Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-01-2017, 13:59   #1
kulik
ford::amateur
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 29-01-2011
Skąd: Warszawa
Model: Służbowy...
Silnik: 1.7 diesel
Rocznik: 2013
Postów: 7
Domyślnie Jaki wieszak do smartfona

Mam dość walającego się po prawym fotelu telefonu i szukam jakiegoś wieszaka solidnego. W innym aucie miałem oryginalny samsunga na przyssawkę do szyby, ale ramię jest zdecydowanie z krótkie i siedząc za kierownicą nawet do telefonu nie mogę sięgnąć. Macie jakiś wypróbowany wieszak na szybę lub inaczej montowany, który się Wam sprawdza?

kulik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2017, 14:31   #2
Voku
ford::advanced
 
Avatar Voku
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 15-10-2016
Skąd: Krakow
Model: S-Max Titanium S
Silnik: 2,0
Rocznik: 2012
Postów: 222
Domyślnie Odp: Jaki wieszak do smartfona

Jak nie do szyby to chyba tylko godny uwagi jest któryś z IOTTIE nie korzystam ale jak coś miała być to moja opcja na deskę, ostatecznie kupiłem do szyby oryginalny samsunga bo to chyba najlepsze rozwiązanie na szybę.

Ostatnio edytowane przez Voku ; 03-01-2017 o 14:36
Voku jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2017, 15:18   #3
cattani75
ford::expert
 
Avatar cattani75
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 15-09-2008
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 Titanium, Fiesta MK8 ST-Line
Silnik: 2.0 EB, 1.0 EB
Rocznik: 2016, 2019
Postów: 3,823
Domyślnie Odp: Jaki wieszak do smartfona

Polecam firmy "brodit". Są dedykowane pod konkretny model auta i konkretne miejsce montażu. Bardzo fajnie to wygląda i działa, choć jest nietanie.
cattani75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-01-2017, 17:45   #4
MaXyM
ford::expert
 
Avatar MaXyM
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 06-12-2008
Skąd: Praga / CZ
Model: Mondeo MK5 FL Vignale
Silnik: 2.0EcoBlue
Rocznik: 2020
Postów: 3,374
Domyślnie Odp: Jaki wieszak do smartfona

Wspomniany IOTTIE, model Easy One Touch 3 ma jedno z najdluzszych ramion. Dodatkowo wszystkie Easy One Touch sie charakteryzuja bardzo mocna zelowa przyssawka.

Mialem EOT2 teraz mam trojke.

Do mniejszych telefonow (wlacznie z iP5) polecalbym One Touch 2 ale ma troche krotsze ramie. Za to jest wygodniejszy w odpinaniu telefonu (mniejszy rozstaw przyciskow do wypinania).

Ja mam trojke z iP5 bo chcialem dluzsze ramie i faktycznie mam tel. prawie "przy nosie". A calosc przykleilem do obudowy czujnikow (to za lusterkiem) wiec nie zajmuje szyby.
Wyglada to tak:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Focus 1.6 2000 | Focus MK2 1.8tdci 2007 | Mondeo MK4 Kombi FL 2.0tdci 2010 | Mondeo MK5 Kombi FL 2.0 EcoBlue Vignale 2020
MaXyM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2017, 07:06   #5
Voku
ford::advanced
 
Avatar Voku
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 15-10-2016
Skąd: Krakow
Model: S-Max Titanium S
Silnik: 2,0
Rocznik: 2012
Postów: 222
Domyślnie Odp: Jaki wieszak do smartfona

To co mi się podoba w tym samsungu na szybę to to że całość jest bardzo sztywna nie ma tam mowy o żadnym drżeniu czy bujaniu się uchwytu a telefon mam spory do tego jestem w stanie w ten uchwyt wsadzić go razem z pokrowcem.
A jak to wygląda w Iottie? Czy przy tak długim ramieniu ten uchwyt jest stabilny? Nie ma jakiegoś bujania lub drżenia telefonu? Da się tam wkładać duże telefony?
Voku jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-01-2017, 18:51   #6
MaXyM
ford::expert
 
