Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Dealerzy, ASO i stacje paliw

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-07-2005, 23:38   #1
fedl
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-12-2004
Skąd: Warszawa
Postów: 150
Domyślnie Tylko nie URSYNCAR

nie polecam tego serwisu oraz salonu sprzedazy !! traktuja klienta jak kolka olewaja go i takie tam. zeby zaplacic musialem czekac 20 min az kasierka wypije herbate ;/ nic nie mowie o serwisie ktory dowal kola alumioniowe kluczem pneumatycznym z max. moca ;/ a jak sie spytalem czy dociagaja kola kluczem dynanometrycznym to text. panie czasu niemamy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. serwis dno !!

__________________
- Ford Mondeo kombi mk1, 1.6 16v zetec '96
- Ford Orion 1.8 D '92
fedl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-07-2005, 23:52   #2
goral
ford::advanced
 
Avatar goral
 
Zarejestrowany: 31-01-2004
Skąd: Małopolska
Model: Mondeo MKII
Silnik: 1.6 16V + LPG STAG300
Rocznik: 1997
Postów: 283
Domyślnie

Zachecam, do wyrazenia swojej oceny w naszym rankingu ASO (jezeli jeszcze tego nie uczyniles). [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Pozdrawiam.

Uwaga! Administratorzy forum nie udzielają porad technicznych przez PW!
goral jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-07-2005, 10:06   #3
badger6
ford::average
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 11-05-2005
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo 2.2 mk3
Silnik: 2.2 tdci
Rocznik: 2005
Postów: 184
Domyślnie

Też miałem do czynienia z Ursyn Car, co prawda nie z serwisem tylko z salonem ale muszę potwierdzić, dno totalne. Chciałem kupić samochód, wiadomo jaka jest sytuacja na rynku więc nie przyszło mi do głowy, że będą klienta olewać, a jednak. Chciałem się dowiedzieć jaką zniżkę mogę u nich dostać bo moja firma ma zniżki w fordzie, więc pan z salonu powiedział, że musi zadzwonić do centrali i poinformuje mnie jutro, akurat wtedy nie mógł zadzwonić bo był zajęty podpieraniem ściany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Oczywiście następnego dnia ani jeszcze następnego mnie nie poinformował, okazało się że najpierw niw było go w pracy, potem nie miał czasu a jeszcze potem (jakże by inaczej) zapomniał. Właścwie w tym momencie powinienem zakończyć z nimi wspólpracę ale mieli tą zalętę, że mam ich pod nosem. W końcu zamówiłem samochód ale termin odbioru ciągle się zmieniał, chyba z pięć razy umawiałem się, że do mnie zadzwonią i udzielą informacji, czego oczywiście nie zrobili, zawsze musiałem sam dzwonić. Na dodatek za każdym zazem okazywało się coś innego. Np. samochód był już w Polsce i miałem go odebrać za kilka dni ale okazywało się że pan źle sprawdził i i dopiero wyjeżdża z fabryki, ręce opadają :bluzgi: .
W końcu samochód kupiłem gdzie indziej, gdzie dostałem większą zniżkę, w UC powiedzieli, że tyle mi nie dadzą bo im się samochody dobrze sprzedają. Niestety wtopiłem tysiac PLN zaliczki. Jak już miałem samochód odebrany od innego dealera i pytałem czy oddadzą tę zaliczkę, (w tej sprawie też dzwoniłem z dzisięć razy i zawsze albo szef się zastanawiał albo był na urlopie albo już się zgodził ale jeszcze inny szef musi się zgodzić no albo pan akurat zapomniał o tej sprawie). W koncu kasy nie oddali ale powiedzieli, że samochód dla mnie jest i mogą mi dać jednak taką dużą zniżkę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Nieźle się rozpisałem ale nie chciałbym żeby ktoś inny też się naciął, radzę omijać Ursyn Car z daleka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zaraz oddaję im opinię, zgadnijcie jaką Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
Bartek :-)
badger6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-07-2005, 10:23   #4
Jacek
Administrator
 
Avatar Jacek
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 10-02-2004
Skąd: Dolny Śląsk
Model: C-MAX Grand
Silnik: 1,6 EcoBoost 180KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,172
Domyślnie

Jesli nie dotrzymali terminu zapisanego w umowie, to zaliczka powinna wrocic do Ciebie bez zadnej dyskusji. I to jeszcze powiekszona o odsetki.
Ja bym nie darowal (pare lat temu tez tak mialem u innego dealera i oddali co do grosza).
__________________
Pozdrawiam
Jacek

[Regulamin Forum] [FAQ] [Zasady ogłoszeń] [Dział Komunikaty]
[Oryginalne części Ford / Motorcraft / FoMoCo - co, gdzie, jak??]

