moje zdanie.
koszka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-05-2019, 13:21   #86
mondziak07
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-10-2018
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.0 Duratec
Rocznik: 2007
Postów: 49
Domyślnie Odp: Wymiana ori konsoli na radio z androidem

Cytat:
Napisał koszka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ogolnie dla mni android jest beznadziejny czy to w tablecie czy w telefonie . Jakbym mial w radiu w samochodzie to bym sie chyba wykonczyl. Tysiac niepotrzebnych aplikacji , ciagle powiadomienia o aktualizacjach itd. masakra. Ale to tylko moje zdanie.
Ale wiesz ze większą część śmieci można usunąć, a aktualizacje wyłączyć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. niemniej szanuje Twoje zdanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka
mondziak07 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-05-2019, 14:52   #87
koszka
ford::expert
 
Avatar koszka
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 01-11-2007
Skąd: Konin
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0 Pb +LPG
Rocznik: 2007
Postów: 2,763
Domyślnie Odp: Wymiana ori konsoli na radio z androidem

Wiem ze mozna usunac i wylaczyc aktualizacje. Ale powinno byc odwrotnie ze to uzytkownik sobie wlacza co potrzebuje.
koszka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-05-2019, 16:50   #88
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Wymiana ori konsoli na radio z androidem

Cytat:
Napisał koszka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wiem ze mozna usunac i wylaczyc aktualizacje. Ale powinno byc odwrotnie ze to uzytkownik sobie wlacza co potrzebuje.
Kolego krytykujesz androida jakby cię pogryzł.
Radia na IOS jeszcze nie wymyślili
Piszesz że wiesz że możesz usunąć aplikacje i wyłączyć aktualizację, więc skoro to wiesz to w czym problem??? Przecież chcesz by to użytkownik decydował.
W wielu systemach operacyjnych nawet na IOS masz zainstalowane śmieci które można i nie można odinstalować.
A android jest o tyle lepszy od IOS że można wyłączyć aplikacje których nie potrzebujesz .
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-05-2019, 20:12   #89
koszka
ford::expert
 
Avatar koszka
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 01-11-2007
Skąd: Konin
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0 Pb +LPG
Rocznik: 2007
Postów: 2,763
Domyślnie Odp: Wymiana ori konsoli na radio z androidem

Krytykuje bo mam do tego prawo jednoczesnie podkreslam , że jest to tylko i wyłacznie moje zdanie i nikomu nic nie narzucam. Także luzik. A co do aplikacji to owszem mozna je wyłaczyc ale nie wszystkie mozna odinstalowac i zajmują niepotrzebnie miejsce na dysku i tyle w temacie. Jesli ktoś kocha androida to nikomu nic nie bronię . Koniec tematu na temat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. androida.
koszka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-09-2019, 20:43   #90
tjay
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 24-12-2012
Skąd: Rawicz
Model: focus mk1
Silnik: 1,6
Rocznik: 2000
Postów: 11
Domyślnie zapytanie o podłączenie radia z chin

Witam serdecznie!
Posiadam popularne wsród Was radio z chin z androidem i mam dwa pytania:
doczytałem, że mogę zrobić, tak, że zamiast komputer pokładowy będzie pojawiać mi się częstotliwość radia ale nie mam zielonego pojęcia jak to zrobić.

kwestia druga, czy mogę zmienić to logo android na ford, podczas włączania się ?
bardzo dziękuję za pomoc
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

bardzo Wam dziękuję za pomoc

Bump: Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[IMG]Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.[/IMG]

Bump: [IMG]Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.[/IMG]

Ostatnio edytowane przez tjay ; 10-09-2019 o 20:46
tjay jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:12.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.