Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-02-2019, 10:03   #1
razor1985
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 19-02-2011
Skąd: Gdańsk
Model: Ecosport
Silnik: 1.0 ecoboost 125km
Rocznik: 2018
Postów: 4
Domyślnie Android Auto w Sync 2.5

Witam,
właśnie odebrałem Ecosporta w wersji Titanium systemem Sync 2.5. Próbowałem uruchomić mapy gooole przez aplikacje android auto ale my wyświetlaczu pojawił się tylko komunikat że nie znaleziono aplikacji lomaptybilnych z systemem sync. Czy ktoś może miał już taki problem?
Pozdrawiam
----------------------

Problem rozwiązany. Pomogła wymiana kabla na oryginalny z ładowarki. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ostatnio edytowane przez razor1985 ; 04-02-2019 o 17:38
razor1985 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-04-2019, 21:59   #2
Chica
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 24-05-2018
Skąd: Poznań
Model: Ecosport ST-Line
Silnik: 1.0 Ecoboost 125KM
Rocznik: 2018
Postów: 19
Domyślnie Odp: Android Auto w Sync 2.5

To kwestia kabla.

Edit: Dopiero po chwili zauważyłam edycję posta ��
Chica jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-06-2021, 11:11   #3
TomPL2
ford::beginner
 
Imię: Tom
Zarejestrowany: 24-01-2021
Model: Ecosport
Silnik: 1.0
Rocznik: 2020
Postów: 20
Domyślnie Odp: Android Auto w Sync 2.5

Mam w telefonie zainstalowaną wersję 6.0.1... Oczywiście z pakietu z apkmirror, bo w sklepie google nie ma dla Polski. No i wczoraj krzyknął mi że jest aktualizacja i odesłał do sklepu a tam "w Polsce nie ma!".
Czy jedyna droga to odinstalować to co mam, znaleźć np. na apkmirror nową wersję i zainstalować od nowa?

Ostatnio edytowane przez TomPL2 ; 19-06-2021 o 11:13
TomPL2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-06-2021, 12:28   #4
kolopeter
ford::professional
 
Zarejestrowany: 05-06-2007
Skąd: Szczecin
Model: S-max FL, Ecopasqda st-line,Edge 2fl
Silnik: 2.0 tdci, 1.0 w 3 cyl at6, 2.0 w 4cyl at8
Rocznik: 2010,2018,2019
Postów: 1,754
Domyślnie Odp: Android Auto w Sync 2.5

Jeszcze opcja to nowy telefon z wbudowanym AA
__________________
SZCZECIN, miasto nad morzem
kolopeter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-06-2021, 13:13   #5
TomPL2
ford::beginner
 
Imię: Tom
Zarejestrowany: 24-01-2021
Model: Ecosport
Silnik: 1.0
Rocznik: 2020
Postów: 20
Domyślnie Odp: Android Auto w Sync 2.5

Cytat:
Napisał kolopeter Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeszcze opcja to nowy telefon z wbudowanym AA
Tiaaa, w ogóle to powinni w salonie Forda do nowego samochodu dodawać telefon z zainstalowanym FordPass i AndroidAuto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Gdy odbierałem auto to bez instalacji i rejestracji Ford Pass nie chcieli mnie wypuścić! A że nie miałem przy sobie odpowiedniego telefonu to sprzedawca musiał na swoim zainstalować i zarejestrować, jaja jak berety były bo trafił im się klient bez telefonu...

Ale do rzeczy - od lutego miałem wersję Android Auto 6.0.6153 ( Version: 6.0.615314-release (60615314)arm64-v8a) i było OK. Oczywiście zainstalowana z pakietu ściągniętego z appmirror. Telefon Huawei Y5 2019, Android Pie 9, CPU MTK MT6761.
Parę dni temu krzyknęło, że konieczna aktualizacja i bez z niej nie ruszy. Na appmirror aktualnie jest 5 wariantów wersji 6.5.6121 i jakaś beta wersji 6.6, na moim Y5 udało się zainstalować tylko 6.5.612133-release (65612133) armeabi-v7a.
Na telefonie uruchamia się bez problemów, daje się w ustawieniach konfigurować. Problem zaczyna się po podłączeniu w samochodzie. Gniazdo USB i kabelek ten sam co był a jednak... SYNC daje komunikat mniej więcej taki: "Urządzenie USB zablokowane. Odblokuj i ustaw w tryb MTB"
Na telefonie jest info, że "Android Auto podłączony" ale też komunikat o podłączeniu do USB w trybie ładowania. Przy próbie przestawienia opcji podłączenia na "przenoszenie plików" (MTB) komunikat dźwiękowy i sam wraca do ustawienia "ładowanie". I koniec bajki. Kilkukrotne próby podłączania nic nie zmieniły a ja nie wiem jak mu wymusić tryb MTB - nie widzę nigdzie takiej opcji ani przy aplikacjach ani przy urządzeniach.
Ktoś pomoże? Jakieś pomysły? Czy mam czekać na jeszcze jakiś inny wariant appki?
A może to kwestia nakładki Huawei i tam coś spaprali?

