Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-03-2022, 19:23   #11
EW1
ford::professional
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-07-2014
Skąd: Zabrze
Model: jeszcze focus mk2 GHIA ale już jest fusion 2016 se 2.0 EcoBoost
Silnik: 2.0 tdci , 2.0 EcoBoost
Rocznik: 2006 , 2016
Postów: 1,307
Domyślnie Odp: Klimatyzacja - Sterowanie klima

Niekoniecznie musisz z backup przywracać , masz ori sync więc forscan pozwala przywracać asbuild wg Vin czyli jak z fabryki

EW1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-07-2022, 09:13   #12
Zyzioo1
ford::amateur
 
Imię: Bartosz
Zarejestrowany: 20-07-2022
Skąd: Stara Kiszewa
Model: Ford fusion
Silnik: 2.0 eb
Rocznik: 2014
Postów: 1
Domyślnie Odp: Klimatyzacja - Sterowanie klima

Cytat:
Napisał GriszaMk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam.

Możesz opisać jak udalo ci sie pozbyć problemu ?

U mnie (FF 2014) dodatkowo od czasu do czasu gaśnie caly panel dotykowy od sterowania klimą oraz wyłącza sie nawiew. Panel dotykowy i wyświetlacz reaguje na palec emitujac dźwięk "dotknięcia" natomiast zadana ikona np. nawiew na szybę nie podswietla sie. Radiem sterować mogę tylko z kierownicy, klimatyzacją niestety już nie. Na prawym wyświetlaczu pokazuje mi, że klima jest wyłączona.

Problem pojawia sie niespodziewanie niezaleznie od pogody. Raz problem zniknął po odłączeniu aku na całą noc (1 - 2 godz odpiętego akumulatora nie rozwiązywały problemu)
Innymi razy panel oraz nawiew gaśnie, jednak nim zdąże podpiac sie kompem zaczyna dzialać i nie pokazuje mi zadnego błedu. Może ktoś miał taki przypadek lub powie mi co mógłbym zrobić, zeby lepiej zbadac temat.

Bezpieczniki, przekaźniki sprawdzone. Na tym moja wiedza powoli się kończy... Zwyczajnie lubie amatorsko podłubać w swoim aucie.

A na forum jestem nowy więc proszę o wyrozumiałość
dla początkującego forumowicza.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Witam, czy może udało się komuś rozwiązać ten problem? U mnie są dokładnie te same objawy plus brak możliwości otwierania i zamykania szyb z pozycji drzwi kierowcy. Proszę o radę. Pozdrawiam.

Bump:
Cytat:
Napisał GriszaMk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam.

Możesz opisać jak udalo ci sie pozbyć problemu ?

U mnie (FF 2014) dodatkowo od czasu do czasu gaśnie caly panel dotykowy od sterowania klimą oraz wyłącza sie nawiew. Panel dotykowy i wyświetlacz reaguje na palec emitujac dźwięk "dotknięcia" natomiast zadana ikona np. nawiew na szybę nie podswietla sie. Radiem sterować mogę tylko z kierownicy, klimatyzacją niestety już nie. Na prawym wyświetlaczu pokazuje mi, że klima jest wyłączona.

Problem pojawia sie niespodziewanie niezaleznie od pogody. Raz problem zniknął po odłączeniu aku na całą noc (1 - 2 godz odpiętego akumulatora nie rozwiązywały problemu)
Innymi razy panel oraz nawiew gaśnie, jednak nim zdąże podpiac sie kompem zaczyna dzialać i nie pokazuje mi zadnego błedu. Może ktoś miał taki przypadek lub powie mi co mógłbym zrobić, zeby lepiej zbadac temat.

Bezpieczniki, przekaźniki sprawdzone. Na tym moja wiedza powoli się kończy... Zwyczajnie lubie amatorsko podłubać w swoim aucie.

A na forum jestem nowy więc proszę o wyrozumiałość
dla początkującego forumowicza.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Witam, czy może udało się komuś rozwiązać ten problem? U mnie są dokładnie te same objawy plus brak możliwości otwierania i zamykania szyb z pozycji drzwi kierowcy. Proszę o radę. Pozdrawiam.
Zyzioo1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
fusion klimatyzacja , klimatyzacja


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:16.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.