Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-03-2018, 11:29   #7681
losarturos
ford::average
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 30-10-2006
Skąd: Katowice
Model: Ford Fiesta
Silnik: 1.25
Rocznik: 2007
Postów: 198
Smile Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał totek2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dokładnie, lampy psują wszystko, tylne też moim zdaniem ładniejsze przed liftem.
Biorąc pod uwagę, że kierowca głównie siedzi w środku samochodu to rzeczywiście poważny problem. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

losarturos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2018, 11:31   #7682
totek2
FCP member
 
Avatar totek2
 
Zarejestrowany: 23-10-2012
Skąd: Gdańsk/Zgorzelec
Model: Mondeo MK5 ST Line X AWD
Silnik: 2.0 180KM-> ~205
Rocznik: 2018
Postów: 2,893
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Gdyby wygląd zewnętrzny nie mial znaczenia był by jeden model samochodu, jednak ma.
__________________
Trzeba być wytrwałym żeby się ze mną skontaktować, oczywiście nie gwarantuje to możliwości spotkania
totek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2018, 11:31   #7683
latar
FCP member
 
Avatar latar
 
Zarejestrowany: 29-04-2009
Skąd: jeleniogórskie
Model: S-Max TitS
Silnik: 2.2 230KM by heko
Rocznik: 2011
Postów: 2,158
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Mondeo z czarnym grilem i full ledami robi na mnie ogromne wrażenie przez tą krótką chwilę, przez którą po wyprzedzeniu widzę go w tylnym lusterku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A te zdjęcia ze Szwecji to, ergh. Jak po Monachium mijam zamaskowane Audi, BMW, Mini czy Bentleye to mimo kamuflażu robią wrażenie. Zawsze jakieś fajne światła albo koła widać. Na zdjęciach Mondeo jedyne co rzucało się w oczy to stalowe felgi i wycieraczka na klapie. Harakiri.
__________________
Było Mondeo MK3, był Focus MK2, jest pekaes - pierwszy po wizycie u Heko reszta się nie doczekała
latar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2018, 11:33   #7684
prokop123
ford::advanced
 
Avatar prokop123
 
Zarejestrowany: 20-09-2013
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5 Vignale HB+Magnetic Grey+Nero 19"
Silnik: Będzie Q3 Sportback S line 2.0 PB, 4x4 245 KM
Rocznik: 2024
Postów: 267
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał losarturos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Biorąc pod uwagę, że kierowca głównie siedzi w środku samochodu to rzeczywiście poważny problem. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dla mnie to duży problem, co mi po aucie które akceptuje tylko od wewnątrz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jakbym miał kupić MK5 obecne a takie po FL z USA to nie wydałbym na niego kasy nawet jeśli założymy że we wnętrz byłyby identyczne pod każdym względem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zwyczajnie w mojej subiektywnej ocenie MK5 FL w USA jest brzydszy, dużo stracił na liftingu.
prokop123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2018, 11:36   #7685
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,367
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał latar Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na zdjęciach Mondeo jedyne co rzucało się w oczy to stalowe felgi i wycieraczka na klapie. Harakiri.
__________________
Ha, na to samo zwróciłem uwagę. Chyba jednak wycieraczka najbardziej przykuła moją uwagę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2018, 11:37   #7686
losarturos
ford::average
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 30-10-2006
Skąd: Katowice
Model: Ford Fiesta
Silnik: 1.25
Rocznik: 2007
Postów: 198
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał totek2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gdyby wygląd zewnętrzny nie mial znaczenia był by jeden model samochodu, jednak ma.
Jasne, że ma ale bez przesady. Rezygnacja z kupna określonego modelu bo ma inaczej wyglądające reflektory to dość ciekawy i oryginalny pomysł. ;-)
losarturos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2018, 11:38   #7687
totek2
FCP member
 
Avatar totek2
 
Zarejestrowany: 23-10-2012
Skąd: Gdańsk/Zgorzelec
Model: Mondeo MK5 ST Line X AWD
Silnik: 2.0 180KM-> ~205
Rocznik: 2018
Postów: 2,893
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał losarturos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rezygnacja z kupna określonego modelu bo ma inaczej wyglądające reflektory to dość ciekawy i oryginalny pomysł.
no lepiej kupić auto które Ci się nie podoba...
__________________
Trzeba być wytrwałym żeby się ze mną skontaktować, oczywiście nie gwarantuje to możliwości spotkania
totek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2018, 11:51   #7688
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,367
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Ile razy wspominałem w tym temacie, że lampy to jedna z rzeczy która mnie odrzuca.
Tak wiem - siedzę w środku, ale jakbym miał kupić brzydkie auto, to bym jeździł Buickiem.

Dla mnie wygląd auta ma tak ważne znaczenie, że obstawiam że to główny powód dla którego mam Focusa czerwonego który wygląda ładnie, niż srebrnego bez przyciemnianych szyb ale ze wszystkimi systemami na pokładzie.

I tak - brałbym pod uwagę wygląd samochodu który widzę codziennie na podjeździe.
Nie jest to oryginalny pomysł, po prostu zwykła przyjemność z posiadania pojazdu który się "podoba".
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2018, 11:59   #7689
cattani75
ford::expert
 
Avatar cattani75
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 15-09-2008
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 Titanium, Fiesta MK8 ST-Line
Silnik: 2.0 EB, 1.0 EB
Rocznik: 2016, 2019
Postów: 3,824
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Tak czy siak, nie słyszałem/czytałem jeszcze opinii, że FL jest ładniejszy od obecnych...
cattani75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2018, 12:10   #7690
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Bo jest brzydszy ,taki bardziej łagodny.
Mk4 po lifcie też złagodniało...
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:03.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.