Avatar MaXyM
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 06-12-2008
Skąd: Praga / CZ
Model: Mondeo MK5 FL Vignale
Silnik: 2.0EcoBlue
Rocznik: 2020
Postów: 3,374
Domyślnie Odp: Jaki wieszak do smartfona

trojka jest przystosowana do duzych telefonow. trzeba poczytac na ich stronie ale iP6 Plus na pewno.
Jesli chodzi o drzenie to nie zauwazylem niczego meczacego.
Bardziej "niestabilna" wydawala sie obudowa od czujnikow do ktorej mam ten uchwyt przymocowany. A i tak daje rade.
__________________
Focus 1.6 2000 | Focus MK2 1.8tdci 2007 | Mondeo MK4 Kombi FL 2.0tdci 2010 | Mondeo MK5 Kombi FL 2.0 EcoBlue Vignale 2020
MaXyM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-09-2018, 10:08   #7
Smolek2
ford::beginner
 
Imię: Smolek2
Zarejestrowany: 26-06-2017
Skąd: Mielec
Model: S-MAX
Silnik: 1.6 EB 160KM
Rocznik: 2012
Postów: 9
Domyślnie Odp: Jaki wieszak do smartfona

Cytat:
Napisał MaXyM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wspomniany IOTTIE, model Easy One Touch 3 ma jedno z najdluzszych ramion. Dodatkowo wszystkie Easy One Touch sie charakteryzuja bardzo mocna zelowa przyssawka.

Mialem EOT2 teraz mam trojke.

Do mniejszych telefonow (wlacznie z iP5) polecalbym One Touch 2 ale ma troche krotsze ramie. Za to jest wygodniejszy w odpinaniu telefonu (mniejszy rozstaw przyciskow do wypinania).

Ja mam trojke z iP5 bo chcialem dluzsze ramie i faktycznie mam tel. prawie "przy nosie". A calosc przykleilem do obudowy czujnikow (to za lusterkiem) wiec nie zajmuje szyby.
Wyglada to tak:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Witam

Mój wybór chyba padnie na polecany przez Ciebie
Easy One Touch tylko, że nowszy model "4" .
Czy ta obudowa na czujniki przy szybie do której przymocowałeś uchwyt (jak na zdjęciu) dalej Ci się trzyma ? Zastanawiam się czy przymocować tak samo czy book na szybę. Przy czym nie chcę sobie tej osłony psuć

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Smolek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-09-2018, 05:31   #8
marmurek
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 01-07-2018
Skąd: KWA
Model: Galaxy
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2012
Postów: 8
Domyślnie Odp: Jaki wieszak do smartfona

Cześć, ja polecam coś magnetycznego montowane w kratkę nawiewu wentylacyjnego.

Mam Aukey HD-C5 i polecam - dyskretny, w zasięgu ręki, telefon tylko przykładasz i się trzyma - nie zasłania nic na szybie przedniej. Kratkę w moim Galaksiaku odwróciłem tak, aby strumień kierował się w górę. Uchwyt nic nie drży itp Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jak masz telefon w metalowej obudowie to nic nie musisz robić, a jak nie masz to do kompletu dodają taką specjalną blaszkę, którą przyklejasz do obudowy telefonu.

Trzyma jak głupi, nie spada na dziurach nic a nic - mega wygodne

Ostatnio edytowane przez marmurek ; 22-09-2018 o 05:34
marmurek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-09-2018, 07:22   #9
Smolek2
ford::beginner
 
Imię: Smolek2
Zarejestrowany: 26-06-2017
Skąd: Mielec
Model: S-MAX
Silnik: 1.6 EB 160KM
Rocznik: 2012
Postów: 9
Domyślnie Odp: Jaki wieszak do smartfona

No też o tym magnetycznym myślałem na samym początku ale nie potrafię sobie wyobrazić jak go dobrze w tą kratkę zamontować gdyż mam nawiewy (owalne) ustawione tak aby dmuchało w górę (a Ty piszesz, że właśnie tak ustawiłeś...) a nie w osoby jadące włącznie ze mną. Proszę wrzuć zdjęcie w wolnej chwili

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Smolek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-09-2018, 07:58   #10
cattani75
ford::expert
 
Avatar cattani75
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 15-09-2008
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 Titanium, Fiesta MK8 ST-Line
Silnik: 2.0 EB, 1.0 EB
Rocznik: 2016, 2019
Postów: 3,823
Domyślnie Odp: Jaki wieszak do smartfona

Sprawdź sobie uchwyty Brodit - są drogie, ale idealnie dopasowane do konkretnego modelu samochodu. Mam taki w mondeo i nie przyszłoby mi do głowy, że można zamontować telefon w tym miejscu, w którym zaproponował właśnie Brodit.
cattani75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:52.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.