Świat się stale zmienia, więc słysząc słowa "będzie jak dawniej" nie łudź się - nigdy tak nie będzie...
Jacek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-07-2005, 10:27   #5
fedl
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-12-2004
Skąd: Warszawa
Postów: 150
Domyślnie

ja bralem od nich czesci orginalne, doscyc czesto tylko ostatnio nie mialem forda swojego i malo klientow. ale to tylko przez rok i ostatnio do nich pojechalem a oni ze znizki przepadly i mamy pana gdzies ;/
__________________
- Ford Mondeo kombi mk1, 1.6 16v zetec '96
- Ford Orion 1.8 D '92
fedl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-07-2005, 11:07   #6
badger6
ford::average
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 11-05-2005
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo 2.2 mk3
Silnik: 2.2 tdci
Rocznik: 2005
Postów: 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jacek
Jesli nie dotrzymali terminu zapisanego w umowie, to zaliczka powinna wrocic do Ciebie bez zadnej dyskusji. I to jeszcze powiekszona o odsetki.
Ja bym nie darowal (pare lat temu tez tak mialem u innego dealera i oddali co do grosza).

Jacek, w takim przypadku na pewno bym im nie odpuścił, te przesunięcia jeszcze mieściły mieściły się w terminie odbioru, tylko za każdym razem mówili coś innego bo się mylili przy sprawdzaniu w komputerze albo zapominali mnie poinformować o przesunięciach. W każdym razie kiedy stwierdzili, że nie dadzą mi takiej zniżki jak u innego dilera, to pan z salonu powiedział że oddadzą mi zaliczkę bez problemu i żebym brał gdzie taniej bo im się sprzedaż z taką zniżką nie opłaca i tamci muszą być w desperacji. Na piśmie jednak tego nie dostałem a jak przyszło co do czego to się rozmyślili i nie oddali. :573:
__________________
Pozdrawiam
Bartek :-)
badger6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-07-2005, 12:18   #7
jerzu
ford::average
 
Avatar jerzu
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 18-08-2004
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus MK3 kombi
Silnik: 1.5 TDCi 95KM
Rocznik: 2017
Postów: 145
Domyślnie

Ja serwisowałem Transita w Ursyn Carze jak był na gwarancji. Gwarancja się skończyła, ja odetchnąłem z ulgą a auto serwisuję u Wasia na Białołęce. Po pierwsze - taniej, po drugie - cały czas stoję przy aucie i patrze mechanikowi na ręce, auto mam zrobione na czas a nie jak w UC - "będzie na 12-tą" oznacza w praktyce "nie pojawiaj się Pan wcześniej niż koło 17-tej".
Co do części sprzedaży - jak kupowałem Transita to robiłem rozeznanie po warszawskich salonach. We wszystkich brano ode mnie telefon i po dwóch, trzech dniach miałem info "auto jest, albo będzie". Z UC czekam na telefon ponad dwa lata Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - może się jeszcze doczekam.

A co do ASO - ostatnio wymieniałem przednią szybę. W AutoPlaza serwis może mnie umówić na koniec... sierpnia. W Lipski B.S. na drugio dzień.
__________________
Dariusz "jerzu" Niemczyński https://www.facebook.com/jerzu70
Ford Focus MK3 1.5 TDCi 95KM `17 był Ford Focus 1.6 TDCi 109KM `06 & Ford Transit 2.0 TDDi `03 & Ford Mondeo 2.0 TDDi `02 Ghia
jerzu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-07-2005, 14:00   #8
fedl
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-12-2004
Skąd: Warszawa
Postów: 150
Domyślnie

polecam autonobile !! milo, fachowo i na czas.
__________________
- Ford Mondeo kombi mk1, 1.6 16v zetec '96
- Ford Orion 1.8 D '92
fedl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-07-2005, 16:23   #9
sarum
ford::average
 
Zarejestrowany: 04-04-2005
Postów: 80
Domyślnie

A jak trafiłeś do Auto Nobile???
Nic nie wspominałeś to dziwne może prawdziwe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ???
Ale o Ursyn to prawda kiedyś spróbowałem i zaraz później zmieniłem serwis wiecie na który bo już się wypowiadałem.
Dodam w UC jest 2 mechaników reszta to chyba pomocnicy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.((
__________________
SARUM
Feel The Difference !!!
sarum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-07-2005, 17:08   #10
fedl
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-12-2004
Skąd: Warszawa
Postów: 150
Domyślnie

ursyncar jest obok mojej pracy i nieraz wspolpracowalismy z nimi, po ostaniej wizycie mam ich w ...., a auto nobile jest obok mojego domu, podjechalem tam i odrazu bylo milo i sympatycznie.
__________________
- Ford Mondeo kombi mk1, 1.6 16v zetec '96
- Ford Orion 1.8 D '92
fedl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:57.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.