Forum Ford Club Polska

Sprawdzenie Numeru VIN

Wprowadź numer VIN, aby sprawdzić Historię Pojazdu

Sklep z częściami do Forda -  iParts.pl

Wróć   Forum Ford Club Polska > Ogłoszenia > Sprzedam > Samochód

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stary 15-02-2018, 01:22   #31
Rafał A.(antek)
FORD|ZAWODOWIEC

Model: Mondeo 3_Focus_Focus 2
Silnik: 2.5 24V_2.0 16V_1.8 16V
Rocznik: '03_'99_'06
Domyślnie Odp: ostrzeżenie dla sprzedających auto

Ciekawe na co im te dane.

Stary 15-02-2018, 02:07   #32
_harry
ford::advanced

Imię: _harry
Model: focus mk2 /mondeo mk4/ mondeo mk4
Silnik: 1.6 benzyna / 1.8 TDCi / 2.0 TDCi
Rocznik: focus 01/2007; mondeo 06/2008; mondeo 12/2012
Domyślnie ostrzeżenie dla sprzedających auto

Potem przychodzi informacja ze przelew jest gotowy do wysłania i wymaga tylko autoryzacji i potwierdzenia danych.
W celu weryfikacji danych niezbędne jest wysłanie przelewu z twojego konta na konto kupującego w wysokości 10 EUR które zostaną zwrócone przy zapłacie za samochód.
Na 1000 automatycznie wysłanych maili 10 się złapie.

Ostatnio edytowane przez _harry ; 15-02-2018 o 02:10
_harry jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-03-2018, 14:38   #33
Janusz_56
ford::amateur

Imię: Janusz
Model: S-Max Vignale
Silnik: TDCI 2.0
Rocznik: 2016
Domyślnie Odp: ostrzeżenie dla sprzedających auto

Witam, posłuchajcie mojej histori, jest zaprzeczeniem tego co tu czytam. Postawiłem na sprzedaż autko za 78 tyś. kupiec zgłosił się telefonicznie w tym samym dniu. Był zainteresowany i chciałby obejrzeć sam. razem z bratem bo on się nie zna na samochodach. Ok. zgodziłem się, ale na dzień przed oglądaniem pisze do mnie że nie może przyjechać bo brat ma dużo pracy i jeżeli chcę go sprzedać to żebym przyjechał tym autem do nich oni mają warsztat to go sprawdzą co i jak. Wrazie gdyby go kupili to mnie odwiozą do domu. Odległość nie duża ok.120 km pojechałem, ale w dwa wozy. Na miejscu wjeżdżam w taki zakamarek a na końcu warsztat i komitet powitalny 6 osób. Przez moment myślałem że wróce w skarpetach jak mi się uda. Okazało się jednak że to byli ojciec, brat i mechanicy z tego warsztatu, godzinę go sprawdzali, wszystko co tylko było możliwe, nie wiele brakowało a rozebraliby go na podzespoły. Nic nie znalezli i młody kupił. Drugim autem wróciliśmy do domu. Do dziś zastanawiam się czy miałem tyle szczęścia, czy może jeszcze nie wszystko w wnas jest stracone.
Janusz_56 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-03-2018, 17:54   #34
Adamus142
ford::amateur

Imię: Adam
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Domyślnie UWAGA ! NIE POLECAM ! Ford focus z łodzi

Witam.

Byłem zobaczyc forda facusa z łodzi jechalem 400 km. Wrocilem bez auta, Pan sie nie zna na samochodach aaa ja troche lizłem i opowiem troche o tym modelu. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Brak ksiażki serwisowej. Opony w dobrym stanie ( niby ) aaa tu data produkcji na oponach ( 1604 ) 14-letnie opony. Silnik niby bez wyciekow a cieknie z rozrzadu, pokrywy zaworow, skrzynia mokra cala. W silniku grzęzi głosno chodzi. Olej silnikowy nie wymieniony moze z 3 lata bo jest czarny jak z diesla. Odkrecilem korek wlewu oleju i widzialem 2 krzywki wytarte. Stracilem cierpliwosc Pan mowil ze malowany byl prawy przedni blotnik ( Tylko ) przemierzylem i faktycznie byl malowany. zmierzylem maske ok, lewy blotnik ok , dzwi kierowcy 300 mikronow.. dalej nie mierzylem boo sie odechcialo ogladania takiego kibla.. Nie polecam szkoda czasu pieniedzy na paliwo.
Adamus142 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku

Zasady postowania