ps. a w ogóle to są jakieś przecieki, kiedy w sklepie Google pojawi się wersja oficjalna Android Auto dla Polski ?

Ostatnio edytowane przez TomPL2 ; 20-06-2021 o 13:16
TomPL2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-06-2021, 20:31   #6
kolopeter
ford::professional
 
Zarejestrowany: 05-06-2007
Skąd: Szczecin
Model: S-max FL, Ecopasqda st-line,Edge 2fl
Silnik: 2.0 tdci, 1.0 w 3 cyl at6, 2.0 w 4cyl at8
Rocznik: 2010,2018,2019
Postów: 1,754
Domyślnie Odp: Android Auto w Sync 2.5

Tryb debugowania , opcje programistyczne . Tam możesz wybrać sobie domyślna opcje przy podłączaniu po USB . Domyślna konfiguracja USB -tu zmienisz
__________________
SZCZECIN, miasto nad morzem
kolopeter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-06-2021, 03:47   #7
endrius33
ford::advanced
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 03-05-2014
Skąd: Bielsko-Biała
Model: Fusion, Mazda CX-3
Silnik: 1.4 TDCi, 2.0 SkyActive
Rocznik: 2003, 2019
Postów: 278
Domyślnie Odp: Android Auto w Sync 2.5

Haj. Powinieneś zainstalować wersje arm64-v8a. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
endrius33 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-06-2021, 07:38   #8
TomPL2
ford::beginner
 
Imię: Tom
Zarejestrowany: 24-01-2021
Model: Ecosport
Silnik: 1.0
Rocznik: 2020
Postów: 20
Domyślnie Odp: Android Auto w Sync 2.5

Cytat:
Napisał endrius33 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Haj. Powinieneś zainstalować wersje arm64-v8a. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Ta wersja na moim Huawei Y5 nie daje się zainstalować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
TomPL2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-06-2021, 10:41   #9
TomPL2
ford::beginner
 
Imię: Tom
Zarejestrowany: 24-01-2021
Model: Ecosport
Silnik: 1.0
Rocznik: 2020
Postów: 20
Domyślnie

Cytat:
Napisał kolopeter Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tryb debugowania , opcje programistyczne . Tam możesz wybrać sobie domyślna opcje przy podłączaniu po USB . Domyślna konfiguracja USB -tu zmienisz
Dzięki. Faktycznie jest taka opcja w trybie debugowania i daje się tam ustawić tryb domyślny MTP.
Tyle że sytuacja jest bardziej skomplikowana niż można by uwierzyć!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zainstalowałem ponownie wersję 6.5.612133... po podłączeniu ten sam komunikat o konieczności odblokowania trybu MTP. Co jest?! Sprawdzam w opcjach debugowania - przestawiony na "ładowanie"??? Zmieniam znowu na MTP, podłączam - to samo! Niech to szlaq! Po podłączeniu do SYNC telefon(?) sam przełącza tryb na "ładowanie" a AA krzyczy, że potrzebuje MTP, kwadratura kołaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Coś musi być skopane w tych wersjach, przy 6.0.6... nie było takich cudów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

W wersjach dostępnych na apkmirror znalazłem jeszcze 6.4.611713 - dała się zainstalować.
Po podłączeniu AA nie krzyczy o aktualizację ani o MTP - działa! O dziwo na telefonie wyświetlany jest komunikat o podłączeniu w trybie "ładowanie" (i ładuje!) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Może z wersją 6.0.6 też tak było ale nie zwróciłem uwagi...
No to na razie chyba spoko, do następnej aktualizacji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez SRS ; 21-06-2021 o 19:25
TomPL2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:46.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.