Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-10-2012, 11:07   #11
Duke258
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 04-01-2011
Skąd: Ede Holandia-Wrocław
Model: Galaxy
Silnik: 1.9 Tdi AUY 170KM/374NM
Rocznik: 2002
Postów: 210
Domyślnie Odp: Nieprawidłowy wskaźnik poziomu paliwa - jak wyjąć pompę paliwa z pływakiem

Podepnę się do tematu. Wskaźnik paliwa pokazywał mi dzisiaj jedna kreskę zasięg do stacji wskazanie 80km. Chciałem zalać do pełna i weszło ok 53 litry paliwa.Zasięg teraz do stacji jest 870 km.Mam pytanie ile wam wskazuje zasięgu do stacji jeżeli zatankujecie do pełna. Dzięki za odpowiedz.

Duke258 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-10-2012, 23:43   #12
Stefano
ford::expert
 
Avatar Stefano
 
Imię: Janusz
Zarejestrowany: 20-02-2005
Skąd: Stalowa Wola
Model: VW Sharan
Silnik: 1,9 TDI, AUY, 115 PS
Rocznik: 2001
Postów: 2,675
Domyślnie Odp: Nieprawidłowy wskaźnik poziomu paliwa - jak wyjąć pompę paliwa z pływakiem

Ten zasięg jest rózny przy pełnym stanie, a zależy od tego jakie masz średnie spalanie...
Stefano jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-09-2022, 15:26   #13
Sauron2011
ford::amateur
 
Imię: bartek
Zarejestrowany: 26-11-2021
Skąd: wroclaw
Model: ford gal mk3
Silnik: 2.0 benzyna
Rocznik: 2006
Postów: 1
Domyślnie Pompa paliwa

WItam jestem tu nowy wiec proszę o wyrozumiałość , opisze swój problem z fordem galaxy 2006 r. 2.0 benzyna 145 km ,otóż po wymianie pompy paliwa na nową wskaźnik paliwa jest cały czas na 0 , moje pytanie co może być przyczyną ,jak ustawić pompę strzałką miedzy znakami na baku wiązka i pompa sprawna jakieś sugestie bardzo proszę o pomoc już nie mam sily kolejny raz baku zdejmować
Sauron2011 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-09-2022, 09:00   #14
Stefano
ford::expert
 
Avatar Stefano
 
Imię: Janusz
Zarejestrowany: 20-02-2005
Skąd: Stalowa Wola
Model: VW Sharan
Silnik: 1,9 TDI, AUY, 115 PS
Rocznik: 2001
Postów: 2,675
Domyślnie Odp: Nieprawidłowy wskaźnik poziomu paliwa - jak wyjąć pompę paliwa z pływakiem

W podłodze pod fotelami z tyłu masz rewizję, aby dostać się do pompy i nie trzeba opuszczać zbiornika. W trakcie zakładania może uszkodziłeś pływak, lub źle się ułożyć w zbiorniku. Jak miałeś pompę w rękach trzeba było włożyć wtyczkę i poruszać w obydwa skrajne położenia pływakiem. Zobaczył byś czy wtedy czy wskazówka poziomu paliwa na zegarach się prawidłowo wychyla.
Stefano jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:42.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.