Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-06-2013, 20:21   #141
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Mondeo mk4 >2008

Cytat:
Napisał zyga_wr Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale każdy przedsiębiorca może sprzedać auto osobowe na fv 0,
coś chyba nie tak

__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-06-2013, 20:31   #142
borsook
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mondeo mk4 >2008

dobra to sprawe faktury mamy w miare wyjasniona, kupujac jako prywaciarz nie musze sie obawiac problemow i przekretow.
Ale pozostaje pytanie do samego auta, czy jest to dobry egzemplarz czy kolejna mozliwa mina?
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-06-2013, 20:38   #143
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Mondeo mk4 >2008

może i możliwa ale bym sprawdził to auto fizycznie , poprosił o dane gdzie auto było serwisowane i tam zapytał o historię , gdy będą problemy z uzyskaniem danych od sprzedawcy wtedy pozostaje odpuszczenie auta
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-06-2013, 20:54   #144
jaceks
ford::professional
 
Avatar jaceks
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 20-02-2013
Skąd: Szczecin
Model: Galaxy '14
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2014
Postów: 1,848
Domyślnie Odp: Mondeo mk4 >2008

Cytat:
Napisał zyga_wr Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niestety nie masz racji.

1. Kupując auto osobowe na f-vat 23% oznacza, że sprzedaje je firma i jeżeli kupujący:
- jest firmą, to odlicza 23% vatu (ale nie więcej jak 6000zł),
ale gdzie to przeczy mojej wiadomości? pisałem o tym samym, dla jasności.

jeśli szukasz auta z vat, poszperaj po stronach banków, które mają auta poleasingowe, zabrane bankrutom, lub poprostu nie wykupione. Można z nimi rozsądnie negocjować cene.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Wydzwoń leasingowców swoich ulubionych banków, każdy ma w okolicy jakąś firmę, która sprowadza zza granicy auta poleasingowe, zawsze masz fakture vat23. W mojej okolicy polecam wymarzoneauto.pl
jaceks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-06-2013, 22:40   #145
zyga_wr
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mondeo mk4 >2008

Cytat:
Napisał czeslaw555 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
coś chyba nie tak
Jest ok Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Brachol sprzedawał Qashqai'a rok temu na FV "0", ja jak tylko kupię inne auto, sprzedam moje signum dokładnie tak samo.

Warunek jest jakiś żeby auto się w całości zamortyzowało, czy coś, ale to już księgowy pilnuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał jaceks Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale gdzie to przeczy mojej wiadomości? pisałem o tym samym, dla jasności.

jeśli szukasz auta z vat, poszperaj po stronach banków, które mają auta poleasingowe, zabrane bankrutom, lub poprostu nie wykupione. Można z nimi rozsądnie negocjować cene.
http://www.vbleasingstore.com/
http://www.2hl.pl/kategorie.aspx

Wydzwoń leasingowców swoich ulubionych banków, każdy ma w okolicy jakąś firmę, która sprowadza zza granicy auta poleasingowe, zawsze masz fakture vat23. W mojej okolicy polecam wymarzoneauto.pl
W sumie to samo, ale zabrakło tego "do 6000zł" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dzięki za namiary na poleasingowe stronki - będę je odwiedzać!
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:52.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.