Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-01-2009, 21:20   #21
losarturos
ford::average
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 30-10-2006
Skąd: Katowice
Model: Ford Fiesta
Silnik: 1.25
Rocznik: 2007
Postów: 198
Domyślnie Re: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Cytat:
Napisał Marcin_Olsztyn
Porazka to nie Ibiza lecz Fabia - jej reflektory przypominaja mi przymruzone oczy puhacza lub innej sowyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Stylistycznie Fiesta to kawal dobrej roboty, ale mysle ze bardziej spodoba sie kobietom.
No fakt... fabia to okrutna porażka. Takie pudełko na kółkach, już stary model bardziej misie podobał. Ibiza jest całkiem fajna choć w środku już mniej a w końcu mając samochód najwięcej czasu spędza się w nim środku a nie podziwiając z zewnątrz i dlatego zdecydowanie najbardziej odpowiada mi nowa fiesta. :fcp26 :fcp26 :fcp26

losarturos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-01-2009, 08:47   #22
franczesko
FCP member
 
Avatar franczesko
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 27-07-2007
Skąd: Małopolska południowa
Model: Mondeo Mk5 ; Focus Mk4; Focus Mk3 RS
Silnik: 2.0 TDCI 180ps ; 2.0 TDCI 150ps; 2.3 EB 350ps
Rocznik: 2018 ; 2020 ; 2017
Postów: 1,382
Domyślnie Re: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

a jest juz jakis posiadacz owej fiesty na forum?? moze podzieli sie znami jakimis spostrzeżeniamiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
franczesko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-01-2009, 11:21   #23
rectosei
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Cytat:
Napisał franczesko
a jest juz jakis posiadacz owej fiesty na forum?? moze podzieli sie znami jakimis spostrzeżeniamiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chyba jeszcze nie ma takiego u nas na forum. Ale sam jestem ciekaw wrażeń pierwszych użytkowników tego modelu.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-01-2009, 14:11   #24
niki80
ford::beginner
 
Avatar niki80
 
Zarejestrowany: 08-01-2009
Skąd: Lublin
Model: Focus Kombi
Silnik: 1.5 EcoBlue
Rocznik: 2019.75
Postów: 28
Domyślnie Re: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Witam,

Na początek chciałem się przywitać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Po drugie w poniedziałek odbieram Nową Fiestę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

No i jeździłem już przez parę dni testówką i wrażenia mam jak najbardziej pozytywne, na pewno się nimi podzielę jak tylko odbiorę i trochę pojeżdżę już swoim egzemplarzem.

Pozdrawiam
niki80 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-01-2009, 14:57   #25
rectosei
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Cytat:
Napisał niki80
Witam,

Na początek chciałem się przywitać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Po drugie w poniedziałek odbieram Nową Fiestę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

No i jeździłem już przez parę dni testówką i wrażenia mam jak najbardziej pozytywne, na pewno się nimi podzielę jak tylko odbiorę i trochę pojeżdżę już swoim egzemplarzem.

Pozdrawiam
No to gratulacje! I czekamy oczywiście na pierwsze relacje z eksploatacji. :fcp1
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-01-2009, 16:52   #26
losarturos
ford::average
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 30-10-2006
Skąd: Katowice
Model: Ford Fiesta
Silnik: 1.25
Rocznik: 2007
Postów: 198
Domyślnie Re: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

No nareszcie ktoś się zdecydował zostać betatesterm nowej fiesty. Czekamy na pierwsze uwagi... Dzięki takim odważnym ludzikom jak ty za parę lat autko będzie odpowiednio poprawione i dopracowane :fcp4 :fcp4 :fcp4
losarturos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-01-2009, 22:09   #27
Marcin73
ford::advanced
 
Avatar Marcin73
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 13-10-2006
Skąd: Żory
Model: Fiesta
Silnik: 1.25
Rocznik: 2006
Postów: 253
Domyślnie Re: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Cytat:
Napisał niki80
Witam,

Na początek chciałem się przywitać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Po drugie w poniedziałek odbieram Nową Fiestę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

No i jeździłem już przez parę dni testówką i wrażenia mam jak najbardziej pozytywne, na pewno się nimi podzielę jak tylko odbiorę i trochę pojeżdżę już swoim egzemplarzem.

Pozdrawiam
Witam i czekam na szczegóły. Widzę, że wersja full wypaśna :fcp26
Ja wiem dwie rzeczy:
1. Nowa Fiesta jest śliczna;
2. Następną Fiestę kupię z najmocniejszym dostępnym silnikiem, bo w obecnej brakuje mi tylko mocy, reszta jest O.K. :fcp2
__________________
Fiesta 1.25 wersja Gold X, rocznik 2006.
Marcin73 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-01-2009, 23:24   #28
pk
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 06-02-2007
Postów: 9
Domyślnie Re: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

test nowej fiesty w Top Gear:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
pk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-01-2009, 06:55   #29
niki80
ford::beginner
 
Avatar niki80
 
Zarejestrowany: 08-01-2009
Skąd: Lublin
Model: Focus Kombi
Silnik: 1.5 EcoBlue
Rocznik: 2019.75
Postów: 28
Domyślnie Re: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Cytat:
Napisał losarturos
No nareszcie ktoś się zdecydował zostać betatesterm nowej fiesty. Czekamy na pierwsze uwagi... Dzięki takim odważnym ludzikom jak ty za parę lat autko będzie odpowiednio poprawione i dopracowane :fcp4 :fcp4 :fcp4
Nie chciałbym być betatesterem tylko zwykłym zadowolonym użytkownikiem :fcp14 No i mam nadzieję, że autko jest już dopracowanego i nie potrzebuje do tego paru faceliftingów :fcp19

Początkowo chciałem kupic wersję 1.6 Sport, ale termin odbioru na marzec/kwiecień skutecznie mnie odstraszył :fcp25
niki80 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-01-2009, 08:06   #30
losarturos
ford::average
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 30-10-2006
Skąd: Katowice
Model: Ford Fiesta
Silnik: 1.25
Rocznik: 2007
Postów: 198
Domyślnie Re: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Każde nowe autko potrzebuje dopracowania. Dla kumających trochę angielski polecam sznurek [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]. Trzeba się zarejestrować, ale tam koleś opisuje swoje pierwsze chwile z nową fiestą. Zakładam, że auto jest na tyle dopracowane i nic poważnego cię nie będzie trapić a co najwyżej jakieś pierdoły. A ja już kiedyś pisałem, że milion użytkowników przez parę lat lepiej przetestuje nowy model niż producent kilkanaście aut testowych przez rok lub dwa.
losarturos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
2012 , benzyna , fiesta , fiesta mk7 , info , nowa fiesta , użytkowanie



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:43.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.